Strona główna serwisu
Żenujący dyplom dla kobiet
Żenujący dyplom dla kobiet

Żenujący dyplom dla kobiet

Jestem zszokowana, że takie zachowania mają miejsce w XXI w., to nieprzyzwoity, nieakceptowalny żart - mówi "Gazecie Wyborczej" pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania o seksistowskich życzeniach, które na 8 marca dostały urzędniczki ratusza w Pyrzycach.
Na dyplomie od kolegów z pracy mogły przeczytać m.in., jakie są rodzaje kobiet np. "Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał", "Damy - temu damy, tamtemu damy".

Nikt nie powinien sobie na to pozwolić, a co dopiero urzędnicy; ten żart ośmiesza nasze państwo - mówi Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. W urzędzie doszło do naruszenia konstytucji i kodeksu pracy - wskazuje pełnomocniczka, która zamierza zasugerować ratuszowi szkolenie nt. równych praw.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (93)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
~kukuła 2014-03-18 (07:18) 2 godziny i 37 minut temu

KOTKI -- ten mnie MIAŁ i ten mnie MIAŁ.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~gość 2014-03-18 (07:12) 2 godziny i 43 minut temu

Tylko wykształcony idiota mógł to wymyśleć .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~trochę luzu 2014-03-18 (11:19) 22 godzin i 36 minut temu

Dziewczyny nie obrażajcie się. Wasi koledzy się tak postarali. Inaczej nie potrafią. Kobiety powinny zrozumieć prostotę myślenia facetów. W końcu do ich obsługi wystarcza tylko jedna wajcha...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~Dres z BMW 2014-03-18 (08:50) 1 godzinę i 5 minut temu

Powinny dostać kapelusze, bo każde stare pudło potrzebuje wieko. Poza tym nie ma to jak blachary, te nie mają takich problemów :P

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~Taa...k 2014-03-18 (08:22) 1 godzinę i 33 minut temu

Nie jeden był "do-wcipny"... i zaszła...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~rm 2014-03-18 (07:41) 2 godziny i 14 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~OOKO 2014-03-18 (07:34) 2 godziny i 21 minut temu

za prl-u BYLY SKLEPY ,,SPOLEM ,, znaczy sie KIEDY PREZES SIE CHWALIL ?? Z TAMTA ,,SPOLEM , I Z TA ,,SPOLEM ,, ??

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~ZZ 2014-03-18 (07:30) 2 godziny i 25 minut temu

Ale wiocha w tych Pyrzycach. Wstyd na całą Polskę. Który tam urzędnik jest aź taki głupi?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~MiK 2014-03-18 (07:21) 2 godziny i 34 minut temu

Mietłe jej dać i po zawodach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~POLAK 2014-03-18 (07:11) 2 godziny i 44 minut temu

Ja pierniczę, baby chyba totalnie zbabiały !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
951663 2014-03-18 (07:07) 2 godziny i 48 minut temu

Najlepiej tych zartownisow na dozywocie. Prawda pani Agnieszko ! To bardziej zenujace , Putin jest mniej wrogi Polsce i naszej konstytucji, niz ci dowcipnisie. Na dozywocie ! he,he

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~biz 2014-03-18 (08:58) 57 minut temu

żarty i dowcipy mile widziane ..... ale na pewnym poziomie . Te spod budki z piwem bawią tylko samych zartownisiów

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~tox 2014-03-18 (08:51) 1 godzinę i 4 minuty temu

pozycja na lisa - on całą noc się czai, rano ucieka

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~dfsdfsf 2014-03-18 (07:30) 2 godziny i 25 minut temu

Ale krowy nudne się musiały oburzyć :DDDD żarty oklepane, ale nadal fajne.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
5
~xyx 2014-03-18 (07:29) 2 godziny i 26 minut temu

Mężczyzna 20 letni - Kelner: jeszcze nie doniesie a już rozlał, mężczyzna 30 letni - Drwal: rąbie wszystko jak leci, mężczyzna 40 letni - nie pamiętam, mężczyzna 50 letni - nie pamiętam, mężczyzna 60 letni - Metereolog: z przodu opad, z tyłu wiatry. Czy to jest powód do ... . Brak słów po prostu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~ds 2014-03-18 (07:18) 2 godziny i 37 minut temu

z tego wynika że równouprawnienia nie powinno być wsród ludzi takie zarty to norma i jakos nikt się nie obraża a jak ktos czuje sie pokrzywdzony to nie moze mówic o rownuprawnieniu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~kabaret 2014-03-18 (10:20) 23 godzin i 35 minut temu

Jak włączysz kanał z kabaretami to tam jest niski poziom. Chamskie żarty o mężczyznach są przyjmowane z salwą śmiechu i nikt się nie obraża, a urzędniczki się obraziły, Pani Minister urządza polowanie na tych ,,szowinistów,,. Może tak pomyśleć o zmniejszeniu liczby urzędników w Polsce i zlikwidowaniu tego ministerstwa do spraw równego traktowania.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
~ala 2014-03-18 (08:49) 1 godzinę i 6 minut temu

Kompletne idiotki. Nie wiecie, co to znaczy być kobietą.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
4
~messer 2014-03-18 (08:18) 1 godzinę i 37 minut temu

Car Władimir ochroniłby nas przed terrorem politpoprawności feministek, transów i gejów. W Rosji nie takie kalendarze przechodzą.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~RaV 2014-03-18 (07:22) 2 godziny i 33 minut temu

To urzędnicy sami w sobie ośmieszają państwo. I niech urzędniczki nie wypowiadają się na tematy o których nie mają kompletnie zielonego pojęcia (Konstytucja)

odpowiedz