więcej

Z Wiejskiej: opozycja o dymisji Mikołaja Budzanowskiego .

Logo dostawcy  WP.PL |  dodane 2013-04-19 (14:17) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 18 godzin i 42 minuty temu
drukuj

"Szkoda, że tak późno" - mówi opozycja o dymisji ministra skarbu Mikołaja Budzanowskiego, a PiS się cieszy, że tak naprawdę to "premier wykonuje wniosek PiS-u". - Prezes chciałby pomarzyć, że coś potrafi, mimo wszystko była to decyzja premiera - rzuca kąśliwie Rafał Grupiński (PO). Opozycja przewiduje, że to nie ostatnia taka decyzja. - Pytanie kto będzie następny, bo rząd się sypie, to widać gołym okiem - zauważa Dariusz Joński (SLD). - Oni sobie nie radzą, czas najwyższy żeby Donald Tusk złożył swoją dymisję i skończył z tą farsą, z którą mamy w Polsce do czynienia - dodaje Andrzej Duda (PiS).


Reporter: Dominika Leonowicz, Zdjęcia: Tomek Górski




Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1006 81.99%
nie 221 18.01%

Przeczytaj też

Premier Donald Tusk zdymisjonował ministra Mikołaja Budzanowskiego

aktualizacja 2013-04-19 (13:57) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 19 godzin i 2 minuty temu

TNS Polska: zbyt duża władza PO - 42 proc., premiera - 43 proc.

dodane 2013-04-19 (12:25) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 20 godzin i 34 minuty temu

Notowania dla rządu Tuska lecą na łeb na szyję - sondaż CBOS

dodane 2013-04-19 (12:10) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 20 godzin i 49 minut temu

Ostatnia szansa dla rządu. Premier musi pojawić się na Komisji Trójstronnej

dodane 2013-04-18 (18:14) 1 rok 8 miesięcy 14 godzin i 45 minut temu

SLD: jeśli Tusk nie odwoła Budzanowskiego, poprzemy wotum nieufności

dodane 2013-04-18 (14:00) 1 rok 8 miesięcy 18 godzin i 59 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (271)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~Karol Ziel 2013-04-22 (08:02) 1 rok 7 miesięcy 27 dni i 57 minut temu

SlawomirNowak 8 h 3/3 a dochód przeznaczę na ofiary wyp.drogowych. Więcej w stosownym oświadczeniu rano. Dobranoc. Rozwiń Odpowiedź Podaj dalej Ulubione Więcej Sławomir Nowak ‏@SlawomirNowak 8 h 2/3w zw. z ekscytacją zegarkami-deklaruję,że oddam je Wprost za zadeklarowane przez NICH ceny(poza prezentem od żony),a dochód przeznaczę... Rozwiń Sławomir Nowak ‏@SlawomirNowak 8 h 1/3 W odp. na pseudorewelacje Wprost: nigdy,nikomu nie ułatwiałem intersów,nie biorę też odpow. za działalność ludzi biznesu,których znam! Rozwiń

odpowiedz

8
7
~as 2013-04-19 (15:44) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 17 godzin i 15 minut temu

Te wszystkie Dudy i Jońskie az przebierają nogami tak chca do władzy. Mam dosyc rzadów PO ale na pewno nie zagłosuję na sekte smoleńską z PiS-u i na SLD.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~lol 2013-04-19 (15:44) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 17 godzin i 15 minut temu

Rząd fachowców.

odpowiedz

1
0
~li 2013-04-19 (15:36) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 17 godzin i 23 minuty temu

poseł Joński SLD czyli TKM

odpowiedz

1
0
~aa 2013-04-19 (15:27) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 17 godzin i 32 minuty temu

Tusk nie odejdzie bo jeszcze nie skończył zadania, czytaj wykończenie polskiej gospodarki i Merkel nie załatwi fuchy w unii.

odpowiedz

3
2
~koolek50 2013-04-19 (15:10) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 17 godzin i 49 minut temu

