więcej

Dziwny przesąd Lecha Kaczyńskiego - zagadka rozwiązana.

Logo dostawcy  Wprost |  aktualizacja 2009-08-15 (16:02) 5 lat 4 miesiące 5 dni 21 godzin i 6 minut temu
drukuj


Tygodnik „Wprost” twierdzi, że dotarł do rozwiązania zagadki przesądu prezydenta, dotyczącego liczby „17”. Według informacji, które zdobył tygodnik, Lech Kaczyński dostał 17 września swoją pierwszą dwóję.

Z informacji przedstawionych przez „Wprost” wynika, że było to dokładnie 17 września 1964 roku w Liceum im. Lelewela na warszawskich Bielanach. Nie udał się jednak ustalić, z jakiego przedmiotu Lech Kaczyński dostał swoją pierwszą dwóję.

„17” ma w biografii prezydenta także bardziej dramatyczne oblicze: 17 kwietnia 2005 r. o godzinie 17 zmarł jego ojciec, Rajmund Kaczyński. Z informacji tygodnika wynika, że od czasu pierwszej dwói w liceum Lech Kaczyński unika podejmowania ważnych decyzji 17. dnia każdego miesiąca.


(jks)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 17 13.49%
nie 109 86.51%

Przeczytaj też

Nie jesteśmy zadowoleni z pracy prezydenta

aktualizacja 2009-08-17 (13:49) 5 lat 4 miesiące 3 dni 23 godziny i 19 minut temu

Prezydent Lech Kaczyński panicznie boi się liczby "17"

dodane 2009-07-20 (10:33) 5 lat 5 miesięcy 1 dzień 2 godziny i 35 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (519)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Pacior 2009-08-15 (17:28) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 40 minut temu

Prezydent RP Prof. Lech Kaczyński
Duży plus !!! Duże TAK !!!

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~M.O'Hare 2009-08-15 (17:27) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 41 minut temu

A SZYFRANT ZIELONKA JUŻ SIĘ ZNALAZŁ?
Bo jako przeoczylem tę wiadomość...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Maurycy 2009-08-15 (17:26) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 42 minuty temu

17?
zapewne życzyłby sobie takiego poparcia w wyborach, a uzyska 1,7%

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Polak z pradziada 2009-08-15 (17:23) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 45 minut temu

A ja wiem z historii
i śpiewu bo nie zna słów naszego hymnu a w historii wszystko się mu myli wszystko tłumaczy po swojemu

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Jarosław 2009-08-15 (17:23) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 45 minut temu

Decyzje on?
On jest za tępy za niego decyzje podejmuje zawsze braciszek i Rydzyk

odpowiedz

0
0
~hwat 2009-08-15 (17:22) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 46 minut temu

Nawet za PRL związki zawodowe utrzymywały się ze składek. Teraz te pasibrzuchy są utrzymywane przez zakłady pracy. Jak pijawki wysysają krew....

odpowiedz

0
0
~milo 2009-08-15 (17:21) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 47 minut temu

Szambo nie media. Nic tylko okadzanie Tuska
i plucie na prezydenta.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~milo 2009-08-15 (17:21) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 47 minut temu

Szambo nie media. Nic tylko okadzanie Tuska
i plucie na prezydenta.

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

0
0
~młoda 2009-08-15 (17:20) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 48 minut temu

nie obrazajcie Prezydenta
Prezydent Kaczyński nalezy do niewielu polityków któremu zalezy na dobru Polski w przeciwieństwe do Tuska który tyle obiecał a nic nie dotrzymał z tych cudów za to wszystko pada ochrona zdrowia, wojsko juz jest słabsze, policja nie bedzie juz nas chroniła bo bedzie pieszo chodziła gdzie jest ten cud. Teraz zas prywatyzja i sprzedaz dochodowych polskich firm potem restrukturyzacja i kolejni straca prace nie mówiąc o tym że te dochodowe firmy podatków i dochodów w postaci deiwdent nie będa wpływały do polskiego budżetu ale Tusk jest wspaniały robi co chce bo media sa zanim. Szkoda że Polacy tacy głupi i nic nie rozumieją. PATRZCIE NA OWOCE !!!! POLITYKI PO

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~nuda42 2009-08-15 (17:18) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 50 minut temu

Święty w zabobony wierzy?
Ojciec odprawi mszę.Przyjaciela nie zostawi w potrzebie

odpowiedz

0
0
~kolega bliźniaków 2009-08-15 (17:18) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 50 minut temu

Wreszcie udało się ustalić,
"Nie udało się jednak ustalić, z jakiego przedmiotu Lech Kaczyński dostał swoją pierwszą dwóję." Z komunistycznej hooyologii!

odpowiedz

0
0
~jon 2009-08-15 (17:18) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 50 minut temu

Liceum "Lelewela"
nie znajduje się na Bielanach a na Żoliborzu, szanowny autorze tego artykuliku. Obie dzielnice oczywiście są w Warszawie, obok siebie. Ale tak się pomylić?

odpowiedz

0
0
~Nowakowska 2009-08-15 (17:14) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 54 minuty temu

Ja pierwszą dostałam już w I klasie
Strasznie późno dostał tę dwójkę może jakby wcześniej ktoś by mu dołożył dzisiaj byłby bardziej życiowy

odpowiedz

0
0
~IRKA 2009-08-15 (17:14) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 54 minuty temu

VETO VETO VETO!!!
TYLKO TO POTRAFI I NIC NIC WIĘCEJ!!!

odpowiedz

0
0
~IRKA 2009-08-15 (17:13) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 55 minut temu

VETO VETO VETO!!!
TYLKO TO POTRAFI I NIC NIC WIĘCEJ!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~IRKA 2009-08-15 (17:13) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 55 minut temu

VETO VETO VETO!!!
TYLKO TO POTRAFI I NIC NIC WIĘCEJ!!!

odpowiedz

0
0
~peter 2009-08-15 (17:11) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 57 minut temu

Czyżby z biologii?
Za bociana?

odpowiedz

0
0
~true 2009-08-15 (17:11) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 57 minut temu

karzeł moralny-wystraszony ziemniaczek!
...

odpowiedz

0
0
~WER 2009-08-15 (17:10) 5 lat 4 miesiące 5 dni 19 godzin i 58 minut temu

100 LAT SPIEWAJA KACZYŃSKIEMU
A NA RUDEGO DONKA GWIZDAJĄ

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~darek0709 2009-08-15 (17:06) 5 lat 4 miesiące 5 dni 20 godzin i 2 minuty temu

Wspaniały Prezydent!!!
znowu pójdę na niego głosować!!!

odpowiedz