więcej

Andrzej Lepper przed śmiercią szukał zaklęcia, żeby zdobyć pieniądze.

Super Express, WP.PL |  dodane 2012-12-20 (07:24) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 2 godziny i 1 minutę temu
drukuj


Andrzej Lepper opinie
Coraz większe problemy finansowe oraz pogarszający się stan psychiczny Andrzeja Leppera (†57 l.) wywołały u byłego szefa Samoobrony wręcz gigantyczną depresję, której następstwem była samobójcza śmierć. Do takich wniosków doszli śledczy. - Na biurku Leppera znaleźliśmy m.in. zaklęcie na przypływ pieniędzy oraz różne wróżby. Pogarszający się stan psychiczny potwierdzili także świadkowie - mówi Dariusz Ślepokura, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, w rozmowie z "Super Expressem".

Andrzej Lepper popełnił samobójstwo 5 sierpnia 2011 roku. Były szef Samoobrony powiesił się na sznurze od snopowiązałki. Zdaniem śledczych, Lepper targnął się na swoje życie z powodu problemów finansowych. - Lepper miał długi. Jego stan psychiczny był coraz gorszy - mówi prok. Ślepokura.

Długi samego Leppera przekraczały ok. 150 tys. złotych, zobowiązania jego syna - ponad 200 tys. złotych.

Śledczy znaleźli na biurku Leppera wróżby oraz zaklęcia na przypływ pieniędzy. - Wiem, że Leppera często nachodził człowiek, który mówił o cudotwórstwie, o wróżbach, o magii - potwierdza Piotr Tymochowicz, ekspert od wizerunku, który doradzał Lepperowi.


(msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 40 6.48%
nie 577 93.52%

Przeczytaj też

wPolityce.pl: sensacyjne doniesienia ws. śmierci Andrzeja Leppera

aktualizacja 2013-08-14 (12:01) 1 rok 5 miesięcy 11 dni 21 godzin i 23 minuty temu

Siedem tajemniczych śladów w miejscu śmierci Andrzeja Leppera

dodane 2013-01-03 (06:39) 2 lata 23 dni 2 godziny i 45 minut temu

Leszek Miller: pan Tomek chciał drogą okrężną dotrzeć do mnie; byłem głównym celem tej akcji

aktualizacja 2012-12-04 (10:51) 2 lata 1 miesiąc 21 dni 22 godziny i 33 minuty temu

Umorzenie śledztwa w sprawie śmierci Andrzeja Leppera - prawomocne

dodane 2012-11-23 (11:55) 2 lata 2 miesiące 2 dni 21 godzin i 29 minut temu

Lepper, Petelicki, Muś... "Ich bliscy nie wierzą w samobójstwa"

dodane 2012-11-06 (12:55) 2 lata 2 miesiące 19 dni 20 godzin i 29 minut temu

Śledztwo ws. śmierci Andrzeja Leppera umorzone

aktualizacja 2012-10-31 (16:02) 2 lata 2 miesiące 25 dni 17 godzin i 22 minuty temu

Śledztwo ws. śmierci Leppera będzie umorzone. "To było samobójstwo"

dodane 2012-10-26 (16:04) 2 lata 2 miesiące 30 dni 17 godzin i 20 minut temu

Śledztwo ws. śmierci Leppera przedłużone do końca października

dodane 2012-10-04 (13:25) 2 lata 3 miesiące 21 dni 19 godzin i 59 minut temu

Śledztwo w sprawie śmierci Leppera będzie przedłużone

dodane 2012-10-01 (15:40) 2 lata 3 miesiące 24 dni 17 godzin i 44 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (855)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

22
7
~andrzej; 2012-12-20 (08:51) 2 lata 1 miesiąc 6 dni i 33 minuty temu

Co to za dlug takich jak on w polsce sa miliony ktorzy wzieli pozyczke na mieszkania w tym zlodziejski kraju rzadzonym przez bande PO i zlodzieji w rzadzie Tuska i nie powod rzeby odebrac sobie zycie bo przy takich dochodach Lepera to pestka.zostal zamordowany w ten sam sposob co teraz eksperci od katastrofy Smolenskiej czy zabojcow Olewnika ktorzy tez zostali powieszeni przez zlodzieji PO.

