więcej

mazowieckie

Tragiczny wypadek w Jabłonnie pod Warszawą. Bus śmiertelnie potrącił dziecko.

Logo dostawcy  WP.PL |  aktualizacja 2013-01-03 (20:12) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 9 godzin i 14 minut temu
drukuj

Do tragicznego wypadku doszło w Jabłonnie pod Warszawą. Na przejściu dla pieszych bus śmiertelnie potrącił dziecko. Chłopiec miał 10 lat, zginął na miejscu - powiedział WP.PL kom. Robert Szumiata z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.



Jak powiedział kom. Szumiata, do wypadku doszło ok. godz. 17. na ulicy Zegrzyńskiej w Jabłonnie. Samochód potrącił dziecko najprawdopodobniej na przejściu dla pieszych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w miejscu zdarzenia nie działała sygnalizacja świetlna i latarnie.

Kierowca został przebadany na obecność alkoholu we krwi. Testy wykazały, że był trzeźwy.

Kom. Szumiata zaznaczył, że w tym momencie nie można jeszcze mówić o winie kierowcy lub dziecka. Wyjaśni to dochodzenie.

Na miejscu policja kończy czynności dochodzeniowo-śledcze.

Droga w miejscu wypadku jest już przejezdna.


Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 6 4.17%
nie 138 95.83%

Przeczytaj też

Bus potrącił pieszego w Belnie - droga nr 74 zablokowana

dodane 2013-03-09 (20:05) 1 rok 9 miesięcy 10 dni 9 godzin i 21 minut temu

Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę koło Grodziska Mazowieckiego

dodane 2013-01-07 (12:40) 1 rok 11 miesięcy 12 dni 16 godzin i 46 minut temu

Po zderzeniu samochodów zablokowana droga krajowa nr 82

dodane 2013-01-05 (14:34) 1 rok 11 miesięcy 14 dni 14 godzin i 52 minuty temu

Dwie ofiary wypadku w Lesiskach

dodane 2013-01-05 (08:32) 1 rok 11 miesięcy 14 dni 20 godzin i 54 minuty temu

Policja: 21 zabitych i 247 rannych w wypadkach drogowych

dodane 2012-12-24 (10:17) 1 rok 11 miesięcy 25 dni 19 godzin i 9 minut temu

Tragiczny wypadek na obwodnicy Gorzowa Wlkp. - nie żyje 1 osoba

dodane 2012-12-23 (01:35) 1 rok 11 miesięcy 27 dni 3 godziny i 51 minut temu

materiał wideo

Zderzenie samochodu z pociągiem w Koninie. Jedna osoba nie żyje

dodane 2012-12-22 (12:40) 1 rok 11 miesięcy 27 dni 16 godzin i 46 minut temu
materiał foto

Tragiczny wypadek w Łódzkiem

dodane 2012-09-13 (10:59) 2 lata 3 miesiące 6 dni 18 godzin i 27 minut temu

materiał foto

Tragiczny wypadek busa na drodze krajowej nr 8

dodane 2012-06-19 (10:44) 2 lata 6 miesięcy 18 godzin i 42 minuty temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Wypadek w taksówce
  • Kody rabatowe: Kod promocyjny Polski Bus

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (324)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

4
2
~Moby71 2013-01-03 (19:57) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 9 godzin i 29 minut temu

Na pohybel zmotoryzowanym mordercom.....

odpowiedz

2
0
L.HAJ323 2013-01-03 (19:53) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 9 godzin i 33 minuty temu

Bardzo współczuje rodzicom niema słów na opisanie bólu po stracie dziecka .

odpowiedz

1
0
petdarek 2013-01-13 (10:46) 1 rok 11 miesięcy 6 dni 18 godzin i 40 minut temu

dzisiaj przejeżdżałem przez to miejsce (Zresztą tak jak i bezpośrednio po wypadku) - przejeżdżam tam bardzo często, bo pochodzę z Legionowa, mam tam rodzinę - i dzisiaj pierwszy raz w miejscu wypadku widziałem policję z radarem !

odpowiedz

1
0
~norma 2013-01-07 (15:50) 1 rok 11 miesięcy 12 dni 13 godzin i 36 minut temu

Niestety, jest coraz więcej poważnych w skutkach, śmiertelnych wypadków na przejściach dla pieszych, ale to nie budzi wyobraźni urzędników Gminy. W wielu miejscach sprawna sygnalizacja świetlna to konieczność. Zasłanianie się wysokimi kosztami i rachunkiem ekonomicznym w takich przypadkach jest poprostu niemoralne. Najtrafniejszym przykładem jest przejście dla pieszych przy skrzyżowaniu Chełmżyńska/Niepołomicka w Rembertowie. Jest to przejście przez które przechodzą dzieci do szkoły /a własciwie do trzech szkó,ł bo to jest zespół szkół/. Zdażyło się tam już wiele tragicznych wypadków, ale jak widać to za mało dla Gminy, żeby uruchomić sygnalizację świetlną... Na wszystkie prośby i petycje składane przez rodziców do Urzędu Gminy pada odpowiedź - NIE !

odpowiedz

2
1
~eee 2013-01-05 (13:35) 1 rok 11 miesięcy 14 dni 15 godzin i 51 minut temu

Nastawiali fotoradarow a sygnalizacja swietlna nie dziala? A swoja droga smiertelny wypadek na pasach to juz nie wypadek, to morderstwo. Powinien byc najwyzszy wymiar kary, inaczej niedlugo na chodnikach beda ludzi zabijac bo sie komus spieszylo.

