więcej

mazowieckie

Tragiczny wypadek w Jabłonnie pod Warszawą. Bus śmiertelnie potrącił dziecko.

Logo dostawcy  WP.PL |  aktualizacja 2013-01-03 (20:12) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 8 minut temu
drukuj

Do tragicznego wypadku doszło w Jabłonnie pod Warszawą. Na przejściu dla pieszych bus śmiertelnie potrącił dziecko. Chłopiec miał 10 lat, zginął na miejscu - powiedział WP.PL kom. Robert Szumiata z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.



Jak powiedział kom. Szumiata, do wypadku doszło ok. godz. 17. na ulicy Zegrzyńskiej w Jabłonnie. Samochód potrącił dziecko najprawdopodobniej na przejściu dla pieszych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w miejscu zdarzenia nie działała sygnalizacja świetlna i latarnie.

Kierowca został przebadany na obecność alkoholu we krwi. Testy wykazały, że był trzeźwy.

Kom. Szumiata zaznaczył, że w tym momencie nie można jeszcze mówić o winie kierowcy lub dziecka. Wyjaśni to dochodzenie.

Na miejscu policja kończy czynności dochodzeniowo-śledcze.

Droga w miejscu wypadku jest już przejezdna.


Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 6 4.17%
nie 138 95.83%

Przeczytaj też

Bus potrącił pieszego w Belnie - droga nr 74 zablokowana

dodane 2013-03-09 (20:05) 1 rok 4 miesiące 18 dni 16 godzin i 15 minut temu

Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę koło Grodziska Mazowieckiego

dodane 2013-01-07 (12:40) 1 rok 6 miesięcy 20 dni 23 godziny i 40 minut temu

Po zderzeniu samochodów zablokowana droga krajowa nr 82

dodane 2013-01-05 (14:34) 1 rok 6 miesięcy 22 dni 21 godzin i 46 minut temu

Dwie ofiary wypadku w Lesiskach

dodane 2013-01-05 (08:32) 1 rok 6 miesięcy 23 dni 3 godziny i 48 minut temu

Policja: 21 zabitych i 247 rannych w wypadkach drogowych

dodane 2012-12-24 (10:17) 1 rok 7 miesięcy 4 dni 2 godziny i 3 minuty temu

Tragiczny wypadek na obwodnicy Gorzowa Wlkp. - nie żyje 1 osoba

dodane 2012-12-23 (01:35) 1 rok 7 miesięcy 5 dni 10 godzin i 45 minut temu

materiał wideo

Zderzenie samochodu z pociągiem w Koninie. Jedna osoba nie żyje

dodane 2012-12-22 (12:40) 1 rok 7 miesięcy 5 dni 23 godziny i 40 minut temu
materiał foto

Tragiczny wypadek w Łódzkiem

dodane 2012-09-13 (10:59) 1 rok 10 miesięcy 15 dni 1 godzinę i 21 minut temu

materiał foto

Tragiczny wypadek busa na drodze krajowej nr 8

dodane 2012-06-19 (10:44) 2 lata 1 miesiąc 9 dni 1 godzinę i 36 minut temu

W innych serwisach

  • Kody rabatowe: Kod promocyjny Polski Bus
  • Pytamy.pl: Wypadek w taksówce

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (324)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~ds 2013-01-03 (21:12) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 8 minut temu

o tej godzinie jest już ciemno a jeszcze latarnie nie działały i do tego mógł samochód z przeciwka nadjechać a światła z innego pojazdu mogą tak oślepić że ciężko coś zobaczyć

odpowiedz

11
6
~oli 2013-01-03 (19:52) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 16 godzin i 28 minut temu

a co dalej z tym kierowca?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~bobi 2013-01-03 (21:11) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 9 minut temu

Kierowca na pewno jest z PO.

odpowiedz

24
1
~wrocl 2013-01-03 (20:28) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 52 minuty temu

Odpowiadać powinien urzędnik, urzędnicy odpowiedzialni za ten odcinek, ewentualnie firma, która ma to zlecone.. Powinni za własne złożyć się na rekompensatę dla rodziców.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~ile można 2013-01-03 (21:10) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 10 minut temu

Codziennie news o wypadku a to bus a to osobówka a to tir - nie ma już o czym pisać? Wypadki były, są i będą. Wielu moich znajomych zginęło z własnej lub czyjejś winy/głupoty/pecha ale na wupe jakoś nie wyczytałem. Letarg po nowym roku czy tematy zastępcze?

odpowiedz

0
2
~myki 2013-01-03 (20:47) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 33 minuty temu

co się z tym krajem porobiło za obecnych rządów??? do czego to POdobne aby busy zabijały 10 latków!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~Enlly 2013-01-03 (21:06) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 14 minut temu

Kodorencje dla rodziny

odpowiedz

3
5
~k 2013-01-03 (21:05) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 15 minut temu

Sprawdźcie koniecznie czy kierowca busa nie jest przypadkiem radnym z PiS-u. Jeżeli tak to napewno jest winny.

