więcej

Polacy chcą, żeby Aleksander Kwaśniewski zastąpił Donalda Tuska.

Wprost, WP |  dodane 2012-09-16 (09:30) 2 lata 4 miesiące 16 dni 11 godzin i 11 minut temu
drukuj


Aleksander Kwaśniewski opinie video
Jeżeli Donald Tusk przestanie być premierem, powinien go zastąpić Aleksander Kwaśniewski - wynika z sondażu TNS Polska dla "Wprost".

W badaniu przeprowadzonym na zlecenie "Wprost" najczęściej padały dwa nazwiska: Kaczyński i Kwaśniewski.

Były prezydent może liczyć na poparcie 21 proc. badanych. Z kolei Jarosława Kaczyńskiego na stanowisku premiera widzi 13 proc. ankietowanych.

Za nimi znaleźli się Radosław Sikorski i Janusz Palikot, krótrzy otrzymali po 9 proc. głosów, a także Jerzy Buzek (8 proc.).

Niewiele mniejszym poparciem cieszą się Leszek Balcerowicz i Zyta Gilowska, których nazwiska podało 7 proc. badanych.

Byli premierzy Leszek Miller i Waldemar Pawlak cieszą się poparciem zaledwie 4 proc. ankietowanych.

Czytaj więcej: Olku, wróć!


(ib)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 2581 51.01%
nie 2479 48.99%

Przeczytaj też

CBOS: notowania rządu Donalda Tuska coraz gorsze

dodane 2012-09-20 (12:00) 2 lata 4 miesiące 12 dni 8 godzin i 41 minut temu

Polacy bardziej proeuropejscy niż Niemcy i Francuzi

dodane 2012-09-17 (06:05) 2 lata 4 miesiące 15 dni 14 godzin i 36 minut temu

Kazimierz Marcinkiewicz: dla Polaków i Polski więcej robi Paweł Kukiz niż Jarosław Kaczyński

dodane 2012-09-14 (06:38) 2 lata 4 miesiące 18 dni 14 godzin i 3 minuty temu

Łukasz Warzecha: Jarosław Kaczyński ma problem

dodane 2012-09-07 (12:08) 2 lata 4 miesiące 25 dni 8 godzin i 33 minuty temu

Jarosław Kaczyński: śmiech mnie ogarnia, gdy to słyszę

dodane 2012-09-02 (09:22) 2 lata 4 miesiące 30 dni 11 godzin i 19 minut temu

Tajny plan PiS. Na premiera chcą Zytę Gilowską

dodane 2012-08-30 (06:27) 2 lata 5 miesięcy 2 dni 14 godzin i 14 minut temu

Janina Paradowska: wtedy Kaczyński pozbawi go złudzeń

dodane 2012-08-02 (10:31) 2 lata 5 miesięcy 30 dni 10 godzin i 10 minut temu
materiał foto

Radykalna zmiana poglądów

dodane 2012-02-10 (12:21) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 8 godzin i 20 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (2300)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

109
66
~rex 2012-09-16 (11:16) 2 lata 4 miesiące 16 dni 9 godzin i 25 minut temu

kiedy Trybunal dla Kwasniewskiego za wiezienia CIA i tortury?

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

53
10
~mogoł 2012-09-16 (10:41) 2 lata 4 miesiące 16 dni 10 godzin i 1 minutę temu

Dzięki POwcą będziemy mieć komunizm i oni doprowadzą Polskę do rozbioru

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

48
6
~gaga 2012-09-16 (11:45) 2 lata 4 miesiące 16 dni 8 godzin i 56 minut temu

a golenie ma już zdrowe, i jest już PO filipince

odpowiedz

48
6
~Grzegorz 2012-09-16 (10:19) 2 lata 4 miesiące 16 dni 10 godzin i 22 minuty temu

Zaczyna sie wciskanie Polakom, ze chca Kwasniewskiego, tak jak wczesniej bylo z Komorowskim. Szykuje sie nastepne falszerstwo.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

52
11
~kubi 2012-09-16 (16:24) 2 lata 4 miesiące 16 dni 4 godziny i 17 minut temu

Jacy Polacy? Ci z Kremla, czy z Berlina? Bo ci z Polski to wolą Kaczyńskiego.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

46
5
~jee 2012-09-16 (10:38) 2 lata 4 miesiące 16 dni 10 godzin i 3 minuty temu

"zamienił stryjek siekierkę na kijek"...czyżbyście zapomnieli co było za rządów kwacha i milera....afera goniła aferę, dlatego ich rząd się rozpadł....jedyne słuszne miejsce komuchów to na śmietniku

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

45
5
~babcia 2012-09-16 (10:18) 2 lata 4 miesiące 16 dni 10 godzin i 23 minuty temu

WP, przestańcie manipulować, bo zbliża się dzień gniewu Polaków (nie mylić z polskim obywatelstwem) i takie brukowce jak wasz również odpowiedzą za antypolską manipulację!!!! macie to zagwarantowane jak w szwajcarskim banku! uważacie nas Polaków za takich bezrozumnych ludków jakimi jest społeczeństwo niemieckie?? ....... mam nadzieję, że moja opinia trafi na uczciwego i obiektywnego moderatora i nie wrzuci jej do kosza, z góry dziękuję

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

46
7
~Kandydat 2012-09-16 (22:17) 2 lata 4 miesiące 15 dni 22 godziny i 24 minuty temu

Mam pytanie, ile trzeba wypić, żeby zostać premierem?:D

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

46
7
~AS 2012-09-16 (20:45) 2 lata 4 miesiące 15 dni 23 godziny i 56 minut temu

A ci Polacy trzeźwi byli ??????

