więcej

Z Wiejskiej: opozycja o dymisji Mikołaja Budzanowskiego .

Logo dostawcy  WP.PL |  dodane 2013-04-19 (14:17) 1 rok 3 miesiące 11 dni i 49 minut temu
drukuj

"Szkoda, że tak późno" - mówi opozycja o dymisji ministra skarbu Mikołaja Budzanowskiego, a PiS się cieszy, że tak naprawdę to "premier wykonuje wniosek PiS-u". - Prezes chciałby pomarzyć, że coś potrafi, mimo wszystko była to decyzja premiera - rzuca kąśliwie Rafał Grupiński (PO). Opozycja przewiduje, że to nie ostatnia taka decyzja. - Pytanie kto będzie następny, bo rząd się sypie, to widać gołym okiem - zauważa Dariusz Joński (SLD). - Oni sobie nie radzą, czas najwyższy żeby Donald Tusk złożył swoją dymisję i skończył z tą farsą, z którą mamy w Polsce do czynienia - dodaje Andrzej Duda (PiS).


Reporter: Dominika Leonowicz, Zdjęcia: Tomek Górski




Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1006 81.99%
nie 221 18.01%

Przeczytaj też

Premier Donald Tusk zdymisjonował ministra Mikołaja Budzanowskiego

aktualizacja 2013-04-19 (13:57) 1 rok 3 miesiące 11 dni 1 godzinę i 9 minut temu

TNS Polska: zbyt duża władza PO - 42 proc., premiera - 43 proc.

dodane 2013-04-19 (12:25) 1 rok 3 miesiące 11 dni 2 godziny i 41 minut temu

Notowania dla rządu Tuska lecą na łeb na szyję - sondaż CBOS

dodane 2013-04-19 (12:10) 1 rok 3 miesiące 11 dni 2 godziny i 56 minut temu

Ostatnia szansa dla rządu. Premier musi pojawić się na Komisji Trójstronnej

dodane 2013-04-18 (18:14) 1 rok 3 miesiące 11 dni 20 godzin i 52 minuty temu

SLD: jeśli Tusk nie odwoła Budzanowskiego, poprzemy wotum nieufności

dodane 2013-04-18 (14:00) 1 rok 3 miesiące 12 dni 1 godzinę i 6 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (271)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

15
4
~MisioYogi 2013-04-19 (14:57) 1 rok 3 miesiące 11 dni i 9 minut temu

zgadza sie! donek, czas na ciebie, idz sie powies na kominie stoczni dobrowolnie albo ktos pomoze ci w tym!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
0
~ajaj aj 2013-04-19 (15:33) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 33 minuty temu

minister odwołany - chyba normalka, a moje pytanie który to wiceminister a raczej podsekretarz miał to w swojej działce ?

odpowiedz

9
2
akwarium24 2013-04-19 (15:32) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 34 minuty temu

Mam wrażenie ,ze to kwestia czasu, przecież to samowolne dryfowanie i udawanie ,że sterują ...???

odpowiedz

0
2
~ALDONA 2013-04-19 (15:31) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 35 minut temu

Joński to młody karierowicz ,który nie zna historii Polski. a czy historię Izraela zna? Jak myślicie?

odpowiedz

4
0
~wyp 2013-04-19 (15:31) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 35 minut temu

tutek wynocha my chcemy chleba pracy

odpowiedz

4
0
~jac 2013-04-19 (15:30) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 36 minut temu

Powiedziałbym do ryżego jak Kmicic do Wołodyjowskiego, ale ten typ nie ma zdolności honorowych, więc powiem jak do chama: spier... z tego kraju zdrajco.

odpowiedz

1
1
~bb 2013-04-19 (15:29) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 37 minut temu

śmieszni ci posłowie!!

odpowiedz

0
0
~Wojciech Wilk 2013-04-19 (15:29) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 37 minut temu

Ja do was przyszedłem w szczególności po pieniądze . A później jeżeli uznam że warto się z wami zadawać po dobre rady . Po tym sporym czasie wspólnej podróży, jestem coraz bardziej przekonany że nie warto. Więc dajcie mi trochę swojego boga ( kasy ) i po sprawie .

odpowiedz

5
0
~Daniel 2013-04-19 (15:29) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 37 minut temu

Ten rząd PO to pośmiewisko całego narodu , żenada dla Polski , Polacy czas się obudzić !!!!!!

odpowiedz

4
0
~marek pytek 2013-04-19 (15:28) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 38 minut temu

A ja się pytam dlaczego wice premier gospodarki Płochociński z PSL ne wiedział o dymisji Budzanowskiego, de facto swojego podwładnego. Czy to już degrengolada tego NIErządu. Tusku oszczędź wstydu. To POśmiewisko Europy i Świata.

