Strona główna serwisu
Wyniki II tury wyborów
1. Andrzej
Duda
51.55%
2. Bronisław
Komorowski
48.45%
Frekwencja
wyborcza
55.34%
Źródło: PKW
Andrzej Lepper przed śmiercią szukał zaklęcia, żeby zdobyć pieniądze
Andrzej Lepper przed śmiercią szukał zaklęcia, żeby zdobyć pieniądze

Andrzej Lepper przed śmiercią szukał zaklęcia, żeby zdobyć pieniądze

Coraz większe problemy finansowe oraz pogarszający się stan psychiczny Andrzeja Leppera (†57 l.) wywołały u byłego szefa Samoobrony wręcz gigantyczną depresję, której następstwem była samobójcza śmierć. Do takich wniosków doszli śledczy. - Na biurku Leppera znaleźliśmy m.in. zaklęcie na przypływ pieniędzy oraz różne wróżby. Pogarszający się stan psychiczny potwierdzili także świadkowie - mówi Dariusz Ślepokura, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, w rozmowie z "Super Expressem".
Andrzej Lepper Andrzej Lepper () Zobacz galerię
Andrzej Lepper popełnił samobójstwo 5 sierpnia 2011 roku. Były szef Samoobrony powiesił się na sznurze od snopowiązałki. Zdaniem śledczych, Lepper targnął się na swoje życie z powodu problemów finansowych. - Lepper miał długi. Jego stan psychiczny był coraz gorszy - mówi prok. Ślepokura.

Długi samego Leppera przekraczały ok. 150 tys. złotych, zobowiązania jego syna - ponad 200 tys. złotych.

Śledczy znaleźli na biurku Leppera wróżby oraz zaklęcia na przypływ pieniędzy. - Wiem, że Leppera często nachodził człowiek, który mówił o cudotwórstwie, o wróżbach, o magii - potwierdza Piotr Tymochowicz, ekspert od wizerunku, który doradzał Lepperowi.

Super Express

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (855)
Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
22
~andrzej; 2012-12-20 (08:51) 8 godzin i 51 minut temu

Co to za dlug takich jak on w polsce sa miliony ktorzy wzieli pozyczke na mieszkania w tym zlodziejski kraju rzadzonym przez bande PO i zlodzieji w rzadzie Tuska i nie powod rzeby odebrac sobie zycie bo przy takich dochodach Lepera to pestka.zostal zamordowany w ten sam sposob co teraz eksperci od katastrofy Smolenskiej czy zabojcow Olewnika ktorzy tez zostali powieszeni przez zlodzieji PO.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
18
~xyz 2012-12-20 (08:50) 8 godzin i 52 minut temu

Założeniem ich POlityki jest zrobić ze wszystkich wariatów.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
15
~Paweł 2012-12-20 (08:47) 8 godzin i 55 minut temu

jedna wielka sciema i wy ludzie w to wierzycie bua ha ha

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
15
~agnostic 2012-12-20 (08:30) 9 godzin i 12 minut temu

trochę szacunku dla czytelników...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
16
~Jola 2012-12-20 (08:18) 9 godzin i 24 minut temu

Ciekawe.. znaleźli zaklęcie , wróżby... Nie byłam zwolenniczką Leppera ale słuchając jego wypowiedzi to mogę powiedzieć to był człowiek prosty,nie należał do elity tak wygórowanej elity politycznej, człowiek starej daty i nie potrzebne byłyby mu wróżby bo on nigdy by w nie nie wierzył , często wyśmiewał się z głupich powiedzeń , które niby miały zrobić cuda... Można go porównać do naszych dziadków.... czy oni wierzą w wróżby i cuda... wyśmieją nas i powiedzą dziecko jak nie zapracujesz to nic nie dostaniesz.... Więc dla mnie jako człowieka mieszkającego w Polsce na niskim szczeblu nie jest zrozumiałe jak mógł się targnąć na własne życie i właśnie w weekend , żeby nikt nie mógł udowodnić zbrodni... Można upozorować samobójstwo... ostatnio W Polsce dużo osób popełnia samobójstwo i większości ci co mieli coś do powiedzenia na ważne tematy , które są nie wyjaśnione... dziwne....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
15
~piswon 2012-12-20 (12:32) 5 godzin i 10 minut temu

gdyby każdy zadłużony na 150 tysi kończył na sznurze w Polsce zabrakłoby miejsca na cmentarzach !!! nie byłem fanem Leppera , nie jestem chorobliwie podejrzliwy ... jednak ten atak seryjnego samobójcy śmierdzi na odległość !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~tadeusz N. 2012-12-20 (12:17) 5 godzin i 25 minut temu

