więcej

Ryszard Kalisz: my wywodzimy się z organizacji studenckich, a Miller z fabrycznych.

Logo dostawcy  WP.PL |  dodane 2013-02-27 (09:02) 1 rok 9 miesięcy 24 dni 2 godziny i 41 minut temu
drukuj

Zawsze były różnice mentalne między nami a Leszkiem Millerem, bo my wywodzimy się z organizacji studenckich, a Leszek Miller z organizacji fabrycznych – tak Ryszard Kalisz tłumaczy przyczyny konfliktu między SLD a inicjatywą Europa Plus. Poseł SLD, który jednocześnie współpracuje z Europą Plus dodaje, że przeciwnikami nowej inicjatywy jest otoczenie Grzegorza Napieralskiego. - Jak wiadomo otoczenie Leszka Millera to otoczenie Napieralskiego. Dzięki niemu wygrał wybory półtora roku temu - twierdzi Kalisz. Poseł SLD liczy, że Europa Plus w wyborach do Europarlamentu może zyskać ponad 20-procentowe poparcie. – Jeśli będzie to 5 proc. wycofamy się z polityki - mówi Ryszard Kalisz.


Zobacz drugą część wywiadu





Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 16 20.51%
nie 62 79.49%

Przeczytaj też

materiał wideo

Ryszard Kalisz zawieszony w prawach członka SLD

aktualizacja 2013-03-06 (18:32) 1 rok 9 miesięcy 14 dni 17 godzin i 11 minut temu

Ważą się losy Ryszarda Kalisza w SLD

dodane 2013-03-06 (05:43) 1 rok 9 miesięcy 15 dni 6 godzin i 1 minutę temu

Leszek Miller: Aleksander Kwaśniewski podejmował różne inicjatywy kończące się klęską

dodane 2013-02-26 (07:27) 1 rok 9 miesięcy 25 dni 4 godziny i 16 minut temu

Ryszard Kalisz: nie ma podstaw, żeby wykluczyć mnie z SLD

aktualizacja 2013-02-24 (12:45) 1 rok 9 miesięcy 26 dni 22 godziny i 58 minut temu

Ryszard Kalisz odpowiada Millerowi: Leszku będę działał na rzecz wspólnej listy lewicy

dodane 2013-02-23 (21:10) 1 rok 9 miesięcy 27 dni 14 godzin i 33 minuty temu

"Aleksander Kwaśniewski pali świeczkę Bogu a diabłu ogarek"

dodane 2013-02-22 (19:54) 1 rok 9 miesięcy 28 dni 15 godzin i 49 minut temu

Leszek Miller zwróci się do Aleksandra Kwaśniewskiego i byłych polityków SLD ws. eurowyborów

dodane 2013-02-21 (15:15) 1 rok 9 miesięcy 29 dni 20 godzin i 28 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (265)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

8
0
~usia 2013-02-27 (12:45) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 22 godziny i 58 minut temu

z utęsknieniem czekam kiedy łajnem będą obrzucać się liderzy PO

odpowiedz

8
0
~Stop idiotom! 2013-02-27 (12:42) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 23 godziny i 1 minutę temu

Tęczowy Rysiu! Jak tam Twój wypasiony złocisty jaguar?

odpowiedz

9
1
~OLA 2013-02-27 (12:19) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 23 godziny i 24 minuty temu

TĄ WYPOWIEDZIĄ KALISZ POKAZAŁ ŻE MA ROBOTNIKOW W ............ PAMIETAMY KALISZ-WIEMY ŻE JESTEŚ KANALIA, NA NIC NIE LICZYLISMY OD KAWIOROWEGO LEWICOWCA ZAKLAMANEGO POTWORNIE.

odpowiedz

9
1
~mieto 2013-02-27 (12:16) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 23 godziny i 27 minut temu

Od kiedy to My zawsze różniliśmy się od Przewodniczącego L. Millera. Co za tupet. Proponuję Kaliszowi i spółce już dziś wycofać się z polityki bo unikną w ten sposób dalszych kompromitacji. Nie przypomnę co o nich mówił P. Poseł Niesiołowski i co pokazała TV co im najlepiej wychodzi. WIEM ŻE KOLEDZY pana AK musza gdzieś brać pieniadze bo do roboty się nigdy nie garnęli , ale dlaczego to ma się odbyc kosztem umęczonego społeczenstwa

odpowiedz

8
0
~zk 2013-02-27 (12:11) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 23 godziny i 32 minuty temu

Kto jest do kogo podobny. Tymczasem 800 tys. dzieci goloduje w Polsce...

odpowiedz

8
0
~ewa 2013-02-27 (12:00) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 23 godziny i 43 minuty temu

Kalisz a lewica jak Swinia do koryta

odpowiedz

7
0
~sq 2013-02-27 (22:00) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 13 godzin i 43 minuty temu