odpowiedz

18
3
~xyz 2012-12-20 (08:50) 2 lata 1 miesiąc 6 dni i 34 minuty temu

Założeniem ich POlityki jest zrobić ze wszystkich wariatów.

odpowiedz

15
0
~Paweł 2012-12-20 (08:47) 2 lata 1 miesiąc 6 dni i 37 minut temu

jedna wielka sciema i wy ludzie w to wierzycie bua ha ha

odpowiedz

15
0
~agnostic 2012-12-20 (08:30) 2 lata 1 miesiąc 6 dni i 54 minuty temu

trochę szacunku dla czytelników...

odpowiedz

16
1
~Jola 2012-12-20 (08:18) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 1 godzinę i 6 minut temu

Ciekawe.. znaleźli zaklęcie , wróżby... Nie byłam zwolenniczką Leppera ale słuchając jego wypowiedzi to mogę powiedzieć to był człowiek prosty,nie należał do elity tak wygórowanej elity politycznej, człowiek starej daty i nie potrzebne byłyby mu wróżby bo on nigdy by w nie nie wierzył , często wyśmiewał się z głupich powiedzeń , które niby miały zrobić cuda... Można go porównać do naszych dziadków.... czy oni wierzą w wróżby i cuda... wyśmieją nas i powiedzą dziecko jak nie zapracujesz to nic nie dostaniesz.... Więc dla mnie jako człowieka mieszkającego w Polsce na niskim szczeblu nie jest zrozumiałe jak mógł się targnąć na własne życie i właśnie w weekend , żeby nikt nie mógł udowodnić zbrodni... Można upozorować samobójstwo... ostatnio W Polsce dużo osób popełnia samobójstwo i większości ci co mieli coś do powiedzenia na ważne tematy , które są nie wyjaśnione... dziwne....

odpowiedz

15
1
~piswon 2012-12-20 (12:32) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 20 godzin i 52 minuty temu

gdyby każdy zadłużony na 150 tysi kończył na sznurze w Polsce zabrakłoby miejsca na cmentarzach !!! nie byłem fanem Leppera , nie jestem chorobliwie podejrzliwy ... jednak ten atak seryjnego samobójcy śmierdzi na odległość !!!

odpowiedz

14
0
~tadeusz N. 2012-12-20 (12:17) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 21 godzin i 7 minut temu

Ja mam 80 tys.zlotych dlugu i wcale przez mysl mi nie przeszlo zeby sie zabic.A Lepper twardy czlowiek -Niewieze. Media robia wode z mozgu polakom. Rzad to samo.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

16
2
~UZI 2012-12-20 (11:21) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 22 godziny i 3 minuty temu

takie pie...ły to małym dzieciom opowiadajcie ,a reszta ludzi która zginęła w dziwnych przypadkach też miała problemy psychiczne???

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

14
0
~tomcio 2012-12-20 (10:02) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 23 godziny i 22 minuty temu

150 000 co trzeci polak musiałby się powiesić

odpowiedz

14
0
~kol 2012-12-20 (10:02) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 23 godziny i 22 minuty temu

U nas zawsze najpierw się coś dzieje, a później dopasowuje się do tego argumenty.

odpowiedz

22
8
~aa 2012-12-20 (08:51) 2 lata 1 miesiąc 6 dni i 33 minuty temu

POLACY !! Wszyscy się śmialiście, jak Lepper mówił o lądowaniu Talibów na Mazurach. Okazuje się, że mógł mieć rację, wystarczy przypomnieć sobie sprawę tajnych więzień CIA. POLAKI KATOLIKI. DO PIEKŁA !!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
0
~kacc 2012-12-20 (08:47) 2 lata 1 miesiąc 6 dni i 37 minut temu

