

(meg, ap, aka)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
A kto daje kasę na utrzymanie urządzeń łączności, Automatyki (zabezp.ruchu) i energetycznych-gdzie śą ci mądrzy ministrowie od waligórskiego począwszy na ludziach tuska kończąc ktorzy sa odpowiedzialni za rozpieprzenie koleji na drobne spółeczki bez zabezpieczenia kasy a kto odpowiada za wyrzucanie fachowców specjalistów na bruk szukając w ten sposób kasy na drobne naprawy a nie konserwację kto odpowiada z brak konserwacji agregatów prądotwórczych zabezpieczających zasilanie wszelkiego rodzaju urzadzeń łącznośći radiołączności, srk i energetyki-pytam ktooo?????? Czy znowu za to odpowiada monter i jego bezpośredni przełożony a co robią ludzie p. Tuska pytam co??????
Gdzie był Urząd Transportu Kolejowego Wcześniej,nie było żadnych kontroli?
jaki skandal? normalny polski balagan i tu-mi-wisizm. normalka.
nikt nie przewidywał że w stolicy braknie prądu i agregaty poszły do żyda a w razie czego Zdzichu z PKiN miał włączyć swoje ale nie było go w robocie i stąd cale zmieszanie wyszło
Dajcie im siana. PO rządzi- mają się dobrze, dlaczego psuć im dobry nastrój?
polska kolej powinna sie rozpaść na dobre oni nie potrafią funkcjonować na dworcach panuje chaos i brud ...może jakiś prywatny przewoźnik da radę to ogarnąć
To właśnie sukces rządu Donalda Tuska i jego ministra. Tylko tak dalej chłopcy, a zadziwimy świat.
może-jeszcze-kilka-spółeczek-i-prezesów-pożal-się-boże....
JEDNA BATERIA BYLA ZBYT OBCIAZONA? A KTO TO SPRAWDZAL?! PRZECIEZ INSTALACJE NIE BYLY NAJPRAWDOPODOBNIEJ REMONTOWANE KILKADZIESIAT LAT. PODPIELI NOWOCZESNE URZADZENIA ZASILANIA AWARYJNEGO NA STARY ZLOM, KTORY POWINIEN BYC WYMIENIONY. ALE TRZEBA BYLO DAC ZWIAZKOWCOM I NIE BYLO NA INWESTYCJE... A ZE FIRMA DALA CIALA NIE SERWISUJAC URZADZEN, TO TERAZ PKP ZA SWOJE ZANIECHANIA OBCIAZY ICH KOSZTAMI. JAK W WOJSKU: "Albo My ich, albo Oni WAS". ;-)
Teraz Polska ! W tym kraju już nic mnie nie zdziwi.
należy utworzyć jeszcze więcej spółek na pkp, jeszcze więcej prezesów i kierownictwa. wtedy na pewno będzie lepiej!!! BANDYCTWO.
Dyrektor (Naczelnik ?) dworca na pewno zasłużył na pochwałę !
Znamy listę winnych w żółtej książce. -Kaczyński -Macierewicz -Hofman -Czarnecki -Rydzyk i Fotyga
Co w tym dziwnego?Skąd "manager" który dotychczas pracował w hurtowni butów czy piwa,z wykształcenia manager,a teraz odpowiada za zasilanie dworca,ma wiedzieć że jest coś takiego jak system zasilania awaryjnego a on może się zepsuć?
Szukaja oszczednosci na sile to pozniej jest tak ze ludzie cierpia i musza znosic meki mimo ze placa. Rzecz jasna winnych brak.

chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24