(kab, mj, tbe, ap, asz, bart)





Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
A GDZIE KOKPIT ?
Kto wie, co z kokpitem?
Rozpłynął się we mgle ???
Bez wyjaśnienia Smoleńska nie będzie Polski.
Jeżeli rząd nie zrobi wszystkiego, aby wyjaśnić tą katastrofę, brzydzę się tych rodaków.
Ok, ale DLACZEGO samolot znalazł się tak nisko?
To wiemy, że samolot był zbyt nisko, tylko DLACZEGO?
TRAGEDIA
BLIZNIAKI WALCZYLI O WlADZĘ
A CO ZTEGO WYSZŁO ??
JAK Z KRÓLA ĆWIECZKA
ja ka
...problem polega na tym, że komenda odchodzimy padła na 100m... a nie 20m.
Jeżeli wprowadzone zostały dane
jakie podali kontrolerzy ,inaczej być nie mogło ! ! !
Donald i jego świta niszczy MON
Zastanawia mnie ciągle dlaczego TVN nie podała w niedzielnych faktach wiadomości, o fikcyjnych szkoleniach pilotów śmigłowców wojskowych. Mieli podpisać karty, które świadczyły że odbyli szkolenia, których faktycznie nie było. afera wyszła na światło dzienne i trwa dochodzenie. Pewnie nic z tego nie wyniknie bo PO sprytnie zamiecie całą sprawę pod dywanik jak zrobiła to z afera hazardową. Rząd Polski niszczy naszą armię, policję i w ogóle służby mundurowe. Słyszę tylko o podwyżkach dla nauczycieli. Pytam tylko z czyich pieniędzy!?? Bogdan Klich najbardziej nieudolny minister rządu Tuska!!!!!!!
Rząd tuszuje śledztwo
Rzad robi wszysto by tuszowac winę:
-klamstwa o sekcji zwlok
-przekazanie sledztwa
-oddanie czarnych skrzynek
-klamstwa o braku zdjec satelitarnych
-zapomnienie o nagraniu z nasluchu SKW
-oddanie ruskim trzeciej skrzynki -z zapisem parametrow lotu!!!!
-silny opor przed ekshumacjami
-zagubienie i niezabezpieczenie laptopa i telefonów
-i wiele innych
Gdzie jest prawda
Nic z tego nie rozumiem zaraz po katastrofie mówiono o czterech podejściach później zaprzeczono twierdząc ze było tylko jedno i tak mówili z JAKA 40 a teraz znowuż cztery. Dlaczego Rosjanie szukają tylko błędu u pilotów a nie analizują rozmowy pomiędzy pilotami i wieżą.
Moim zdaniem ,
tylko winni się tłumaczą , a życia być może pomordowanym nie przywrócą . Tylko czego ośmieszają ich rodziny tym ciągłym gadaniem i kombinacjami , a w szczególności Jarka , żeby mogły to by go w łyżce wody utopiły - żarty z pogrzebu co dziennie słychać , czy już nastała era diabłów wcielonych w ludzi.
Sami eksperci...
ale niektóre wypowiedzi śmieszą i dobrze, czyż PiS nie jest smieszna partią?
'i co tu pisać poprostu brak slów.
Przecież to naj wygodniejsze rozwiązanie dla obu stron cisza dla ,,PO,,I ,,KATYNIA,,
przyczyną katasrofy był wybuch
głupoty na pokładzie samolotu.
prezydenckie-Kaczyńskiego-Biuro Bezpieczeństwa Narodowego ze Szczygłą
i byłym szefem Stasiakiem co robiło,by prezydencki samolot leciał bezpiecznie,analizy bezpieczeństwa o NIE,oni zbierali ze szpitali krajowych ankiety.
A TUSK siedzi i owija bzdury w te swoje sreberka
PO czują naiwniaki jak Donald ma ich w głębokim Poważaniu to wszystko się zmieni, i zaśpiewają górnicy hutnicy kowale i leśnicy oraz bezrobotna twoja mać \"znajdzie się kij na Donalda ryj \"
Ważne!!
Wpiszcie w gogle Dawid Icke o tragedii w Smolensku i Haiti
Pasażerowie TU 154 nie żyli już w momencie startu,
kiedy wiadomo było, że ich JEDYNYM możliwym do lądowania lotniskiem jest Smoleńsk. Decyzja zapadła w Warszawie a później Jarek tylko ją przypomniał Lechowi. Efektem było tylko: "melduję, że zadanie zostało wykonane"...
Pytań jest więcej
1.Godzina katastrofy? różnica 15 min, po co? 2.Prezyd. Rosji - Miedwiediew proponuje wspólną komisję prokuratorską dla zbadania przyczyn katastrofy, ktoś w Polsce to odrzuca - dlaczego? z kim to uzgodnił? 3.Sekcje zwłok? kontrolerzy lotu, na co go naprowadzali? wysokość od ziem samolotu na poziomie wąwozu? kto uszkodził linie wys. napięcia i czym uszkodził, o której godz? co robił wielki sam. transportowy IŁ-76, tuż przed naszym TU-154M? I to nie są teorie spiskowe. Pozdrawiam wszystkich dążących do prawdy.
75% szans na przeżycie
Szkoda że najlepsi piloci na świecie nie wykorzystali tego

chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24