Jak widać dalszy etap grania smiercia morderczą LEPPERA. Miał on zabezpieczenie w majatku dziesiatki razy wieksze niz ten mizerny dług. Widac w dalszym ciagu próbe manipulacji i wmawiania społeczeństwu głupot. BO PYTAM KTO I DLACZEGO ZNOWU TEN TEMAT PRZYWRÓCIŁ POWINIEN IŚĆ SIEDZIEĆ.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
0
~tom 2012-12-20 (08:14) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 1 godzinę i 10 minut temu

"Służby" wszystko mogą nam podać za prawdę- i g*wno się poznamy

odpowiedz

14
0
~smutna agnes 2012-12-20 (08:13) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 1 godzinę i 11 minut temu

uśmiałam się. i niby ten dług Leppera miał być przyczyną samobójstwa?prawie każdy młody Polak ma dług w kwocie ponad 100 tys. w postaci kredytu mieszkaniowego.tylko nie zarabiają tyle, co politycy.

odpowiedz

13
0
~xsiak 2012-12-20 (13:48) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 19 godzin i 36 minut temu

tak jak ok. 25 osób zamordowanych (choroba samobójcza) w sprawie smoleńska i trochę przed Też mieli depresję i zaklęcia. Dobre. Dobre. A lemingi wierzą.

odpowiedz

15
2
~TUSKOŁAP 2012-12-20 (12:36) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 20 godzin i 48 minut temu

150TYŚ DŁUGU TO NIE DŁUG ,POLACY MAJĄ WIĘKSZE KREDYTY I TEŻ Z TYM ŻYJĄ ,PRZESTAŃCIE KŁAMAĆ NA TEMAT CZŁOWIEKA KTÓRY GŁOŚNYM GŁOSEM MÓWIŁ O ZŁODZIEJACH Z WIEJSKIEJ , WY TYLKO POTRAFILIŚCIE GO OŚMIESZAĆ I JAKĄŚ SEX AFERĘ WYMYŚLAĆ GDZIE LEPPER BYŁ W INNYM MIEJSCU ALE PROKURATURA NAWET MAJĄC FAKTY W RĘKU NIE UZNAŁA JEGO LINI OBRONY - TA POLSKA TO W OGÓLE ŻENADA LUDZIOM ODBIERA SIĘ WSZYSTKO A JEDNAK DALEJ POKLASKUJĄ WŁADCĄ TUSKOLANDII

odpowiedz

15
2
~piszczyk 2012-12-20 (12:08) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 21 godzin i 16 minut temu

Dług?? 150 tys.??? Dla Leppera to wg. mnie pryszczyk.

odpowiedz

15
2
~fikumiku 2012-12-20 (10:12) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 23 godziny i 12 minut temu

a może miał dobrego kupca na pewne dokumenty? Środek obezwładniający jest niewykrywalny po 24 godzinach. Dlatego seryjny samobójca działa w piątki a sekcje są robione w poniedziałki.

odpowiedz

19
6
~Frank 2012-12-20 (10:05) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 23 godziny i 19 minut temu

Zobaczcie domowe: Lepper się "powiesił" bo miał 150 tys długu. Jego syn ma 200 tys długu, plus 150 tys długu ojca , musi je spłacić niestety, czyli = ma 350 tys długu, i rosnące procenty. Pytanie. Kiedy powiesi się syn Leppera.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
1
~polak 2012-12-20 (10:02) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 23 godziny i 22 minuty temu

lepper sie nie powiesil tylko został zabity przez powieszenie przez ludzi z otoczenia kgb gru wsi

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Przywódcy europejscy zaniepokojeni sytuacją na wschodzie Ukrainy
dodane 2015-01-25 (21:20) 12 godzin i 4 minuty temu

Sondaże exit poll: wybory wygrała lewicowa Syriza
dodane 2015-01-25 (18:15) 15 godzin i 9 minut temu

Ogólnopolski Dzień Transplantacji
dodane 2015-01-26 (03:36) 5 godzin i 48 minut temu

Ławrow: za zaostrzenie sytuacji odpowiada Ukraina
dodane 2015-01-25 (16:25) 16 godzin i 59 minut temu

Trzy ataki separatystów na Mariupol. Jest wiele ofiar i rannych
dodane 2015-01-24 (10:20) 1 dzień 23 godziny i 4 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 15237