Strona główna serwisu
Z Wiejskiej: opozycja o dymisji Mikołaja Budzanowskiego

Z Wiejskiej: opozycja o dymisji Mikołaja Budzanowskiego

"Szkoda, że tak późno" - mówi opozycja o dymisji ministra skarbu Mikołaja Budzanowskiego, a PiS się cieszy, że tak naprawdę to "premier wykonuje wniosek PiS-u". - Prezes chciałby pomarzyć, że coś potrafi, mimo wszystko była to decyzja premiera - rzuca kąśliwie Rafał Grupiński (PO). Opozycja przewiduje, że to nie ostatnia taka decyzja. - Pytanie kto będzie następny, bo rząd się sypie, to widać gołym okiem - zauważa Dariusz Joński (SLD). - Oni sobie nie radzą, czas najwyższy żeby Donald Tusk złożył swoją dymisję i skończył z tą farsą, z którą mamy w Polsce do czynienia - dodaje Andrzej Duda (PiS).
Reporter: Dominika Leonowicz, Zdjęcia: Tomek Górski

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (271)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Karol Ziel 2013-04-22 (08:02) 9 godzin i 53 minut temu

CZY WIE KTOŚ O CO BIEGA, CO TO ZA AFERA ?Sławomir Nowak ‏@SlawomirNowak 8 h 3/3 a dochód przeznaczę na ofiary wyp.drogowych. Więcej w stosownym oświadczeniu rano. Dobranoc. Rozwiń Odpowiedź Podaj dalej Ulubione Więcej Sławomir Nowak ‏@SlawomirNowak 8 h 2/3w zw. z ekscytacją zegarkami-deklaruję,że oddam je Wprost za zadeklarowane przez NICH ceny(poza prezentem od żony),a dochód przeznaczę... Rozwiń Sławomir Nowak ‏@SlawomirNowak 8 h 1/3 W odp. na pseudorewelacje Wprost: nigdy,nikomu nie ułatwiałem intersów,nie biorę też odpow. za działalność ludzi biznesu,których znam! Rozwiń

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
8
~as 2013-04-19 (15:44) 2 godziny i 11 minut temu

Te wszystkie Dudy i Jońskie az przebierają nogami tak chca do władzy. Mam dosyc rzadów PO ale na pewno nie zagłosuję na sekte smoleńską z PiS-u i na SLD.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~lol 2013-04-19 (15:44) 2 godziny i 11 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~li 2013-04-19 (15:36) 2 godziny i 19 minut temu

poseł Joński SLD czyli TKM

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~aa 2013-04-19 (15:27) 2 godziny i 28 minut temu

Tusk nie odejdzie bo jeszcze nie skończył zadania, czytaj wykończenie polskiej gospodarki i Merkel nie załatwi fuchy w unii.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~koolek50 2013-04-19 (15:10) 2 godziny i 45 minut temu

Przypominam, że u premiera Kaczyńskiego było kilkadziesiąt zmian w rządzie w ciągu roku, u premiera Tuska kilka w ciągu kadencji. Kto więc się miotał.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~Kwas 2013-04-19 (15:09) 2 godziny i 46 minut temu

Donaldzik jeszcze troche,jeszcze troche.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~wojownik 2013-04-19 (14:57) 2 godziny i 58 minut temu

I co czeka pana ministra...... zasiłek dla bezrobotnych........ ha ha ha ........ czy ciepła posadka .............. ha

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
~pieknie55 2013-04-19 (16:07) 1 godzinę i 48 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
~manike 2013-04-19 (15:44) 2 godziny i 11 minut temu

Tez rząd jest denerwiujący ,ale konus-paranoik już był premierem ;)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~bb 2013-04-19 (15:29) 2 godziny i 26 minut temu

śmieszni ci posłowie!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~oro 2013-04-19 (15:20) 2 godziny i 35 minut temu

opinii jest b. dórzo tyko nie som póblikowane

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
32
Zgadzam się z opinią
32
~ja 2013-04-19 (15:13) 2 godziny i 42 minut temu

A co mądrale macie do zaoferowania poza krytyką ???????G...o,bierzecie pieniądze za nic !!!!Opozycja może być konstruktywna ,ale nie w waszym wykonaniu !!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
5
~Bebe 2013-04-19 (15:08) 2 godziny i 47 minut temu

Dudek na stryszek !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~r 2013-04-19 (14:57) 2 godziny i 58 minut temu

ZNIESC KONIECZNOSC WLACZANIA SWIATEL NA TERENIE ZABUDOWANYM, od maja do pazdziernika

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~sk 2013-04-20 (07:25) 10 godzin i 30 minut temu

Kto obalił Budzanowskiego? My - mówi PiS ustami Kaczyńskiego. Putin - dopowiada Wipler. Teraz już wiadomo: PiS działa wspólnie z Putinem. Wydało się. Oczywiście niechcący.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
4
~CHCE POLSKI WOLNEJ 2013-04-19 (17:57) 23 godzin i 58 minut temu

JKM na prezydenta. KNP do rządu wprowadzić normalność!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~lech 2013-04-19 (16:05) 1 godzinę i 50 minut temu

.. rządowi leper wskazał drogę !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
2
~Polak 2013-04-19 (15:52) 2 godziny i 3 minuty temu

Gdzie na świecie rządzą farmerzy , odpowiadam tylko w Polsce dlatego Tusk im pozwolił ponieważ brakowało mu maszynek do głosowania .wtedy nauczono tę wiejską patologię zielony kwadracik z krzyżykiem ,a chamstwu z słomą w butach rozum odebrało ale nie do konca ,poniewaz rodzice ich nauczyli przekrętów.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
5
~JJ 2013-04-19 (15:47) 2 godziny i 8 minut temu

Tiaaa... czas na powrot tej prawdziwej farsy w wykonaniu PIS - Lepper wicepremierem, Giertych ministrem, plus afery (gruntowa, etc.). Cyba juz wole PO u wladzy.

odpowiedz