więcej

Żenujący dyplom dla kobiet.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  dodane 2014-03-18 (05:05) 10 miesięcy 7 dni 8 godzin i 9 minut temu
drukuj


_
opinie
Jestem zszokowana, że takie zachowania mają miejsce w XXI w., to nieprzyzwoity, nieakceptowalny żart - mówi "Gazecie Wyborczej" pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania o seksistowskich życzeniach, które na 8 marca dostały urzędniczki ratusza w Pyrzycach.

Na dyplomie od kolegów z pracy mogły przeczytać m.in., jakie są rodzaje kobiet np. "Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał", "Damy - temu damy, tamtemu damy".

Nikt nie powinien sobie na to pozwolić, a co dopiero urzędnicy; ten żart ośmiesza nasze państwo - mówi Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. W urzędzie doszło do naruszenia konstytucji i kodeksu pracy - wskazuje pełnomocniczka, która zamierza zasugerować ratuszowi szkolenie nt. równych praw.


(jpo)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 24 29.63%
nie 57 70.37%

Przeczytaj też

Donald Tusk: prawa kobiet to nie wymysł feministek

dodane 2014-03-08 (11:15) 10 miesięcy 17 dni 1 godzinę i 59 minut temu

W weekend w całym kraju imprezy z okazji Dnia Kobiet

dodane 2014-03-08 (06:45) 10 miesięcy 17 dni 6 godzin i 29 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: DZIEŃ KOBIET:))))
  • Bloog.pl: Dzień Kobiet

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (93)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

4
1
~kukuła 2014-03-18 (07:18) 10 miesięcy 7 dni 5 godzin i 56 minut temu

KOTKI -- ten mnie MIAŁ i ten mnie MIAŁ.

odpowiedz

3
0
~gość 2014-03-18 (07:12) 10 miesięcy 7 dni 6 godzin i 2 minuty temu

Tylko wykształcony idiota mógł to wymyśleć .

odpowiedz

3
1
~trochę luzu 2014-03-18 (11:19) 10 miesięcy 7 dni 1 godzinę i 55 minut temu

Dziewczyny nie obrażajcie się. Wasi koledzy się tak postarali. Inaczej nie potrafią. Kobiety powinny zrozumieć prostotę myślenia facetów. W końcu do ich obsługi wystarcza tylko jedna wajcha...

odpowiedz

3
1
~Dres z BMW 2014-03-18 (08:50) 10 miesięcy 7 dni 4 godziny i 24 minuty temu

Powinny dostać kapelusze, bo każde stare pudło potrzebuje wieko. Poza tym nie ma to jak blachary, te nie mają takich problemów :P

odpowiedz

4
2
~Taa...k 2014-03-18 (08:22) 10 miesięcy 7 dni 4 godziny i 52 minuty temu

Nie jeden był "do-wcipny"... i zaszła...

odpowiedz

2
0
~rm 2014-03-18 (07:41) 10 miesięcy 7 dni 5 godzin i 33 minuty temu

??? amen.

odpowiedz

2
0
~OOKO 2014-03-18 (07:34) 10 miesięcy 7 dni 5 godzin i 40 minut temu

za prl-u BYLY SKLEPY ,,SPOLEM ,, znaczy sie KIEDY PREZES SIE CHWALIL ?? Z TAMTA ,,SPOLEM , I Z TA ,,SPOLEM ,, ??

odpowiedz

3
1
~ZZ 2014-03-18 (07:30) 10 miesięcy 7 dni 5 godzin i 44 minuty temu

Ale wiocha w tych Pyrzycach. Wstyd na całą Polskę. Który tam urzędnik jest aź taki głupi?

odpowiedz

3
1
~MiK 2014-03-18 (07:21) 10 miesięcy 7 dni 5 godzin i 53 minuty temu

Mietłe jej dać i po zawodach.

odpowiedz

2
0
~POLAK 2014-03-18 (07:11) 10 miesięcy 7 dni 6 godzin i 3 minuty temu

Ja pierniczę, baby chyba totalnie zbabiały !!!