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

46
7
~nerwus 2012-09-16 (16:27) 2 lata 4 miesiące 16 dni 4 godziny i 14 minut temu

Upadek Polski zacząl się od 6 wrzesnia 1980, kiedy to zydzi Kania i Jaruzelski dokonali zamachu stanu obalając Gierka. Następnie następuje 10 lat czyszczenia szeregow opozycji i przygotowanie okupacji zydowskiej Polski. Początkiem tej wladzy bylo posunięcie Rakowskiego o cofnięciu decyzji podatkowej od nadmiernych dochodow w 1989r.: budzet uzupelniono uderzeniem w majątek ZUS. Akordem koncowym wykonczenie stoczni oraz rozpowszechnienie niekontrolowanego hazardu, niszczenie reszty majątku narodowego i rozbicie dzielnicowe Polski.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

41
2
~już nie polak 2012-09-16 (12:04) 2 lata 4 miesiące 16 dni 8 godzin i 37 minut temu

TUSK ODDAJ PIĘNIĄDZE ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!! Jeżeli bym miał pistolet to bez wachania odstrzeliłbym mu łeb!!! łachudro zarabiam 1800 z czego 600 wydaje na rope żeby dojerzdzać do pracy 30km czasami 2 razy na dzień,500 na oplaty i mam całe 700 na życie,pokaż jak za to przeżyć!!!! OD miesiąc wstyd mi że jestem polakiem dzięki tobie i twoim kolegom!!! PYTAM LUDZIE KIEDY WYJDZIEMY NA ULICE NAJLEPIEJ NA ul.WIEJSKĄ I ROZWALIMY TĄ CHOŁOTE!!!???

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

50
12
~życzliwy 2012-09-16 (16:57) 2 lata 4 miesiące 16 dni 3 godziny i 44 minuty temu

Kwaśniewski to stary UBEK pochodzenia żydowskiego ... z NKWD

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

44
6
~sa 2012-09-16 (16:45) 2 lata 4 miesiące 16 dni 3 godziny i 56 minut temu

Stolcmann premierem a Kohn Konty płemiełową ????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

42
5
~dk 2012-09-16 (10:57) 2 lata 4 miesiące 16 dni 9 godzin i 44 minuty temu

To J. Bąk sam zadał pytanie i sam na nie odpowiedział.

odpowiedz

41
4
~dziadek 2012-09-16 (10:57) 2 lata 4 miesiące 16 dni 9 godzin i 44 minuty temu

Kto???? Polacy chcą ??? co to za portal ?? KC PZPR??? dość liberałów komuchów i antypolskich partii !!!

odpowiedz

61
24
~pock 2012-09-16 (10:05) 2 lata 4 miesiące 16 dni 10 godzin i 36 minut temu

Jacy Polacy!!!!!!Malo ma szmalu!!!Biedak,zlodziej pewnie na chleb nie ma dlatego dopada go filipinska choroba he he......

odpowiedz

48
11
~HUGO 2012-09-16 (09:53) 2 lata 4 miesiące 16 dni 10 godzin i 48 minut temu

jacy polacy ? czy ktoś sie mnie pytał o to ? ten pan juz wiele nakradł w swoim czasie .

odpowiedz

39
3
~Polak 2012-09-21 (11:13) 2 lata 4 miesiące 11 dni 9 godzin i 28 minut temu

jestem Polakiem i nie chcę tego typa u władzy, towarzysza z pzpr, pijanego na uroczystościach w Charkowie, posiadającego " wyższe wykształcenie ", nabijającego się z Ojca Świętego......

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

41
5
groszek8899 2012-09-16 (14:11) 2 lata 4 miesiące 16 dni 6 godzin i 30 minut temu

SIKORSKI,PALIKOT,TUSK ,KWAŚNIEWSKI ...NIESTETY TO JEDNO I TO SAMO.LUDZIE ?czym oni Wam imponują ?słucham-proszę o przyklady co dobrego zrobili CZEKAM !!!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

112
76
~Ja pola 2012-09-16 (12:06) 2 lata 4 miesiące 16 dni 8 godzin i 35 minut temu

Kwaśniewski to człowiek uzależniony od alkoholu i cierpiący na tropikalne choroby. Jestem, polakiem i nigdy sie na to nie zgodzę by jakiś peerelowski agent miał pozwalać na dalsze rozkradanie państwa polskiego , juz raz mial szanse i ja przesrał teraz drugiej nie dostranie.

odpowiedz