23 lata ściemniacie, rzekomo w interesie ludzi pracy najemnej. z gruntu rzeczy pogardzacie 'psami co szczekają na karawanę' w swoich garniturkach z paryża, mając wypchane krzywdą ludzką portfele zza okien aut marki jaguar/podobne.

odpowiedz

7
0
~moja opinia 2013-02-27 (20:30) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 15 godzin i 13 minut temu

Ustami swojej tuby(Kalisza) PSIK, odkryli, o co chodzi. Chodzi tylko o koryto w Euro parlamencie. Dobrze trzeba przyjrzeć sie programowi, tej nowej partii,która chce sprzedac resztki naszego kraju.

odpowiedz

7
0
~kevin 2013-02-27 (16:08) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 19 godzin i 35 minut temu

co za obrzydliwy spaślak ,wiadomo gdzie taka świnia się pcha, a do koryta,koryta,koryta.Nic nie myślą o biednych ludziach,tylko im serwują opowieści o swoich planach,co zrobić aby im było dobrze.jak przetrwać w parlamencie albo załapać się na eurodeputowanego.Tak wybierajmy takich ludzi,a będzie nam się żylo godnie i dostatnio.

odpowiedz

8
1
~irek 2013-02-27 (14:31) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 21 godzin i 12 minut temu

jak długo ten tłusty wieprz będzie obżerał Polaków?

odpowiedz

7
0
~yusta 2013-02-27 (14:22) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 21 godzin i 21 minut temu

A mi się wydaje, że oni chcą zagospodarować te kilkaset miliardów unijnych.

odpowiedz

8
1
~Komuch na gałęzi 2013-02-27 (14:21) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 21 godzin i 22 minuty temu

Szanowni Państwo! W zadziwienie wprawia mnie wspaniałość mechanizmu obrotowego tych komunistycznych ryjów ! Gdy koryto było na wschodzie ryje komunistyczne towarzyszy Millera, Kwaśniewskiego, Kalisza, Cimoszewicza, Oleksego, Nałęcza, Borowskiego, tow. Senyszyn były skierowane na Radę Wzajemnej Pomocy Gospodarczej i najważniejszym filarem obronnym był Układ Warszawski ! Gdy z powodu Gorbaczowa i Regana jak również całkowitej pustki w korycie, to obróciło się na Zachód to automaty obrotowe ryja zadziałały i teraz dla nich jest Unia Europejska i Nato! Jest to naprawdę godne podziwu zjawisko tak szybkiej adaptacji korytowej!

odpowiedz

7
0
~kowal 2013-02-27 (14:16) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 21 godzin i 27 minut temu

Coś mi tu się kojarzy z Arnoldem Boczkiem

odpowiedz

8
1
~zenszal 2013-02-27 (14:11) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 21 godzin i 32 minuty temu

Ale większość z Was wywodziła się z najniższych nizin społecznych-pastuchów,parobków i wszelkiej maśći gołodupców.

odpowiedz

7
0
~ojek 2013-02-27 (14:03) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 21 godzin i 40 minut temu

jedni prosci bez pomyslu drudzy niby z dyplomami i pomyslami jak sie wzbogacic po co narodowi tacy frajerzy

odpowiedz

8
1
~zet 2013-02-27 (13:49) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 21 godzin i 54 minuty temu

Leszek Miler zna życie i ludzi, jest dla ludzi, Kalisz myśli o osobie o zabawach ,szukający nowych przeżyć

odpowiedz

8
1
~kolo 57 2013-02-27 (13:44) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 21 godzin i 59 minut temu

Moim zdaniem racje ma Miller.Kalisz spadaj do Palikota.

odpowiedz

9
2
~AleX 2013-02-27 (13:37) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 22 godziny i 6 minut temu

Napisałem to tego "knuro-wieprza" we wrześniu 2012 roku o pomoc prawną do dzisiaj bez odpowiedzi. Tak jesteście im potrzebni w dniu wyborów. Polacy nie dawajcie się ogłupiać. Tylko okręgi jedno mandatowe to pójdę głosować.

odpowiedz

7
0
~awol 2013-02-27 (13:33) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 22 godziny i 10 minut temu

Zdrowa polska zawiść. Kalisz w przeciwieństwie do Millera niczego nie dokonał. Choć nie znoszę tego drugiego to trzeba przyznać że ściągniecie do Polski przez rząd Millera montowni AGD i telewizorów było jego wielkim osobistym sukcesem.

odpowiedz

8
1
~robol 2013-02-27 (13:30) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 22 godziny i 13 minut temu

Kalisz wy wywodzicie się z organizacji Staro zakonnych i oto chodzi. My Polacy z organizacji robotniczych,czyli my pracujemy wy kradniecie. Dziękuje panu Kaliszowi ,ja towarzysz robotnik.

odpowiedz