więcej

Andrzej Lepper przed śmiercią szukał zaklęcia, żeby zdobyć pieniądze.

Super Express, WP.PL |  dodane 2012-12-20 (07:24) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 1 godzinę i 1 minutę temu
drukuj


Andrzej Lepper opinie
Coraz większe problemy finansowe oraz pogarszający się stan psychiczny Andrzeja Leppera (†57 l.) wywołały u byłego szefa Samoobrony wręcz gigantyczną depresję, której następstwem była samobójcza śmierć. Do takich wniosków doszli śledczy. - Na biurku Leppera znaleźliśmy m.in. zaklęcie na przypływ pieniędzy oraz różne wróżby. Pogarszający się stan psychiczny potwierdzili także świadkowie - mówi Dariusz Ślepokura, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, w rozmowie z "Super Expressem".

Andrzej Lepper popełnił samobójstwo 5 sierpnia 2011 roku. Były szef Samoobrony powiesił się na sznurze od snopowiązałki. Zdaniem śledczych, Lepper targnął się na swoje życie z powodu problemów finansowych. - Lepper miał długi. Jego stan psychiczny był coraz gorszy - mówi prok. Ślepokura.

Długi samego Leppera przekraczały ok. 150 tys. złotych, zobowiązania jego syna - ponad 200 tys. złotych.

Śledczy znaleźli na biurku Leppera wróżby oraz zaklęcia na przypływ pieniędzy. - Wiem, że Leppera często nachodził człowiek, który mówił o cudotwórstwie, o wróżbach, o magii - potwierdza Piotr Tymochowicz, ekspert od wizerunku, który doradzał Lepperowi.


(msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 40 6.48%
nie 577 93.52%

Przeczytaj też

wPolityce.pl: sensacyjne doniesienia ws. śmierci Andrzeja Leppera

aktualizacja 2013-08-14 (12:01) 11 miesięcy 9 dni 20 godzin i 23 minuty temu

Siedem tajemniczych śladów w miejscu śmierci Andrzeja Leppera

dodane 2013-01-03 (06:39) 1 rok 6 miesięcy 21 dni 1 godzinę i 45 minut temu

Leszek Miller: pan Tomek chciał drogą okrężną dotrzeć do mnie; byłem głównym celem tej akcji

aktualizacja 2012-12-04 (10:51) 1 rok 7 miesięcy 19 dni 21 godzin i 33 minuty temu

Umorzenie śledztwa w sprawie śmierci Andrzeja Leppera - prawomocne

dodane 2012-11-23 (11:55) 1 rok 8 miesięcy 20 godzin i 29 minut temu

Lepper, Petelicki, Muś... "Ich bliscy nie wierzą w samobójstwa"

dodane 2012-11-06 (12:55) 1 rok 8 miesięcy 17 dni 19 godzin i 29 minut temu

Śledztwo ws. śmierci Andrzeja Leppera umorzone

aktualizacja 2012-10-31 (16:02) 1 rok 8 miesięcy 22 dni 16 godzin i 22 minuty temu

Śledztwo ws. śmierci Leppera będzie umorzone. "To było samobójstwo"

dodane 2012-10-26 (16:04) 1 rok 8 miesięcy 27 dni 16 godzin i 20 minut temu

Śledztwo ws. śmierci Leppera przedłużone do końca października

dodane 2012-10-04 (13:25) 1 rok 9 miesięcy 19 dni 18 godzin i 59 minut temu

Śledztwo w sprawie śmierci Leppera będzie przedłużone

dodane 2012-10-01 (15:40) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 16 godzin i 44 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (855)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
1
~elzbieta 2012-12-20 (12:30) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 54 minuty temu

zainteresowalabym się tym magiem...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~zibi 2012-12-20 (12:46) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 38 minut temu

Dlaczego nie zamieszczacie mojej opinii ? Była pierwsza co z Wami Kiepskim piszażami?

odpowiedz

1
0
~wfs 2012-12-20 (12:45) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 39 minut temu

kwach dostał milion od jakiegoś tam ruska

odpowiedz

9
0
~gosc 2012-12-20 (12:45) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 39 minut temu

