(bart)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Do Tańca z Gwiazdami ...
... a nie do polskiej polityki!!! W Portugalii już kiedyś ćwiczyła, niech dalej sprawdza się w show biznesie.
śmiało!
Śmiało Pani Aniu! Może jakimś cudem z Pislamem dostanie się Pani do Sejmu. Dobrze by było, bo ostatnio jest nudno i nie ma się z czego (kogo) pośmiać. Pani zawsze powiedziała coś takiego, że ludzie mieli ubaw (i to za darmo, w cenie abonamentu).
I całe szczęście, że babsko spokorniało.
Aż strach pomysleć co to by się działo gdyby udałoby się Kaczororowi ją tam umieścieć
ta Pani to jedno wielkie nieporozumienie
Już jako minister wykazała się ogromnymi wpadkami brakami i nieumiejętnościami,generalnie obciachowymi aż do łez ze śmiechu. Była bardzo mierna ,bardzo bierna i wierna Jarkowi Kaczyńskiemu.Dzięki niej nie mamy amerykańskich rakiet systemu ochrony i umowy o budowie baz wojskowych. To tyle co pamiętam ale zapewniam ,że zawsze był obciach gwarantowany przy udziale tej Pani i zawsze awantura oraz strata dla Ojczyzny. To typowy beznamiętny partyjny wykonawca ,bez talentu,umiejętności czy wiedzy.
Ale szkoda!
I tak nie miała szans! Ale było by trochę zabawy!
Sierota
Ona, ta ofiara miałaby być prezydentem? To jakieś nieporozumienie.
śmiech na sali
pisoislamiści łapy precz od normalnego miasta , prędzej zagłosował bym na czerwonego pająka .
Nie będzie prezydentem?
Straszna strata i groza pomieszana z niedowierzaniem wśród mieszkańców miasta.
nie miała tyle szczęścia,żeby lecieć do Smoleńska,więc
żadnej legendy nie będzie,za to długo będziemy pamiętać jej pląsy i dąsy i to czółko żadną myślą nie skażone i oczy zbitego spaniela,stęsknione za rozumem.
No i dobrze.
W Gdańsku potrzebujemy rozgarniętych ludzi. I nie koniecznie z PISu.
??????????
Na prezydenta potrzeba kogoś z jajami , P Fotyga zostawiła je u Kaczyńskiego .

chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24