więcej

Z Wiejskiej: opozycja o dymisji Mikołaja Budzanowskiego .

Logo dostawcy  WP.PL |  dodane 2013-04-19 (14:17) 1 rok 3 miesiące 5 dni 13 godzin i 16 minut temu
drukuj

"Szkoda, że tak późno" - mówi opozycja o dymisji ministra skarbu Mikołaja Budzanowskiego, a PiS się cieszy, że tak naprawdę to "premier wykonuje wniosek PiS-u". - Prezes chciałby pomarzyć, że coś potrafi, mimo wszystko była to decyzja premiera - rzuca kąśliwie Rafał Grupiński (PO). Opozycja przewiduje, że to nie ostatnia taka decyzja. - Pytanie kto będzie następny, bo rząd się sypie, to widać gołym okiem - zauważa Dariusz Joński (SLD). - Oni sobie nie radzą, czas najwyższy żeby Donald Tusk złożył swoją dymisję i skończył z tą farsą, z którą mamy w Polsce do czynienia - dodaje Andrzej Duda (PiS).


Reporter: Dominika Leonowicz, Zdjęcia: Tomek Górski




Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1006 81.99%
nie 221 18.01%

Przeczytaj też

Premier Donald Tusk zdymisjonował ministra Mikołaja Budzanowskiego

aktualizacja 2013-04-19 (13:57) 1 rok 3 miesiące 5 dni 13 godzin i 34 minuty temu

TNS Polska: zbyt duża władza PO - 42 proc., premiera - 43 proc.

dodane 2013-04-19 (12:25) 1 rok 3 miesiące 5 dni 15 godzin i 6 minut temu

Notowania dla rządu Tuska lecą na łeb na szyję - sondaż CBOS

dodane 2013-04-19 (12:10) 1 rok 3 miesiące 5 dni 15 godzin i 21 minut temu

Ostatnia szansa dla rządu. Premier musi pojawić się na Komisji Trójstronnej

dodane 2013-04-18 (18:14) 1 rok 3 miesiące 6 dni 9 godzin i 17 minut temu

SLD: jeśli Tusk nie odwoła Budzanowskiego, poprzemy wotum nieufności

dodane 2013-04-18 (14:00) 1 rok 3 miesiące 6 dni 13 godzin i 31 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (271)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

15
4
~MisioYogi 2013-04-19 (14:57) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 36 minut temu

zgadza sie! donek, czas na ciebie, idz sie powies na kominie stoczni dobrowolnie albo ktos pomoze ci w tym!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
0
~ajaj aj 2013-04-19 (15:33) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 1 minutę temu

minister odwołany - chyba normalka, a moje pytanie który to wiceminister a raczej podsekretarz miał to w swojej działce ?

odpowiedz

9
2
akwarium24 2013-04-19 (15:32) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 1 minutę temu

Mam wrażenie ,ze to kwestia czasu, przecież to samowolne dryfowanie i udawanie ,że sterują ...???

odpowiedz

0
2
~ALDONA 2013-04-19 (15:31) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 2 minuty temu

Joński to młody karierowicz ,który nie zna historii Polski. a czy historię Izraela zna? Jak myślicie?

odpowiedz

4
0
~wyp 2013-04-19 (15:31) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 2 minuty temu

tutek wynocha my chcemy chleba pracy

odpowiedz

4
0
~jac 2013-04-19 (15:30) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 3 minuty temu

Powiedziałbym do ryżego jak Kmicic do Wołodyjowskiego, ale ten typ nie ma zdolności honorowych, więc powiem jak do chama: spier... z tego kraju zdrajco.

odpowiedz

1
1
~bb 2013-04-19 (15:29) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 4 minuty temu

śmieszni ci posłowie!!

odpowiedz

0
0
~Wojciech Wilk 2013-04-19 (15:29) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 4 minuty temu

Ja do was przyszedłem w szczególności po pieniądze . A później jeżeli uznam że warto się z wami zadawać po dobre rady . Po tym sporym czasie wspólnej podróży, jestem coraz bardziej przekonany że nie warto. Więc dajcie mi trochę swojego boga ( kasy ) i po sprawie .

odpowiedz

5
0
~Daniel 2013-04-19 (15:29) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 4 minuty temu

