

Katastrofa lotnicza pod Trypolisem
Airbus Afriqiyah Airways rozbił się na lotnisku podczas podchodzenia do lądowania w Trypolisie
(mm, bart)



Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Wstrętny, tendencyjny, wredny i szkodliwy artykuł.
Po pierwsze: zgoda byla na 50m, a piloci nie posluchali - i zeszli na 40, potem na 30 i na 20m! I wtedy dopiero samolot zahaczyl o drzewa! Dlatego przy wysokosci 50m kontroler krzyczał: "Horyzont" (czyli "przerwij zniżanie i wznoś się"!). Po drugie: na lotniskach bez automatycznego naprowadzania (z radiolatarniami) kontroler nie ma prawa podejmować decyzji i nakazywać! Może tylko sugerować pilotowi, doradzać! I niejednokrotnie sugerował lotniska zapasowe - a gdy piloci sie uparli, to powiedział, by znizyli sie maksymalnie do 50m - i jak nie zobaczą ziemi - by sie wzieśli! A oni zniżali do 20m! Po trzecie wreszcie: czemi nie piszecie w tym artykul;e, że to była niepotrzebna (już 3 dni po obchodach) prywatna (choć za państwowe nas wszystkich pieniądze) wycieczka zorganizowana przez p.L.Kaczynskiego?? Czemu nie piszecie, że nikt go tam nie zapraszał? Czemu nie piszecie - że tę wycieczkę zorganizowano przez pychę i zarozumiałość Kaczyńskich - tę samą, która kazała pochować L.K. na Wawelu obok królów i marszalka Piłsudskiego? (A to świętokradztwo!). Czemu nie piszecie, że Kaczynski spoznil sie na samolot w Warszawie o pol godziny, przez co samolot lądował o pol godziny pozniej - a przecież wlasnie pol godziny wczesniej mgla byla mniejsza i pierwszy polski samolot bezpiecznie wylądował!
Artykuł powyzszy to wstrętna manipulacja - w stylu pisowskim, ziejąca nienawiścią i chęcią tworzenia nowych konfliktów. Stary PISowski styl - kłamstwa i manipulacje.
Na Karę Pana Boga nie ma mocnych
Bóg widzi podłe uczynki i dobre nagradza, a złe karci.
tragedia razy dwa
Prawa fizyki to nie polityka. Za takie tragedie szuka się winnych.Upadek Ikara tłumaczono,że słońce rozpuściło mu wosk lepiący pióra. Zazdrościł ptakom latania to spadł. Spadł przez zadufanie,a nie temperaturę, bo na wysokości jest ujemna. Teorie spiskowe, brak zrozumienia błędów poprowadzą do podobnych tragedii.
Czytajcie w Google !!!!!!!!!!!!
Gruppenfuehrer KAT. Wybraliście na prezydenta mordercę i sowieckiego agenta o pseudonimie Litwin. To Komorowski wyznaczył posłów i senatorów na wyjazd 10 kwietnia 2010 r. Wiedział, że tam zginą, bo zamach był planowany dużo wcześniej. A tuż przed II turą wyborów był jeszcze na grobie posła PO Karpiniuka, którego sam wysłał na śmierć,.
Przewodniczący PKW ogłaszając wynik wyborów odmieniał liczebniki wg. gramatyki rosyjskiej, a nie polskiej
wlasnie przeczytalem na ten temat na Google...
wpisac:Gruppenfuehrer KAT...bardzo ciekawa lektura...
pomyslelismy?
To Pan Bóg zadecydował co z Kaczynskimi. My nie decydujemy o naszych narodzinach i nie znamy daty śmierci. To tyle.
Szkoda,że tylko pomyśleliście..
Załoga jaka wiedziała doskonale,jak trudne warunki były na lotnisku.Wiedziała o próbie iła.Powinna zabronić zdecydowanie lądowania w Smoleńsku.W tupolewie byli ich koledzy.Wystarczyło powiedzieć,że absolutnie nie ma możliwości lądowania.Pilot pilota może by posłuchał.Teraz sobie przypominają,że ktoś,coś tam słyszał.Teraz,jesli macie jakieś sensacje,to zgłosić do prokuratury i czekać na wyniki śledztwa,a nie mącić ludziom w głowach.
Komorusek to
Największe nieszczęście dla Polski !
Polacy co wy zrobiliście????????
IL76 skrecal na lewo od osi pasa dokladnie w trajektorii szczatkow TU154
Tylko dlaczego byl ten skret? Dla TU154 to byl koniec bo wysokosc byla za mala. Czy przyrzady pokladowe na 2.5km od pasa pokazywaly 400m wysokosci "do progu pasa"?
Czym wyjasnic spadek wysoosci do 50m na odcinku 1.3km przy rzekomo prawidlowej sciezce schodzenia 3stopnie i zmiane trajektorii lotu od osi pasa?
smoleńsk
macie nowego prezydenta to szybko sprawę wyjaśni.i tak przez najbliższe 70 lat się nie dowiemy.gratuluję narodowi trafnego wyboru
To kiedy wreszcie....
To kiedy wreszcie ten JAK ladowal? - Przed wyborami ladowal okolo godziny przed TU-154. Po wyborach laduje chwile przed nim. Do cholery zdecydujcie sie wreszcie i ustalcie, co macie pisac!!!
Gdzie telefon satelitarny PREZYDENTA co rozmawiał z JARKIEM< co na to rodacy -może to JAREK kazał lądować ,a teraz zwala na TUSKA
zamachowcy zapłacicie za wszystko
Narodzie obudź się wreszcie bo zostali tylko zdrajcy u władzy !!!!
Nawigator L. Kaczyński
Napewno gdyby nie presja na pilotów i brak czasu z winy Kaczyńskiego L. PILOCI ODLECIELIBY NA INNE LOTNISKO. Wine w 100% za śmierć tych ludzi ponoszą NIEKTÓRZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pasażerowie TU 154 M
.....
można było sprawdzić też czarna skrzynkę z jaka bo pewnie też miała zapis rozmów z kabiny i nagrała rozmowy pilotów z tu 154 z wieżą bo jak już stal bo pewnie i jakość była by lepsza
:(
Najlepiej zwalać winę na te osoby co zginęły bo i tak się nie obronią..
tylko
w tupolewie był bolszewi Kaczyński i nie było że nie wyłduje
nigdy się nie dowiemy
A wy ciągle swoje? Kapitan bał się, ze nie dostanie podwyżki i lądował w lesie, bo mu tak kazał przebrzydły kaczor z braten bliżniakiem?!
NOWA TEORIA
Lech założył się z Tuskiem, że potrafi skoczyć jak Schwarzeneger na filmie Komando i poprosił pilota na zniżenie wysokości lotu.

chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24