odpowiedz

1
0
~gall 2013-01-04 (20:02) 1 rok 11 miesięcy 15 dni 9 godzin i 24 minuty temu

Jak widać oszczędzać też trzeba umieć żeby to robić z głową , a nie bezmyślnie .

odpowiedz

3
2
~stop wypadką 2013-01-04 (06:21) 1 rok 11 miesięcy 15 dni 23 godziny i 5 minut temu

ZAKAZAĆ BUSUW ! ZDELEGALIZOWAĆ DZIECI ! ZLIKWIDOWAĆ PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~zetX 2013-01-04 (01:00) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 4 godziny i 26 minut temu

proszę jakie państwo prawa 3/4 piszących tu to same asy kierownicy i nigdy nie złamało żadnego przepisu i zapewne przed każdym przejściem zatrzymuje samochód i przepycha go bo tak będzie bardzo bezpiecznie . Opamiętajcie się jak jest winny to niech poniesie karę i to bardzo surową ale niech o tym sąd zadecyduje a nie my. Nikt z was nie był nie widział i nie wie jak było na prawdę.

odpowiedz

3
2
~Kierowca 2013-01-04 (00:00) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 5 godzin i 26 minut temu

W cywilizowanym kraju kierowca widzac przejscie dla pieszych lub pieszego prubujacego przejsc zatrzymuje sie tylko w Polsce kierowcy wyprzedzaja na pasch dla pieszych a pieszych to nie czlowiek nicht stoi i czeka az panowie sie zlituja panowie kierowcy prosze wziac przyklad z innych krajow europy gdzie kierowca widzac pieszego przy pasach dla pieszych zatrzymuje sie a nie wyprzedzaja lub dodaje gazu samochodami jezdzicie coraz to lepszymi zapomnieliscie o maluchach, zaporozcach,trabantach teraz macie Super bryki ale kultura jazdy zostala w lesie i tak szybko z niego nie wyjdzie

odpowiedz

2
1
~theszcz 2013-01-03 (23:56) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 5 godzin i 30 minut temu

współczuję i ofierze i katowi oraz ich rodzinom. módlmy się

odpowiedz

1
0
~miki 2013-01-03 (23:52) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 5 godzin i 34 minuty temu

Tak, wina kierowcy a gdzie urzędnicy odpowiedzialni za obsługę tych dróg ,co biorą zaot pensje ???

odpowiedz

1
0
~bralczyk 2013-01-03 (23:40) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 5 godzin i 46 minut temu

Barany z Małkini! Mieszkacie w Jabłonnej, a nie w Jabłonnie!

odpowiedz

1
0
~2ww 2013-01-03 (23:21) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 6 godzin i 5 minut temu

Skoro potrącił na pasach to czyja to jest wina? Zakładam że dzieciak nie wbiegł na pasy... Współczuje rodzicom.

odpowiedz

2
1
~bryś 2013-01-03 (21:54) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 7 godzin i 32 minuty temu

A jakie papiery ma na desce rozdzielczej? Jak się jedzie to się nie przegląda odbiorców przesyłek tylko się staje.

odpowiedz

4
3
~jarek50 2013-01-03 (21:44) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 7 godzin i 42 minuty temu

Widocznie policja w szkole i rodzice w domu utwierdzili go w przekonaniu,że może śmiało wchodzić na przejście dla pieszych,bo ma pierszeństwo.Szkoda,że ostani raz.

odpowiedz

2
1
~anna 2013-01-03 (21:40) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 7 godzin i 46 minut temu

przeciez prawo polskie nie przewiduje przypisanie winy dziecku w tym wieku. To dziecko nie moze byc z zalozenia winne. Co najwyzej wina moga byc obarczeni jego rodzice.

odpowiedz

2
1
~MICHU 2013-01-03 (21:39) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 7 godzin i 47 minut temu

T ragedia.Dalej to :Polacy to takze super eksperci od bezpieczenstwie i ruchu drogowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

1
0
~Benek Raciborski 2013-01-03 (21:31) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 7 godzin i 55 minut temu

Miasto wojewódzkie K., jestem na przejściu dla pieszych, w polowie jezdni. Auto omal mnie nie potrącilo. Ta ulica w dzień chodza trzyosobowe patrole policyjne. O godz. 20:30 ledwie przeszli przez te same pasy, no cóź, wszystkich wariatów nie wylapia !

odpowiedz

1
0
~90809 2013-01-03 (21:25) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 8 godzin i 1 minutę temu

A to posły wprowaadza przepis zwalniaac przed przejsciem tera??????????????????????

odpowiedz

1
0
~ds 2013-01-03 (21:12) 1 rok 11 miesięcy 16 dni 8 godzin i 14 minut temu

o tej godzinie jest już ciemno a jeszcze latarnie nie działały i do tego mógł samochód z przeciwka nadjechać a światła z innego pojazdu mogą tak oślepić że ciężko coś zobaczyć

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 18 godzin i 26 minut temu

Polski konwój z polską pomocą humanitarną dotarł do Charkowa
dodane 2014-12-19 (11:05) 18 godzin i 21 minut temu

Zuzanna M. i Kamil N. nie okazują emocji
dodane 2014-12-19 (10:15) 19 godzin i 11 minut temu

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 1 dzień 19 godzin i 2 minuty temu

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 1 dzień 19 godzin i 21 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 29619