

(meg, bart, ms)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
POLSKA BEZ PISU
POLSKA BEZ PISU I PL:EBANA DARMOZJADA PRECZ Z POLSKI KACZYZMIE.
POLSKA BEZ PISU
POLSKA BEZ PISU I PL:EBANA DARMOZJADA PRECZ Z POLSKI KACZYZMIE.
POLSKA BEZ PISU
POLSKA BEZ PISU I PL:EBANA DARMOZJADA PRECZ Z POLSKI KACZYZMIE.
POLSKA BEZ PISU
POLSKA BEZ PISU I PL:EBANA DARMOZJADA PRECZ Z POLSKI KACZYZMIE.
POLSKA BEZ PISU
POLSKA BEZ PISU I PL:EBANA DARMOZJADA PRECZ Z POLSKI KACZYZMIE.
Maela tchorz i kombinator - dupy ci sie nie chce ruszyc
lepeiej zadymy robic w kraju.
“Nasza rasa jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” Menachem Begin - premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla
Czy to mania wielkości
Czy p. Melak czasami nie cierpi na manię wielkości. To jak to określił " miejsce " było przeklęte najpierw śmiercią polskich oficerów a dopiero potem śmiercią brata p. Melaka. To właściwa kolejność. Trochę pokory i rozsądku p.Melak.S
PILGRZYMKA MA SENS TYLKO WTEDY GDY POZBAWIONA BĘDZIE PODTEKSTÓW POLITYCZNYCH
Pomysł zabrania krzyża z Warszawy (Krakowskie Przedmieście) jest uzasadniony,ponieważ ludzie modlący się w Warszawie nie mogli tego zrobić w Smoleńsku gdzie należało się modlić..Zatem modły pod krzyzem w Warszawie były symboliczne.
czy to prawda że następny wylatuje
z pisu Brudziński? bo takie ploty chodzą?
PILGRZYMKA MA SENE TYLKO WTEDY GDY POZBAWIONA BĘDZIE PODTEKSTÓW POLITYCZNYCH
Pomysł zabrania krzyża z Warszawy (Krakowskie Przedmieście) jest uzasadniony,ponieważ ludzie modlący się w Warszawie nie mogli tego zrobić w Smoleńsku gdzie należało się modlić..Zatem modły pod krzyzem w Warszawie były symboliczne.
Chcą jechać....
prosze bardzo niech jadą ale za swoje pieniądze
Ojej ! a ja byłem w Warszawie gdzie zginął mój pradziadek
i to nie w wypadku a podczas zbrojnej walki z niemieckim najeźdźcą we wrześniu 1939 roku !
Dzięki panu Melakowi doznałem olśnienia i od dzisiaj wiem, że Warszawa to miejsce przeklęte i nigdy już tam nie powinienem pojechać a za dotychczasowe wizyty w stolicy muszę przeprosić.
Komentarz:
smutne jest, jak niektórzy (jak pan Melak czy Jarosław Kaczyński) ze śmierci swych bliskich robią sobie oręż polityczny. Nie umniejszam ich żałoby ale niech na tym tylko poprzestaną - niech się nie obnoszą ze swoimi żalami, bo w pewnym momencie wszyscy będą mieli tego tak bardzo dosyć, że nawet w prawdziwy żal i smutek nie uwierzą.
O zgrozo !!!
"Dokończyć..." to znaczy, że rozpoczną od katastrofy ???
To ty się lecz!!!
Trzy dni po pogrzebie najbliższego wracasz do pracy. Na pochówek dostajesz z ZUS. Pomnik stawiasz za swoje. Taka jest kolej rzeczy. Chcą uczcić ofiary katastrofy - proszę bardzo, ale za swoją kasę i na własny rachunek. Miejsce katastrofy jest na obszarze obcego państwa, więc jest perfidią najwyższego rzędu jest angażowanie prezydentowej w to przedsięwzięcie / poleci - żle, nie poleci - jeszcze gorzej /. W Rosji dominujący jest inny typ krzyża i wleczenie tam ośmieszonego symbolu jest jeszcze bardziej śmieszne. Najwyższa pora skończyć z tym cyrkiem na forum publicznym i niech każdy przeżywa to sobie we własnym sercu i sumieniu, ale we własnym zakresie i na własny koszt.
PARODIA
NO CHCA PREZYDENTOWA ZEBY JECHALAZ NIMI BO MOZE COS Z PANSTWOWYCH PIENIEDZY DORZUCI BO MALO DOSTALI
MASAKRA DAJCIE JUZ SPOKOJ
Mała refleksja dla tych którym krzyż drażni
Mam 44 lata.Byłem legionistą FLC.Brałem udział w działaniach w Zatoce Perskiej w latach 1990-91.Widziałem w życiu dużo zła , cierpienia i rzeczy o których wam się nie śniło.Spotykałem ludzi którzy deklarowali się jako ateiści dla których Bóg to wynalazek ludzkość.Ludzi deklarujących w pogardliwy sposób niechęć do wiary.Ale widziałem też kilka razy jak kilku z tych twardzieli w ekstremalnych sytuacjach gdy "zaczynała się sraczka w porach" , gdy życie było stąpaniem po cienkim lodzie (jak na pomalowanym czółku) kreślili znak krzyża lub ten sam znak mieli wymalowany wewnątrz hełmu z napisem IHS.Batalia w Warszawie o krzyż była dla mnie żenadą.Z jednej strony ZATWARDZIAŁE BOJOWNICZKI które popadały ze skrajności w skrajność a z drugiej np młoda siksa drwiąca z krzyża.Jest takie powiedzenie.Jak trwoga to do Boga.Uważam że zdecydowana część ludzi zwraca się do niego wtedy kiedy jest trudno i żle kiedy luzik- spoko- czy trendy nie sprawdzają się.Chce być dobrze zrozumiany .Mówię o krzyżu a nie o KK.Bo to dwie rózne kwestie,
Wy zacznijcie od pomnika przed pałacem.
I tak was to nie minie. Pierwszemu i jak widać ostatniemu polskiemu Prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu pomnik należy się jak psu micha!

chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24