

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Tu gdzie przedwczoraj było ściernisko..
... jutro będzie osuwisko.... eh
Tyle tragedii w tym roku
a tu miliony wydaje się na pomniki i płyty.
góry sie zalesia
góry się zalesia a nie zbudowywuje ,dzidek jak otwiyroł drzdwi od chłupy to miał smryka a
wnukk jak otworzy drzwi domu to ma goły szczyt góry
w latach osiemdzieiątych za każdą stodoła stała druga śtodoła z ułożonych palet ,tiry z RFN nienadążały obracać po europalety a dziś za to się łaci tak będzie w całych beskidach
cikawe kiedy szczyrk zostanie zasypany
waldi zapomiałes o czyms
jescze musisz napisac ze czaerne to białe a biale to czarne. Wiadc wpadles w komplesy. Chwalic chociaz nieporawde ale chwalic,
KARA
oczywiście że to kara ale za pochowanie Kaczyńskich na WAWELU !!!!!
milówka
tylko ludziom współczuć, nie ma rady na przyrodę
TUSKU, TO TWOJA WINA!
PRZYNOSISZ POLSCE PECHA!
** TUSKU, TO TWOJA WINA! PRZYNOSISZ POLSCE PECHA! ** To sadzisz ze gdyby ktos inny byl premierem Polski toby nie bylo tych klesk zywiolowych? Gdyby ktos inny byl tym premierem tobys i jego tymi kleskami zywiolowymi obwinial. Te kleski zywiolowe maja miejsce i w okolicznych krajach, pomimo ze tam premierem jest ktos inny. Moim zdaniem to katolictwo przynosi Polsce te kleski zywiolowe, a raczej szkody z ich powodu, Polacy zamiast wydawac pieniadze na ubezpieczanie sie przed skutkami takich klesk zywiolowych to wydaja pieniadze na katolicyzm.
Czyli sformułowanie " Do milówki wróć"
przestaje miec racje bytu?
Jedynie zbawcza moc Jarosława
płynąca z niebios od jego brata św. Lecha pomoże polsce w tych smutnych czasach!!!
milówka
Ludzie nie panikujcie, tam będzie co? San Francisko ,tuskoland zbuduje.
TUSKU, TO TWOJA WINA!
PRZYNOSISZ POLSCE PECHA!
taaaaaaa
jesteś oszołomem jak cały twój pisto jest oczywista oczywistość. takie komentarze to żenada, szkoda prądu na takich oszołomów jak ty. daj sobie na luz to chociaż zużycie co2 w polsce spadnie
Wymaganie uslug panstwowych bez zapewnienia panstwu dochodow
** Kłamliwe świnie z parszywym pinokiem na czele.
Powodzie, osuwiska a te gnoje mają dobre samopoczucie.
Miał zniknąć abonament telewizyjny - płacimy dalej.
Miały być mniejsze podatki - podnoszą vat.
Miało być tanie państwo - pinokio zatrudnił 40.000 kolesiów w budżetówce
Zakłady pracy likwidują – stocznie i kooperujące podmioty.
Zmniejszyli zasiłek pogrzebowy.
Wyprzedają ostatnie dochodowe instytucje - a później co?
Żywność drożeje.
Bezrobocie dochodzi do 20%
Ku.....wa i tak można wymieniać jeszcze długą listę.
Nie mogę bo mnie krew zalewa jak patrzę na te wszystkie POpaprane beszczelne mordy mówiące o tematach zastępczych. ** Jak wiadomo to to czego wymagasz od panstwa to kosztuje pieniadze, a te moga pochodzic jedynie ze zwiekszonych podatkow lub z nadrukowania papierowych pieniedzy powodujacych inflacje, a wiec wzrost cen. Te panstwowe pokomunistyczne przedsiebiorstwa musialy byc zlikwidowane gdyz nie potrafily przynosic dochodow, trzeba bylo komunistycznym zwyczajem subsydiowac je panstwowymi pieniedzmi. To wlasnie dlatego komuna upadla, gdyz nie umiala rzadzic sie ekonomicznie.
** Tragedia za tragedią. Bo nigdy wcześniej PO nie była przy władzy. To kara Boża dla narodu POlskiego za to że wybrał bandytów w ostatnich wyborach parlamentarnych. Odkąd obieli władzę odtąd same klęski, kłopoty i tragrdie. ** Oto bzdura, mozna to i zwalic na Boga ktory zeslal na Polakow kare za popieranie PiS-u, lub ks. Rydzyka. W rzeczywistosci to jest dzialanie przyrody, podmywanie gorzystych terenow po obfitych deszczach. W swoim czasie osuwaly sie budynki budowane w wawozach kolo San Francisco w Kalifornii, w USA. Zniszczylo tam rowniez dom jednych moich znajomych Polakow. Trzeba takie mozliwosci brac pod uwage przy budowie takich domow. Zwykle ubezpieczenia domow w USA nie obejmuja szkod wyrzadzonych przez wode, trzeba przeciwko takim szkodom dodatkowo te domy ubezpieczac, to drogo kosztuje. Niestety przyroda dziala po swojemu, powodzie, tornada, burze, huragany, trzesienia ziemi, wybuchy wulkanow, zacmienia slonca, itp zdarzaja sie i nic to z zadnym Bogiem nie ma wspolnego, nawet jesli takowy istnieje.
wytnijcie więcej drzew
to się przestanie osuwać. Głupota nie zna granic.
Kapitalizm z ludzką twarzą
Tu na razie jest ściernisko
Ale będzie San Francisco
A tam, gdzie to kretowisko
Będzie stał mój bank.

chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24