Zapomniane wystapienie A. Leppera w Strasburgu w dniu 19 -11- 2002 r. Szanowny panie Przewodniczący ,szanowni Państwo. Przemawiając przed wysokim parlamentem w imieniu klubu "Samoobrony Rzeczpospolitej polskiej", jest to z jednej strony wielki zaszczyt ale z drugiej strony to wielka historyczna odpowiedzialność przed własnym Narodem. Naród polski w okresie przygotowawczym poniósł duże straty i wyrzeczenia . Zniszczony został polski przemysł włókienniczy , chemiczny , tekstylny. Zniszczony handel , transport usługi. Upada polskie górnictwo i hutnictwo . Niszczone jest polskie rolnictwo wraz z otoczeniem i przetwórstwem rolno-spożywczym. Restrukturyzacja poszczególnych branż okazała się ich likwidacja co przyczyniło się do bezrobocia , które dzisiaj oficjalnie wynosi 3,8 mln. osób tj. ok. 18% a z bezrobociem ukrytym tj. ok. 5 mln. ludzi czyli ok. 28%. Do tej pory Unia zarobiła na Polsce dziesiątki mld. dolarów na eksporcie do Polski swoich nadwyżek produkcyjnych . To my utrzymujemy w Unii od 1-1,5 mln. miejsc pracy. Czas na zadośćuczynienie . Przystępując do Unii interesuje nas tylko pełne partnerstwo od pierwszego dnia. Przypominam , że to Naród polski pierwszy stawił czynny opór faszyzmowi i przyczynił się do pokonania hitlerowskich Niemiec. Pokonał komunizm o czym przed 20 laty nikt nawet nie mógł pomyśleć. Przyczynił sie do obalenia "Muru Berlińskiego" , przez co stworzono szansę do poszerzenia Unii Europejskiej . Chcemy być równoprawnym członkiem Unii Europejskiej. Naszą równoprawność traktujemy jako wartość nadrzędną. Jesteśmy eurorealistami. Przestrzegam Brukselę i Strasburg , jeżeli Polacy zastaną oszukani i skutkiem manipulacji elit politycznych Polska zostanie wcielona w struktury Unii na zasadach braku partnerstwa , to Polakom nie zabraknie odwagi i determinacji aby wystąpić z Unii Europejskiej. Tak więc przyjęcie Polski do Unii na nierównych zasadach może być początkiem końca takiej Unii , służącej bogatym kosztem biednych. My Polacy mamy swój honor i swoją godność . Żadnej jałmużny nie chcemy. Żądamy i wierzymy , że Polska zostanie potraktowana uczciwie i po partnersku. Do tej pory Unia Europejska broniąc nieludzkiej globalizacji tłumaczy polskim władzom , ze były to koszty restrukturyzacji gospodarki. Polskie władze tłumaczą polskiemu społeczeństwu , że to ofiara którą musimy ponieść."Samoobrona" tłumaczy polskiemu społeczeństwu , że są to zasady nieuczciwe , nierównoprawne i nie do przyjęcia. "Samoobrona" mówi : - dość zniewolenia ekonomicznego Polski i polaków. "Samoobrona" mówi : - jednoczmy Europę z zachowaniem hierarchii wartości - Człowiek, - Rodzina, - Praca, - i godne życie .

odpowiedz

5
0
~widelelc 2012-12-20 (12:44) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 40 minut temu

150 tys długu dla rolnika posiadającego hektary ziemi ??? Wiecie jakie są teraz ceny ziemi ??? T o się kupy nie trzyma, wróżki to sposób na zdyskredytowanie człowieka po śmierci. Już chcieli nam wmówić historyjkę o pijanym generale, to wszystko to bzdury wyssane z palca, powtarzane przez pełowców dla korzyści politycznych.

odpowiedz

5
0
~Jotka 2012-12-20 (12:44) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 40 minut temu

Wrabiają Leppera w paranoję.. Ot co.. Lepper miał kilkaset hektarów ziemi... mógł wyjść z długów bez problemu sprzedając 30 ha ziemi. Co to jest 150 tys?

odpowiedz

3
0
~wow 2012-12-20 (12:44) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 40 minut temu

długi lepera taka sama przyczyna jego śmierci jak mgła przyczyną śmierci ponad 100 osób związanych ze smoleńskiem.ale przemysł propagandy IIIPRL aktywny

odpowiedz

3
0
~Clearix 2012-12-20 (12:44) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 40 minut temu

