Strona główna serwisu
Z Wiejskiej: opozycja o dymisji Mikołaja Budzanowskiego

Z Wiejskiej: opozycja o dymisji Mikołaja Budzanowskiego

"Szkoda, że tak późno" - mówi opozycja o dymisji ministra skarbu Mikołaja Budzanowskiego, a PiS się cieszy, że tak naprawdę to "premier wykonuje wniosek PiS-u". - Prezes chciałby pomarzyć, że coś potrafi, mimo wszystko była to decyzja premiera - rzuca kąśliwie Rafał Grupiński (PO). Opozycja przewiduje, że to nie ostatnia taka decyzja. - Pytanie kto będzie następny, bo rząd się sypie, to widać gołym okiem - zauważa Dariusz Joński (SLD). - Oni sobie nie radzą, czas najwyższy żeby Donald Tusk złożył swoją dymisję i skończył z tą farsą, z którą mamy w Polsce do czynienia - dodaje Andrzej Duda (PiS).
Reporter: Dominika Leonowicz, Zdjęcia: Tomek Górski

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (271)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Karol Ziel 2013-04-22 (08:02) 10 godzin i 53 minut temu

CZY WIE KTOŚ O CO BIEGA, CO TO ZA AFERA ?Sławomir Nowak ‏@SlawomirNowak 8 h 3/3 a dochód przeznaczę na ofiary wyp.drogowych. Więcej w stosownym oświadczeniu rano. Dobranoc. Rozwiń Odpowiedź Podaj dalej Ulubione Więcej Sławomir Nowak ‏@SlawomirNowak 8 h 2/3w zw. z ekscytacją zegarkami-deklaruję,że oddam je Wprost za zadeklarowane przez NICH ceny(poza prezentem od żony),a dochód przeznaczę... Rozwiń Sławomir Nowak ‏@SlawomirNowak 8 h 1/3 W odp. na pseudorewelacje Wprost: nigdy,nikomu nie ułatwiałem intersów,nie biorę też odpow. za działalność ludzi biznesu,których znam! Rozwiń

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
8
~as 2013-04-19 (15:44) 3 godziny i 11 minut temu

Te wszystkie Dudy i Jońskie az przebierają nogami tak chca do władzy. Mam dosyc rzadów PO ale na pewno nie zagłosuję na sekte smoleńską z PiS-u i na SLD.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~lol 2013-04-19 (15:44) 3 godziny i 11 minut temu