odpowiedz

4
2
951663 2014-03-18 (07:07) 10 miesięcy 7 dni 6 godzin i 7 minut temu

Najlepiej tych zartownisow na dozywocie. Prawda pani Agnieszko ! To bardziej zenujace , Putin jest mniej wrogi Polsce i naszej konstytucji, niz ci dowcipnisie. Na dozywocie ! he,he

odpowiedz

3
2
~biz 2014-03-18 (08:58) 10 miesięcy 7 dni 4 godziny i 16 minut temu

żarty i dowcipy mile widziane ..... ale na pewnym poziomie . Te spod budki z piwem bawią tylko samych zartownisiów

odpowiedz

2
1
~tox 2014-03-18 (08:51) 10 miesięcy 7 dni 4 godziny i 23 minuty temu

pozycja na lisa - on całą noc się czai, rano ucieka

odpowiedz

2
1
~dfsdfsf 2014-03-18 (07:30) 10 miesięcy 7 dni 5 godzin i 44 minuty temu

Ale krowy nudne się musiały oburzyć :DDDD żarty oklepane, ale nadal fajne.

odpowiedz

5
4
~xyx 2014-03-18 (07:29) 10 miesięcy 7 dni 5 godzin i 45 minut temu

Mężczyzna 20 letni - Kelner: jeszcze nie doniesie a już rozlał, mężczyzna 30 letni - Drwal: rąbie wszystko jak leci, mężczyzna 40 letni - nie pamiętam, mężczyzna 50 letni - nie pamiętam, mężczyzna 60 letni - Metereolog: z przodu opad, z tyłu wiatry. Czy to jest powód do ... . Brak słów po prostu.

odpowiedz

1
0
~ds 2014-03-18 (07:18) 10 miesięcy 7 dni 5 godzin i 56 minut temu

z tego wynika że równouprawnienia nie powinno być wsród ludzi takie zarty to norma i jakos nikt się nie obraża a jak ktos czuje sie pokrzywdzony to nie moze mówic o rownuprawnieniu

odpowiedz

2
2
~kabaret 2014-03-18 (10:20) 10 miesięcy 7 dni 2 godziny i 54 minuty temu

Jak włączysz kanał z kabaretami to tam jest niski poziom. Chamskie żarty o mężczyznach są przyjmowane z salwą śmiechu i nikt się nie obraża, a urzędniczki się obraziły, Pani Minister urządza polowanie na tych ,,szowinistów,,. Może tak pomyśleć o zmniejszeniu liczby urzędników w Polsce i zlikwidowaniu tego ministerstwa do spraw równego traktowania.

odpowiedz

3
3
~ala 2014-03-18 (08:49) 10 miesięcy 7 dni 4 godziny i 25 minut temu

Kompletne idiotki. Nie wiecie, co to znaczy być kobietą.

odpowiedz

4
4
~messer 2014-03-18 (08:18) 10 miesięcy 7 dni 4 godziny i 56 minut temu

Car Władimir ochroniłby nas przed terrorem politpoprawności feministek, transów i gejów. W Rosji nie takie kalendarze przechodzą.

odpowiedz

2
2
~RaV 2014-03-18 (07:22) 10 miesięcy 7 dni 5 godzin i 52 minuty temu

To urzędnicy sami w sobie ośmieszają państwo. I niech urzędniczki nie wypowiadają się na tematy o których nie mają kompletnie zielonego pojęcia (Konstytucja)

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Trzy ataki separatystów na Mariupol. Jest wiele ofiar i rannych
dodane 2015-01-24 (10:20) 1 dzień 2 godziny i 54 minuty temu

materiał wideo

ONZ żąda wyjaśnień od Rosji. "Pokażcie spis towarów"
dodane 2015-01-24 (08:35) 1 dzień 4 godziny i 39 minut temu

Nowy kandydat na prezydenta. "Może to ostatnia próba"
dodane 2015-01-24 (12:22) 1 dzień i 52 minuty temu

"Zadzwonili z Watykanu. Myślałam, że to jakiś żart"
dodane 2015-01-23 (20:30) 1 dzień 16 godzin i 44 minuty temu

John Kerry w Davos: nie utożsamiać ekstremizmu z islamem
dodane 2015-01-23 (19:10) 1 dzień 18 godzin i 4 minuty temu

Prokuratura apeluje ws. dziennikarzy zatrzymanych w PKW
dodane 2015-01-23 (16:15) 1 dzień 20 godzin i 59 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 11734