Strona główna serwisu
Żenujący dyplom dla kobiet
Żenujący dyplom dla kobiet

Żenujący dyplom dla kobiet

Jestem zszokowana, że takie zachowania mają miejsce w XXI w., to nieprzyzwoity, nieakceptowalny żart - mówi "Gazecie Wyborczej" pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania o seksistowskich życzeniach, które na 8 marca dostały urzędniczki ratusza w Pyrzycach.
Na dyplomie od kolegów z pracy mogły przeczytać m.in., jakie są rodzaje kobiet np. "Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał", "Damy - temu damy, tamtemu damy".

Nikt nie powinien sobie na to pozwolić, a co dopiero urzędnicy; ten żart ośmiesza nasze państwo - mówi Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. W urzędzie doszło do naruszenia konstytucji i kodeksu pracy - wskazuje pełnomocniczka, która zamierza zasugerować ratuszowi szkolenie nt. równych praw.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (93)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
~kukuła 2014-03-18 (07:18) 12 godzin i 26 minut temu

KOTKI -- ten mnie MIAŁ i ten mnie MIAŁ.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~gość 2014-03-18 (07:12) 12 godzin i 32 minut temu

Tylko wykształcony idiota mógł to wymyśleć .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~trochę luzu 2014-03-18 (11:19) 8 godzin i 25 minut temu

Dziewczyny nie obrażajcie się. Wasi koledzy się tak postarali. Inaczej nie potrafią. Kobiety powinny zrozumieć prostotę myślenia facetów. W końcu do ich obsługi wystarcza tylko jedna wajcha...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~Dres z BMW 2014-03-18 (08:50) 10 godzin i 54 minut temu

Powinny dostać kapelusze, bo każde stare pudło potrzebuje wieko. Poza tym nie ma to jak blachary, te nie mają takich problemów :P

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~Taa...k 2014-03-18 (08:22) 11 godzin i 22 minut temu

Nie jeden był "do-wcipny"... i zaszła...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~rm 2014-03-18 (07:41) 12 godzin i 3 minuty temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~OOKO 2014-03-18 (07:34) 12 godzin i 10 minut temu

za prl-u BYLY SKLEPY ,,SPOLEM ,, znaczy sie KIEDY PREZES SIE CHWALIL ?? Z TAMTA ,,SPOLEM , I Z TA ,,SPOLEM ,, ??

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~ZZ 2014-03-18 (07:30) 12 godzin i 14 minut temu

Ale wiocha w tych Pyrzycach. Wstyd na całą Polskę. Który tam urzędnik jest aź taki głupi?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~MiK 2014-03-18 (07:21) 12 godzin i 23 minut temu

Mietłe jej dać i po zawodach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~POLAK 2014-03-18 (07:11) 12 godzin i 33 minut temu

Ja pierniczę, baby chyba totalnie zbabiały !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
951663 2014-03-18 (07:07) 12 godzin i 37 minut temu

Najlepiej tych zartownisow na dozywocie. Prawda pani Agnieszko ! To bardziej zenujace , Putin jest mniej wrogi Polsce i naszej konstytucji, niz ci dowcipnisie. Na dozywocie ! he,he

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~biz 2014-03-18 (08:58) 10 godzin i 46 minut temu

żarty i dowcipy mile widziane ..... ale na pewnym poziomie . Te spod budki z piwem bawią tylko samych zartownisiów

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~tox 2014-03-18 (08:51) 10 godzin i 53 minut temu

pozycja na lisa - on całą noc się czai, rano ucieka

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~dfsdfsf 2014-03-18 (07:30) 12 godzin i 14 minut temu

Ale krowy nudne się musiały oburzyć :DDDD żarty oklepane, ale nadal fajne.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
5
~xyx 2014-03-18 (07:29) 12 godzin i 15 minut temu

Mężczyzna 20 letni - Kelner: jeszcze nie doniesie a już rozlał, mężczyzna 30 letni - Drwal: rąbie wszystko jak leci, mężczyzna 40 letni - nie pamiętam, mężczyzna 50 letni - nie pamiętam, mężczyzna 60 letni - Metereolog: z przodu opad, z tyłu wiatry. Czy to jest powód do ... . Brak słów po prostu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~ds 2014-03-18 (07:18) 12 godzin i 26 minut temu

z tego wynika że równouprawnienia nie powinno być wsród ludzi takie zarty to norma i jakos nikt się nie obraża a jak ktos czuje sie pokrzywdzony to nie moze mówic o rownuprawnieniu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~kabaret 2014-03-18 (10:20) 9 godzin i 24 minut temu

Jak włączysz kanał z kabaretami to tam jest niski poziom. Chamskie żarty o mężczyznach są przyjmowane z salwą śmiechu i nikt się nie obraża, a urzędniczki się obraziły, Pani Minister urządza polowanie na tych ,,szowinistów,,. Może tak pomyśleć o zmniejszeniu liczby urzędników w Polsce i zlikwidowaniu tego ministerstwa do spraw równego traktowania.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
~ala 2014-03-18 (08:49) 10 godzin i 55 minut temu

Kompletne idiotki. Nie wiecie, co to znaczy być kobietą.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
4
~messer 2014-03-18 (08:18) 11 godzin i 26 minut temu

Car Władimir ochroniłby nas przed terrorem politpoprawności feministek, transów i gejów. W Rosji nie takie kalendarze przechodzą.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~RaV 2014-03-18 (07:22) 12 godzin i 22 minut temu

To urzędnicy sami w sobie ośmieszają państwo. I niech urzędniczki nie wypowiadają się na tematy o których nie mają kompletnie zielonego pojęcia (Konstytucja)

odpowiedz