odpowiedz

4
0
~danuta60014 2013-04-19 (15:27) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 39 minut temu

najwyzszy czas aby ten caly tusek sie poddal do dymisji i jego banda bo wstyd co oni wyprawiaja zyc sie nie chce

odpowiedz

1
0
~aa 2013-04-19 (15:27) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 39 minut temu

Tusk nie odejdzie bo jeszcze nie skończył zadania, czytaj wykończenie polskiej gospodarki i Merkel nie załatwi fuchy w unii.

odpowiedz

0
6
~Jola 2013-04-19 (15:26) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 40 minut temu

Kiedy w końcu delegalizacja PiS?

odpowiedz

0
2
~dziad proszalny 2013-04-19 (15:24) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 42 minuty temu

Panie Duda,skończ ze swoja farsą.A tak szczerze,to wolałbym byś się wziął za łopatę,może byłby większy pożytek.

odpowiedz

3
0
~kori 2013-04-19 (15:23) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 43 minuty temu

Wczoraj WP i Interia zachłystywały się "dotkliwą porażką PiS" w sprawie wniosku PiS a może całej opozycji /porażka dotyczyła tylko PiS o odwołanie p. Budzanowskiego . Komisja sejmowa murem obroniła Powskiego ministra a p. premier się komisji "postawił " i sam "własnoręcznie" odwołał. Faktycznie ..... "dotkliwa porażka PiS"

odpowiedz

4
0
~ziut 2013-04-19 (15:23) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 43 minuty temu

Gdyby Tusk miał honor to podałby cały rząd do dymisji. Nie zrobi tego bo straciłby władzę a tego się boi.

odpowiedz

0
1
~Polak 2013-04-19 (15:23) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 43 minuty temu

Wyznanie wiary leminga: Wierzę w jednego Tuska, Ojca Wszech-uwielbianego, Stworzyciela Stadionów i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który z Putina jest zrodzony przed wszystkimi długami. Tusk z Tuska, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVNu prawdziwego. Przez Lisa stworzone, mówione. Współistotne Tuskowi, a przez Niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i dla naszego ogłupienia zstąpił z Kremla. I za sprawą Putina Wielkiego przyjął miliardy z Unii i stał się komuchem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angeli został poklepany i pochwalony. I ponownie wybrany dnia trzeciego, jak oznajmia OBOP. I wstąpił do Rządu; siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w chwale na następną kadencję, a Koorewstwu Jego nie będzie końca. Wierzę w pancerną brzozę, Sikorskiego, jej Ożywiciela, który od Tuska i Rostowskiego pochodzi. Który z Tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę który mówił przez Olejnik i Durczoka. Wierzę w jeden, wielki, powszechny i europejski kryzys. Wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów. I oczekuję kromki chleba, szklanki wody i nowej edycji Tańca z Gwiazdami w TVN. Amen

odpowiedz

1
3
~spadać 2013-04-19 (15:23) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 43 minuty temu

PiS to porażka :( Ponad 5 lat słabych rządów PO i jeszcze gorsza opozycja :((

odpowiedz

19
1
~polska bieda 2013-04-19 (15:21) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 45 minut temu

Ku..a Ku..ie Lba nie urwie. Do wora Rudego I band jego.

odpowiedz

3
0
~fix 2013-04-19 (15:20) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 46 minut temu

Wreszcie konkretna decyzja Tuska acz spóźniona. Zrobić jeszcze porządek z Oliwą-, która publicznie chwaliła sie największą kolekcją szpilek w Polsce i jajami jak arbuzy, które pewnie teraz zgniją. Pani oliwa- rada; ćwiczyć etiudy, może tu czeka kariera ale już na własny rachunek a nie społeczeństwa. I pucować szpilki- też jakieś zajęcie. Do roboty!!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

MSZ: Polska zaniepokojona doniesieniami o naruszaniu przez Rosję Traktatu INF
dodane 2014-07-30 (12:50) 2 godziny i 16 minut temu

Ambasador Czyżow: więcej sankcji wobec Rosji prowadzi donikąd
dodane 2014-07-30 (12:09) 2 godziny i 57 minut temu

Sojusz militarny Chin i Rosji zarzewiem trzeciej wojny światowej?
dodane 2014-07-30 (10:37) 4 godziny i 29 minut temu

"Rzeczpospolita": Jacek Kurski wyrzucony z Solidarnej Polski
dodane 2014-07-30 (14:10) 56 minut temu

Pożar w pobliżu Parku Narodowego Yosemite
dodane 2014-07-29 (12:36) 1 dzień 2 godziny i 30 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy uważasz, że obecne sankcje Zachodu powstrzymają Władimira Putina?

liczba oddanych głosów: 6098