więcej

Ryszard Czarnecki: mój teść, gen. Mirosław Hermaszewski startuje w wyborach do PE z listy SLD.

Superstacja |  dodane 2014-01-10 (15:09) 10 miesięcy 14 dni 8 godzin i 22 minuty temu
drukuj


Mirosław Hermaszewski opinie
- Mój teść, generał Mirosław Hermaszewski ma startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego z pierwszego miejsca na liście SLD na Mazowszu - powiedział Superstacji Ryszard Czarnecki, europoseł Prawa i Sprawiedliwości. Dodał, że Hermaszewski jest bardzo dobrym dziadkiem i bardzo dobrym ojcem. - O polityce niespecjalnie rozmawiamy - dodał Czarnecki.

- Myślę, że w wielu polskich rodzinach jest tak, że czasem teść ma inne poglądy niż zięć, czy teściowa, inne niż synowa. To nie powinno prowadzić do animozji, czy niesnasek - mówi Superstacji Ryszard Czarnecki.

Czarnecki, który od 2009 r. jest posłem do Parlamentu Europejskiego z ramienia PiS, w czwartek został członkiem sztabu wyborczego partii. W majowych wyborach zamierza on ubiegać się o reelekcję.

Według Superstacji, nie zapadła jeszcze decyzja, z którego okręgu będzie kandydował, ale na pewno nie będzie to Mazowsze, gdzie musiałby walczyć o mandat z teściem.

Generał Mirosław Hermaszewski ma 72 lata. 27 czerwca 1978 roku jako pierwszy i do tej pory jedyny Polak poleciał w kosmos.

Źródło: Superstacja

(meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 46 22.12%
nie 162 77.88%

Przeczytaj też

Mirosław Hermaszewski miał wypadek samochodowy

dodane 2013-05-24 (15:07) 1 rok 6 miesięcy 8 godzin i 24 minuty temu

Mirosław Hermaszewski: czułem czyjąś obecność w kosmosie

dodane 2013-04-12 (08:24) 1 rok 7 miesięcy 12 dni 15 godzin i 7 minut temu

Mirosław Hermaszewski w kosmosie

aktualizacja 2012-06-27 (10:28) 2 lata 4 miesiące 28 dni 13 godzin i 3 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (398)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~obserwator 2014-01-10 (16:41) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 50 minut temu

Czarneckiemu trzeba przyznać jedno - fenomenalny węch do kasy branej za nic niezależnie od tego kto rządzi Krajem. Syna też ustawia w polityce.

odpowiedz

0
0
~Gemin 2014-01-10 (16:40) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 51 minut temu

To jest gość ,a nie to co cała szumowina bazująca na"prostocie" prostego katolickiego ludu z duchem solidaruchów...!

odpowiedz

1
0
~jajacek 2014-01-10 (16:40) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 51 minut temu

Koryto,tylko koryto to jedyne co skłania tego rodzaju "polityków" do kandydowania do PE.

odpowiedz

2
0
~drzeki 2014-01-10 (16:40) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 51 minut temu

Panie Hermaszewski mając takiego zięcia stracił pan szacunek u ludzi

odpowiedz

1
0
~marek 2014-01-10 (16:38) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 53 minuty temu

Jakie rozbieżności p. Czarnecki. PiS w swoich działaniach jest identyczne bardzo podobne do PZPR. Proszę mi powiedzieć jaka jest różnica między I sekretarzem PZPR np. Gomułką a Kaczyńskim ? Zresztą najwięcej byłych I sekretarzy zapisało się do PiSu ... i nadal uzdrawiają świat.

odpowiedz

0
0
sindi143 2014-01-10 (16:38) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 53 minuty temu

Takich mamy fachowców pytania

odpowiedz

21
1
~ufff ufff 2014-01-10 (16:13) 10 miesięcy 14 dni 7 godzin i 18 minut temu

Czarneckiego najwięcej widać na Wiejskiej gdzie biega za dziennikarzami i wkłada głowę do każdej kamery którą widzi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~ksgok 2014-01-10 (16:37) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 54 minuty temu

A MOGŁEŚ POZOSTAĆ GOŚCIEM NA POZIOMIE JEDYNY W SWOIM RODZAJU!! NIESTETY KAŻDY SIĘ SPRZEDAJE KWESTIA TYLKO CENY!!!!SZKODA PANIE MIROSŁAWIE......ECH...

