Strona główna serwisu
Andrzej Lepper przed śmiercią szukał zaklęcia, żeby zdobyć pieniądze

Andrzej Lepper przed śmiercią szukał zaklęcia, żeby zdobyć pieniądze

Coraz większe problemy finansowe oraz pogarszający się stan psychiczny Andrzeja Leppera (†57 l.) wywołały u byłego szefa Samoobrony wręcz gigantyczną depresję, której następstwem była samobójcza śmierć. Do takich wniosków doszli śledczy. - Na biurku Leppera znaleźliśmy m.in. zaklęcie na przypływ pieniędzy oraz różne wróżby. Pogarszający się stan psychiczny potwierdzili także świadkowie - mówi Dariusz Ślepokura, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, w rozmowie z "Super Expressem".
Andrzej Lepper Andrzej Lepper ()
Andrzej Lepper popełnił samobójstwo 5 sierpnia 2011 roku. Były szef Samoobrony powiesił się na sznurze od snopowiązałki. Zdaniem śledczych, Lepper targnął się na swoje życie z powodu problemów finansowych. - Lepper miał długi. Jego stan psychiczny był coraz gorszy - mówi prok. Ślepokura.

Długi samego Leppera przekraczały ok. 150 tys. złotych, zobowiązania jego syna - ponad 200 tys. złotych.

Śledczy znaleźli na biurku Leppera wróżby oraz zaklęcia na przypływ pieniędzy. - Wiem, że Leppera często nachodził człowiek, który mówił o cudotwórstwie, o wróżbach, o magii - potwierdza Piotr Tymochowicz, ekspert od wizerunku, który doradzał Lepperowi.
Super Express

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (856)
Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
22
~andrzej; 2012-12-20 (08:51) 20 godzin temu

Co to za dlug takich jak on w polsce sa miliony ktorzy wzieli pozyczke na mieszkania w tym zlodziejski kraju rzadzonym przez bande PO i zlodzieji w rzadzie Tuska i nie powod rzeby odebrac sobie zycie bo przy takich dochodach Lepera to pestka.zostal zamordowany w ten sam sposob co teraz eksperci od katastrofy Smolenskiej czy zabojcow Olewnika ktorzy tez zostali powieszeni przez zlodzieji PO.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
18
~xyz 2012-12-20 (08:50) 20 godzin i 1 minutę temu

Założeniem ich POlityki jest zrobić ze wszystkich wariatów.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
15
~Paweł 2012-12-20 (08:47) 20 godzin i 4 minuty temu

jedna wielka sciema i wy ludzie w to wierzycie bua ha ha

odpowiedz

zgłoś do moderacji