.....i znów Ślepokura pajacyk w rękach rudego

odpowiedz

53
2
~babuć 2012-12-20 (11:32) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 20 godzin i 52 minuty temu

Od kiedy sznur do snopowiązałki przechowuje się w biurach?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

4
0
QUQU 2012-12-20 (12:42) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 42 minuty temu

Ireneusz Sekuła też popełnił samobójstwo....

odpowiedz

1
3
~Poldek 2012-12-20 (12:42) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 42 minuty temu

Za dużo wiedział o IV RP

odpowiedz

7
0
~sorbi 2012-12-20 (12:41) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 43 minuty temu

Te zaklęcia brzmiały -TUsk wiem o tobie i twoich kolesiach...mama na was haka....no i zajęli się nim specjaliści z wydziału do spraw seryjnych samobójstw szkoleni przez FSB, czy SB.

odpowiedz

4
3
~Nikt 2012-12-20 (12:41) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 43 minuty temu

Nikt w to nie wierzy!

odpowiedz

1
1
~antypeło 2012-12-20 (12:41) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 43 minuty temu

Zaraz zaklęcia znikną, bo się okaże że zostawił je ktoś inny, czy sa dowody na to, że to były zaklęcia Leppera ??? Może Miller je tam podrzucił ???

odpowiedz

4
1
~jan,pad 2012-12-20 (12:41) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 43 minuty temu

Skoro samobójstwo to jak tłumaczyć śmierć jego współpracowników.Dlaczego szukał kontaktu z J.Kaczyńskim.Dlaczego udzielił wywiadu red.Sakiewiczowi.Dlaczego obawiał się o swoje życie?Czy to były poprostu przypadki przed popełnieniem samobujstwa?

odpowiedz

10
1
~gosc 2012-12-20 (12:40) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 44 minuty temu

Lepper chciał współpracować ze wschodem! współpracował z Białorusią, Rosja! był przeciwko GMO w Polsce, sam wysypywał zboże GMO na tory! Byl przeciwko interwencjom naszych wojsk w Afganistanie, Iraku i innych najemnych wojnach okupacyjnych USA! Mówił o tajnych wiezieniach CIA w Polsce! był przeciwko prywatyzacji naszego przemysłu! przeciwko dyskryminacji naszych rolników w UE! był przeciwko złodziejom takich "balcerowicz musi odejsc" itd

odpowiedz

18
2
~j 2012-12-20 (12:32) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 52 minuty temu

Andrzej Lepper NIE POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWA!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~Paszczak 2012-12-20 (12:39) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 45 minut temu

A ja pytam: gdzie jest muminka?:(((

odpowiedz

8
1
~123 2012-12-20 (12:39) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 45 minut temu

150 tys zł to 3 -4 ha ziemi , wciskanie kitu ,ze to są długi , których wynikiem może być samobójstwo są żenujące , gdyby to miało być powodem do popełnienia samobójstwa większość polskich rolników już dawno powiesiłaby się ,

odpowiedz

4
1
~Rom 2012-12-20 (12:39) 1 rok 7 miesięcy 3 dni 19 godzin i 45 minut temu

Wział bym pod lupę tego Tymochowicza, ten psychotronik niejedno ma na sumieniu !

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Polski bojkot Kremla
dodane 2014-07-24 (07:19) 1 godzinę i 5 minut temu

Prof. Bogdan Chazan: w Szpitalu im. Świętej Rodziny dokonano pierwszej aborcji
dodane 2014-07-23 (21:54) 10 godzin i 30 minut temu

Jeden z separatystów przyznaje, że bojownicy mieli zestaw Buk
dodane 2014-07-23 (21:15) 11 godzin i 9 minut temu

Prezes Jarosław Kaczyński odsunął Adama Hofmana
dodane 2014-07-24 (07:02) 1 godzinę i 22 minuty temu

Ciała ofiar katastrofy lotniczej przekazane do identyfikacji
dodane 2014-07-23 (23:45) 8 godzin i 39 minut temu

Kościół: in vitro nie do przyjęcia
dodane 2014-07-24 (05:05) 3 godziny i 19 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.