odpowiedz

0
0
~N21 2014-01-10 (16:37) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 54 minuty temu

Czyżby Obatel Czarnecki też szykował się do lotu w kosmos?Pchają się do P.E. bo duża kasa za nic nie robienie.

odpowiedz

0
1
~dmussen 2014-01-10 (16:37) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 54 minuty temu

czy bedzie reprezentowal polskie interesy, ty raczej interesy sojuza?

odpowiedz

0
0
~JURAND 2014-01-10 (16:37) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 54 minuty temu

Mirku, Ty masz za zięcia takiego jąkającego sie człowieczka?

odpowiedz

0
0
~quake50 2014-01-10 (16:37) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 54 minuty temu

pilocie zakichany...a ZUS...rozliczony?

odpowiedz

1
0
~bssrfbs 2014-01-10 (16:37) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 54 minuty temu

W 2007 roku komuna wróciła do Polski i znowu mamy PRL, dziękujemy Wałęsa za grubą krechę!!!

odpowiedz

1
0
lilutim 2014-01-10 (16:37) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 54 minuty temu

Wiem, ze cudem Pan Hermaszewski ocalal z ukrainskiej rzezi. Dlatego tym bardziej dziwi mnie, ze po latach zmarnwanych po zlej stronie, stanie w koncu w prawdzie. Coz, jeszcze poczekam, moze dojdzie do wniosku komu zawdziecza zycie...

odpowiedz

1
0
~allensteiner 2014-01-10 (16:36) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 55 minut temu

A kiedy Doda?

odpowiedz

23
28
~rex 2014-01-10 (16:00) 10 miesięcy 14 dni 7 godzin i 31 minut temu

Czego chcecie od Hermaszewskiego porzadny gosc .Gdyby tylko takich mieli w SLD to notowania ich poszly by w gore.Kaczynski jak bedzie dawal na liste PE takich ludzi bez dorobku zawodowego jak Jurgiel.Suski i im podobnych a nie ludzi z dorobkiem to przegra wybory nawet z ekipa Ziobry o Ekipie Gowina juz nie mowie. Bedzie to koniec ekipy Kaczynskiego bo ile razy mozna przegrywac z wlasnej glupoty.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~y 2014-01-10 (16:35) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 56 minut temu

Hermaszewski jak ci nie wstyd.? chcesz dziękować komunistom za lot ,to na własny rachunek a nie Polaków.

odpowiedz

0
0
~pikuś 2014-01-10 (16:35) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 56 minut temu

wsadzić ich we dwoje w rakietę i w kosmos niech teść prowadzi a rysiu czarnecki będzie robił za małpę tylko w tej roli go widzę

odpowiedz

0
0
~strielka &bielka 2014-01-10 (16:35) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 56 minut temu

Polska z kosmosu wyglada calkiem dobrze ,a kiedys wojskowin byli najporzadniejsza sila wyciagnieta z narodu I mysle ze Pan General o tym pamieta

odpowiedz

0
0
~ciekawy 2014-01-10 (16:34) 10 miesięcy 14 dni 6 godzin i 57 minut temu

Nawet mam dla niego szacunek ale dałby sobie spokój z polityką stary grzyb. Co go zmusza, żeby na stare lata babrać się w tym obecnym guanie?

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Będą kłopoty z wynikami wyborów? PKW znów przetestuje system
dodane 2014-11-24 (14:37) 8 godzin i 54 minuty temu

materiał wideo

Koniec procesu Sławomira Nowaka w sprawie zegarka
dodane 2014-11-24 (11:47) 11 godzin i 44 minuty temu

Prawie 40 proc. Niemców za uznaniem aneksji Krymu przez Rosję
dodane 2014-11-24 (11:19) 12 godzin i 12 minut temu

Andrzej Biernat: PiS uzna wybory dopiero, jak je wygra
dodane 2014-11-24 (08:47) 14 godzin i 44 minuty temu

Prof. Kazimierz Kik: głosy nieważne to ukryty protest
dodane 2014-11-23 (14:34) 1 dzień 8 godzin i 57 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy powinno się unieważnić wybory samorządowe?

liczba oddanych głosów: 17445