odpowiedz

11
0
~Blue 2013-01-03 (21:04) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 16 minut temu

To jak k.... było tak jak piszecie - niesprawna sygnalizacja + latarnie, to trzeba było postawić na przejściu tych matołów od wystawiania fotoradarów, nie wypisali by paru mandatów, ale może dziecko by żyło.

odpowiedz

32
0
~arletta 2013-01-03 (20:35) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 45 minut temu

Nie działała sygnalizacja świetlna i oświetlenie,ale na pewno zakichany radar albo ze dwa działał,tylko po co??????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~Radek 2013-01-03 (21:03) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 17 minut temu

[*]

odpowiedz

24
1
~roman 2013-01-03 (21:01) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 19 minut temu

mamy pogode deszczowa co nic prawie nie widac i niech rodzice ubieraja swoje pociechy w jaskrawe kolory bo o tragedie nie malo a nie na czarno ubrany leje i mysla ze ich widac wszedzie

odpowiedz

3
7
~wexxx 2013-01-03 (20:37) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 43 minuty temu

pytacie co z nim zrobią? A bedzie pewnie niewinny jak Maciej Z co zabił kolege w ferrari. no musi byc sprawiedliwosc prawda?ten kraj to kpina!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
18
~adamos70 2013-01-03 (20:38) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 42 minuty temu

To nie wina kierowców,że ten pieprzony tuskowy,zdradziecki układ każe ludziom gnać do przcy i z pracy coraz szybciej i szybciej,a koszty życia są tego głównym powodem,ten człowiek tego nie mógł przewidzieć,i mądralować może tylko ten co nic w życiu nie robi,albo jakaś nimota co całe swe życie pod opieką mamy jeżdzi do pracy komunikacją miejską,wtedy nie będzie to jego wina,bo kieruje ktoś inny.Wyrazy współczucia dla rodzny chłopca i kierowcy tego auta!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

13
0
~toja 2013-01-03 (20:53) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 27 minut temu

Podać nalezałoby do sądu zarządce drogi. Pamietacie jak niedawno pisano o policjancie co zapieprzał motorem 160km/h na remontowanym odcinku drogi gdzie było ograniczenie do 40? Zderzył się z ciezarówka i zarzuty postawili tym co organizowali te roboty, że niby źle je oznakowali. no ale to był POLICCJANT, a wiadomo że w Polsce władza ustawodawcza, wykonawcza, policja i złodzieje są ponad prawem, a dzieci i kierowcy busów nie.

odpowiedz

11
2
~mala 2013-01-03 (20:53) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 27 minut temu

a czy to dziecko szlo same , gdzie byli rodzice ? pogoda okropna, a ludzie wlaza na pasy jak swiete krowy,bo ciezko glowe przekreciec i spojrzec czy nic nie jedzie, wiadomo przed pasami trzeba zachowac szczegolna uwage , ale piesi musza miec siadomosc, ze jak jest ciemno, pada, a dodatkowo oslepiaja cie swiatla innych aut to ciezko dojrzec czlowieka oczywiscie ubrnaego na czarno, bo ciezko zalozyc chociazby opaske odblaskowa, moim zdaniem PIESI sami sie prosza o SMIERC

odpowiedz

3
0
karcia2212 2013-01-03 (20:38) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 42 minuty temu

przeciez to w Jablonnie to dlaczego Policja w Legionowie sie tym zajela? w Jablonnie przeciez tez maja komisariat ;/

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
1
~radzio 2013-01-03 (20:50) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 30 minut temu

Bedzie dalej jezdzic na PKSach :) bo to nasza polska ukochana

odpowiedz

0
2
~badylarz 2013-01-03 (20:50) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 30 minut temu

to jablonowo to gdzies w okolicach tych sadow jablkowych pod grojcem??

odpowiedz

3
7
~AcDc 2013-01-03 (20:37) 1 rok 6 miesięcy 24 dni 15 godzin i 43 minuty temu

Zakazac uzywania samochodow. Ponad 5 tys osob ginie rocznie na drogach. Albo wprowadzic przynajmniej coroczne obowiazkowe testy psychologiczne dla wszystkich kierowcow. (Ciekawe jaki bylby krzyk gdyby tyle osob ginelo od broni palnej).

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Tomasz Siemoniak: musimy być przygotowani na najgorsze
dodane 2014-07-28 (09:27) 2 godziny i 53 minuty temu

materiał wideo

Siergiej Ławrow: sankcje wobec Rosji nie osiągną zamierzonego celu
dodane 2014-07-28 (10:00) 2 godziny i 20 minut temu

materiał foto

Pągowski Wirtualnie
dodane 2014-07-28 (08:30) 3 godziny i 50 minut temu

Ks. Wojciech Lemański kapelanem w ośrodku w Zagórzu
dodane 2014-07-28 (10:50) 1 godzinę i 30 minut temu

Wiktor Osiatyński: Polska powinna wypowiedzieć konkordat
dodane 2014-07-28 (08:01) 4 godziny i 19 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie czujesz się bezpiecznie w Polsce?

liczba oddanych głosów: 11726