Przypominam, że u premiera Kaczyńskiego było kilkadziesiąt zmian w rządzie w ciągu roku, u premiera Tuska kilka w ciągu kadencji. Kto więc się miotał.

odpowiedz

3
2
~Kwas 2013-04-19 (15:09) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 17 godzin i 50 minut temu

Donaldzik jeszcze troche,jeszcze troche.

odpowiedz

1
0
~wojownik 2013-04-19 (14:57) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 18 godzin i 2 minuty temu

I co czeka pana ministra...... zasiłek dla bezrobotnych........ ha ha ha ........ czy ciepła posadka .............. ha

odpowiedz

3
3
~pieknie55 2013-04-19 (16:07) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 16 godzin i 52 minuty temu

AKUKU PIS aKUKU

odpowiedz

3
3
~manike 2013-04-19 (15:44) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 17 godzin i 15 minut temu

Tez rząd jest denerwiujący ,ale konus-paranoik już był premierem ;)

odpowiedz

1
1
~bb 2013-04-19 (15:29) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 17 godzin i 30 minut temu

śmieszni ci posłowie!!

odpowiedz

1
1
~oro 2013-04-19 (15:20) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 17 godzin i 39 minut temu

opinii jest b. dórzo tyko nie som póblikowane

odpowiedz

32
32
~ja 2013-04-19 (15:13) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 17 godzin i 46 minut temu

A co mądrale macie do zaoferowania poza krytyką ???????G...o,bierzecie pieniądze za nic !!!!Opozycja może być konstruktywna ,ale nie w waszym wykonaniu !!!!!!

odpowiedz

5
5
~Bebe 2013-04-19 (15:08) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 17 godzin i 51 minut temu

Dudek na stryszek !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

1
1
~r 2013-04-19 (14:57) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 18 godzin i 2 minuty temu

ZNIESC KONIECZNOSC WLACZANIA SWIATEL NA TERENIE ZABUDOWANYM, od maja do pazdziernika

odpowiedz

1
2
~sk 2013-04-20 (07:25) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 1 godzinę i 34 minuty temu

Kto obalił Budzanowskiego? My - mówi PiS ustami Kaczyńskiego. Putin - dopowiada Wipler. Teraz już wiadomo: PiS działa wspólnie z Putinem. Wydało się. Oczywiście niechcący.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

4
5
~CHCE POLSKI WOLNEJ 2013-04-19 (17:57) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 15 godzin i 2 minuty temu

JKM na prezydenta. KNP do rządu wprowadzić normalność!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
1
~lech 2013-04-19 (16:05) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 16 godzin i 54 minuty temu

.. rządowi leper wskazał drogę !

odpowiedz

2
3
~Polak 2013-04-19 (15:52) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 17 godzin i 7 minut temu

Gdzie na świecie rządzą farmerzy , odpowiadam tylko w Polsce dlatego Tusk im pozwolił ponieważ brakowało mu maszynek do głosowania .wtedy nauczono tę wiejską patologię zielony kwadracik z krzyżykiem ,a chamstwu z słomą w butach rozum odebrało ale nie do konca ,poniewaz rodzice ich nauczyli przekrętów.

odpowiedz

5
6
~JJ 2013-04-19 (15:47) 1 rok 7 miesięcy 29 dni 17 godzin i 12 minut temu

Tiaaa... czas na powrot tej prawdziwej farsy w wykonaniu PIS - Lepper wicepremierem, Giertych ministrem, plus afery (gruntowa, etc.). Cyba juz wole PO u wladzy.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 22 godziny i 35 minut temu

materiał wideo

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 22 godziny i 54 minuty temu

Dziś odbędzie się pogrzeb ofiar tragedii w Rakowiskach
dodane 2014-12-18 (09:55) 23 godziny i 4 minuty temu

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 1 dzień 20 godzin i 59 minut temu

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 1 dzień 20 godzin i 29 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 28604