Ja mam 80 tys.zlotych dlugu i wcale przez mysl mi nie przeszlo zeby sie zabic.A Lepper twardy czlowiek -Niewieze. Media robia wode z mozgu polakom. Rzad to samo.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
16
~UZI 2012-12-20 (11:21) 6 godzin i 21 minut temu

takie pie...ły to małym dzieciom opowiadajcie ,a reszta ludzi która zginęła w dziwnych przypadkach też miała problemy psychiczne???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~tomcio 2012-12-20 (10:02) 7 godzin i 40 minut temu

150 000 co trzeci polak musiałby się powiesić

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~kol 2012-12-20 (10:02) 7 godzin i 40 minut temu

U nas zawsze najpierw się coś dzieje, a później dopasowuje się do tego argumenty.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
22
~aa 2012-12-20 (08:51) 8 godzin i 51 minut temu

POLACY !! Wszyscy się śmialiście, jak Lepper mówił o lądowaniu Talibów na Mazurach. Okazuje się, że mógł mieć rację, wystarczy przypomnieć sobie sprawę tajnych więzień CIA. POLAKI KATOLIKI. DO PIEKŁA !!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~kacc 2012-12-20 (08:47) 8 godzin i 55 minut temu

Jak widać dalszy etap grania smiercia morderczą LEPPERA. Miał on zabezpieczenie w majatku dziesiatki razy wieksze niz ten mizerny dług. Widac w dalszym ciagu próbe manipulacji i wmawiania społeczeństwu głupot. BO PYTAM KTO I DLACZEGO ZNOWU TEN TEMAT PRZYWRÓCIŁ POWINIEN IŚĆ SIEDZIEĆ.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~tom 2012-12-20 (08:14) 9 godzin i 28 minut temu

"Służby" wszystko mogą nam podać za prawdę- i g*wno się poznamy

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~smutna agnes 2012-12-20 (08:13) 9 godzin i 29 minut temu

uśmiałam się. i niby ten dług Leppera miał być przyczyną samobójstwa?prawie każdy młody Polak ma dług w kwocie ponad 100 tys. w postaci kredytu mieszkaniowego.tylko nie zarabiają tyle, co politycy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
13
~xsiak 2012-12-20 (13:48) 3 godziny i 54 minut temu

tak jak ok. 25 osób zamordowanych (choroba samobójcza) w sprawie smoleńska i trochę przed Też mieli depresję i zaklęcia. Dobre. Dobre. A lemingi wierzą.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
15
~TUSKOŁAP 2012-12-20 (12:36) 5 godzin i 6 minut temu

150TYŚ DŁUGU TO NIE DŁUG ,POLACY MAJĄ WIĘKSZE KREDYTY I TEŻ Z TYM ŻYJĄ ,PRZESTAŃCIE KŁAMAĆ NA TEMAT CZŁOWIEKA KTÓRY GŁOŚNYM GŁOSEM MÓWIŁ O ZŁODZIEJACH Z WIEJSKIEJ , WY TYLKO POTRAFILIŚCIE GO OŚMIESZAĆ I JAKĄŚ SEX AFERĘ WYMYŚLAĆ GDZIE LEPPER BYŁ W INNYM MIEJSCU ALE PROKURATURA NAWET MAJĄC FAKTY W RĘKU NIE UZNAŁA JEGO LINI OBRONY - TA POLSKA TO W OGÓLE ŻENADA LUDZIOM ODBIERA SIĘ WSZYSTKO A JEDNAK DALEJ POKLASKUJĄ WŁADCĄ TUSKOLANDII

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
15
~piszczyk 2012-12-20 (12:08) 5 godzin i 34 minut temu

Dług?? 150 tys.??? Dla Leppera to wg. mnie pryszczyk.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
15
~fikumiku 2012-12-20 (10:12) 7 godzin i 30 minut temu

a może miał dobrego kupca na pewne dokumenty? Środek obezwładniający jest niewykrywalny po 24 godzinach. Dlatego seryjny samobójca działa w piątki a sekcje są robione w poniedziałki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
19
~Frank 2012-12-20 (10:05) 7 godzin i 37 minut temu

Zobaczcie domowe: Lepper się "powiesił" bo miał 150 tys długu. Jego syn ma 200 tys długu, plus 150 tys długu ojca , musi je spłacić niestety, czyli = ma 350 tys długu, i rosnące procenty. Pytanie. Kiedy powiesi się syn Leppera.

odpowiedz