Strona główna serwisu
Polacy chcą, żeby Aleksander Kwaśniewski zastąpił Donalda Tuska
Polacy chcą, żeby Aleksander Kwaśniewski zastąpił Donalda Tuska

Polacy chcą, żeby Aleksander Kwaśniewski zastąpił Donalda Tuska

Jeżeli Donald Tusk przestanie być premierem, powinien go zastąpić Aleksander Kwaśniewski - wynika z sondażu TNS Polska dla "Wprost".
Aleksander Kwaśniewski Aleksander Kwaśniewski () Zobacz galerię
W badaniu przeprowadzonym na zlecenie "Wprost" najczęściej padały dwa nazwiska: Kaczyński i Kwaśniewski.

Były prezydent może liczyć na poparcie 21 proc. badanych. Z kolei Jarosława Kaczyńskiego na stanowisku premiera widzi 13 proc. ankietowanych.

Za nimi znaleźli się Radosław Sikorski i Janusz Palikot, krótrzy otrzymali po 9 proc. głosów, a także Jerzy Buzek (8 proc.).

Niewiele mniejszym poparciem cieszą się Leszek Balcerowicz i Zyta Gilowska, których nazwiska podało 7 proc. badanych.

Byli premierzy Leszek Miller i Waldemar Pawlak cieszą się poparciem zaledwie 4 proc. ankietowanych.

Czytaj więcej: Olku, wróć!

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (2300)
Nie zgadzam się z opinią
66
Zgadzam się z opinią
109
~rex 2012-09-16 (11:16) 1 godzinę i 20 minut temu

kiedy Trybunal dla Kwasniewskiego za wiezienia CIA i tortury?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
53
~mogoł 2012-09-16 (10:41) 1 godzinę i 55 minut temu

Dzięki POwcą będziemy mieć komunizm i oni doprowadzą Polskę do rozbioru

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
48
~gaga 2012-09-16 (11:45) 51 minut temu

a golenie ma już zdrowe, i jest już PO filipince

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
48
~Grzegorz 2012-09-16 (10:19) 2 godziny i 17 minut temu

Zaczyna sie wciskanie Polakom, ze chca Kwasniewskiego, tak jak wczesniej bylo z Komorowskim. Szykuje sie nastepne falszerstwo.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
52
~kubi 2012-09-16 (16:24) 20 godzin i 12 minut temu

Jacy Polacy? Ci z Kremla, czy z Berlina? Bo ci z Polski to wolą Kaczyńskiego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
46
~jee 2012-09-16 (10:38) 1 godzinę i 58 minut temu

"zamienił stryjek siekierkę na kijek"...czyżbyście zapomnieli co było za rządów kwacha i milera....afera goniła aferę, dlatego ich rząd się rozpadł....jedyne słuszne miejsce komuchów to na śmietniku

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
45
~babcia 2012-09-16 (10:18) 2 godziny i 18 minut temu

WP, przestańcie manipulować, bo zbliża się dzień gniewu Polaków (nie mylić z polskim obywatelstwem) i takie brukowce jak wasz również odpowiedzą za antypolską manipulację!!!! macie to zagwarantowane jak w szwajcarskim banku! uważacie nas Polaków za takich bezrozumnych ludków jakimi jest społeczeństwo niemieckie?? ....... mam nadzieję, że moja opinia trafi na uczciwego i obiektywnego moderatora i nie wrzuci jej do kosza, z góry dziękuję

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
46
~Kandydat 2012-09-16 (22:17) 14 godzin i 19 minut temu

Mam pytanie, ile trzeba wypić, żeby zostać premierem?:D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
46
~AS 2012-09-16 (20:45) 15 godzin i 51 minut temu

A ci Polacy trzeźwi byli ??????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
46
~nerwus 2012-09-16 (16:27) 20 godzin i 9 minut temu

Upadek Polski zacząl się od 6 wrzesnia 1980, kiedy to zydzi Kania i Jaruzelski dokonali zamachu stanu obalając Gierka. Następnie następuje 10 lat czyszczenia szeregow opozycji i przygotowanie okupacji zydowskiej Polski. Początkiem tej wladzy bylo posunięcie Rakowskiego o cofnięciu decyzji podatkowej od nadmiernych dochodow w 1989r.: budzet uzupelniono uderzeniem w majątek ZUS. Akordem koncowym wykonczenie stoczni oraz rozpowszechnienie niekontrolowanego hazardu, niszczenie reszty majątku narodowego i rozbicie dzielnicowe Polski.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
41
~już nie polak 2012-09-16 (12:04) 32 minut temu

TUSK ODDAJ PIĘNIĄDZE ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!! Jeżeli bym miał pistolet to bez wachania odstrzeliłbym mu łeb!!! łachudro zarabiam 1800 z czego 600 wydaje na rope żeby dojerzdzać do pracy 30km czasami 2 razy na dzień,500 na oplaty i mam całe 700 na życie,pokaż jak za to przeżyć!!!! OD miesiąc wstyd mi że jestem polakiem dzięki tobie i twoim kolegom!!! PYTAM LUDZIE KIEDY WYJDZIEMY NA ULICE NAJLEPIEJ NA ul.WIEJSKĄ I ROZWALIMY TĄ CHOŁOTE!!!???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
50
~życzliwy 2012-09-16 (16:57) 19 godzin i 39 minut temu

Kwaśniewski to stary UBEK pochodzenia żydowskiego ... z NKWD

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
44
~sa 2012-09-16 (16:45) 19 godzin i 51 minut temu

Stolcmann premierem a Kohn Konty płemiełową ????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
42
~dk 2012-09-16 (10:57) 1 godzinę i 39 minut temu

To J. Bąk sam zadał pytanie i sam na nie odpowiedział.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
41
~dziadek 2012-09-16 (10:57) 1 godzinę i 39 minut temu

Kto???? Polacy chcą ??? co to za portal ?? KC PZPR??? dość liberałów komuchów i antypolskich partii !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
24
Zgadzam się z opinią
61
~pock 2012-09-16 (10:05) 2 godziny i 31 minut temu

Jacy Polacy!!!!!!Malo ma szmalu!!!Biedak,zlodziej pewnie na chleb nie ma dlatego dopada go filipinska choroba he he......

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
48
~HUGO 2012-09-16 (09:53) 2 godziny i 43 minut temu

jacy polacy ? czy ktoś sie mnie pytał o to ? ten pan juz wiele nakradł w swoim czasie .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
39
~Polak 2012-09-21 (11:13) 1 godzinę i 23 minut temu

jestem Polakiem i nie chcę tego typa u władzy, towarzysza z pzpr, pijanego na uroczystościach w Charkowie, posiadającego " wyższe wykształcenie ", nabijającego się z Ojca Świętego......

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
41
groszek8899 2012-09-16 (14:11) 22 godzin i 25 minut temu

SIKORSKI,PALIKOT,TUSK ,KWAŚNIEWSKI ...NIESTETY TO JEDNO I TO SAMO.LUDZIE ?czym oni Wam imponują ?słucham-proszę o przyklady co dobrego zrobili CZEKAM !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
76
Zgadzam się z opinią
112
~Ja pola 2012-09-16 (12:06) 30 minut temu

Kwaśniewski to człowiek uzależniony od alkoholu i cierpiący na tropikalne choroby. Jestem, polakiem i nigdy sie na to nie zgodzę by jakiś peerelowski agent miał pozwalać na dalsze rozkradanie państwa polskiego , juz raz mial szanse i ja przesrał teraz drugiej nie dostranie.

odpowiedz