Ten rząd PO to pośmiewisko całego narodu , żenada dla Polski , Polacy czas się obudzić !!!!!!

odpowiedz

4
0
~marek pytek 2013-04-19 (15:28) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 5 minut temu

A ja się pytam dlaczego wice premier gospodarki Płochociński z PSL ne wiedział o dymisji Budzanowskiego, de facto swojego podwładnego. Czy to już degrengolada tego NIErządu. Tusku oszczędź wstydu. To POśmiewisko Europy i Świata.

odpowiedz

4
0
~danuta60014 2013-04-19 (15:27) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 6 minut temu

najwyzszy czas aby ten caly tusek sie poddal do dymisji i jego banda bo wstyd co oni wyprawiaja zyc sie nie chce

odpowiedz

1
0
~aa 2013-04-19 (15:27) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 6 minut temu

Tusk nie odejdzie bo jeszcze nie skończył zadania, czytaj wykończenie polskiej gospodarki i Merkel nie załatwi fuchy w unii.

odpowiedz

0
6
~Jola 2013-04-19 (15:26) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 7 minut temu

Kiedy w końcu delegalizacja PiS?

odpowiedz

0
2
~dziad proszalny 2013-04-19 (15:24) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 9 minut temu

Panie Duda,skończ ze swoja farsą.A tak szczerze,to wolałbym byś się wziął za łopatę,może byłby większy pożytek.

odpowiedz

3
0
~kori 2013-04-19 (15:23) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 10 minut temu

Wczoraj WP i Interia zachłystywały się "dotkliwą porażką PiS" w sprawie wniosku PiS a może całej opozycji /porażka dotyczyła tylko PiS o odwołanie p. Budzanowskiego . Komisja sejmowa murem obroniła Powskiego ministra a p. premier się komisji "postawił " i sam "własnoręcznie" odwołał. Faktycznie ..... "dotkliwa porażka PiS"

odpowiedz

4
0
~ziut 2013-04-19 (15:23) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 10 minut temu

Gdyby Tusk miał honor to podałby cały rząd do dymisji. Nie zrobi tego bo straciłby władzę a tego się boi.

odpowiedz

0
1
~Polak 2013-04-19 (15:23) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 10 minut temu

Wyznanie wiary leminga: Wierzę w jednego Tuska, Ojca Wszech-uwielbianego, Stworzyciela Stadionów i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który z Putina jest zrodzony przed wszystkimi długami. Tusk z Tuska, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVNu prawdziwego. Przez Lisa stworzone, mówione. Współistotne Tuskowi, a przez Niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i dla naszego ogłupienia zstąpił z Kremla. I za sprawą Putina Wielkiego przyjął miliardy z Unii i stał się komuchem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angeli został poklepany i pochwalony. I ponownie wybrany dnia trzeciego, jak oznajmia OBOP. I wstąpił do Rządu; siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w chwale na następną kadencję, a Koorewstwu Jego nie będzie końca. Wierzę w pancerną brzozę, Sikorskiego, jej Ożywiciela, który od Tuska i Rostowskiego pochodzi. Który z Tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę który mówił przez Olejnik i Durczoka. Wierzę w jeden, wielki, powszechny i europejski kryzys. Wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów. I oczekuję kromki chleba, szklanki wody i nowej edycji Tańca z Gwiazdami w TVN. Amen

odpowiedz

1
3
~spadać 2013-04-19 (15:23) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 10 minut temu

PiS to porażka :( Ponad 5 lat słabych rządów PO i jeszcze gorsza opozycja :((

odpowiedz

19
1
~polska bieda 2013-04-19 (15:21) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 12 minut temu

Ku..a Ku..ie Lba nie urwie. Do wora Rudego I band jego.

odpowiedz

3
0
~fix 2013-04-19 (15:20) 1 rok 3 miesiące 5 dni 12 godzin i 13 minut temu

Wreszcie konkretna decyzja Tuska acz spóźniona. Zrobić jeszcze porządek z Oliwą-, która publicznie chwaliła sie największą kolekcją szpilek w Polsce i jajami jak arbuzy, które pewnie teraz zgniją. Pani oliwa- rada; ćwiczyć etiudy, może tu czeka kariera ale już na własny rachunek a nie społeczeństwa. I pucować szpilki- też jakieś zajęcie. Do roboty!!

odpowiedz