więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1093385solidarnych Solidarni z Ukrainą

"Nowy Wspaniały Świat" kończy działalność - będą zamieszki? .

tvp.info |  dodane 2012-07-06 (12:09) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 6 godzin i 56 minut temu
drukuj


Wejście do kawiarni "Nowy Wspaniały Świat"
Wejście do kawiarni "Nowy Wspaniały Świat" opinie
15 lipca znany lokal "Nowy Wspaniały Świat", prowadzony przez "Krytykę Polityczną" kończy działalność w Warszawie. Jak ustalił portal tvp. info. z tej okazji w internecie organizują się środowiska narodowców i pseudokibiców. "Pożegnajmy lewaków godnie" - apelują. Czy szykuje się powtórka zadym z 11 listopada? Warszawska policja nie komentuje sprawy.

O "Nowy Wspaniałym Świecie" było ostatnio głośno z powodu zamieszek, do których doszło 11 listopada 2011 r. Zatrzymano wtedy 210 osób, a 29 zostało rannych. Podczas starć z policją w kawiarni mieli schronić się lewicowi niemieccy bojówkarze, a policjanci znaleźć w środku tarcze, pałki, miotacze gazu i kastety.

15 lipca kawiarnia kończy działalność. Umowa na lokal wynajmowany od miasta nie zostanie przedłużona z powodu roszczeń spadkobierców. Środowisko "Krytyki Politycznej" organizuje więc imprezę pożegnalną.

Jak ustalił portal tvp.info, z tej okazji szyki zwierają już narodowcy i kibice. Kawiarnię nazywają "siedliskiem neokomuny i anarchizmu, centrum promocji dewiacji i lewackiej patologi". Narodowcy wprost nie wzywają do przemocy. Apelują, by na zakończenie działalności lokalu przyjść w antykomunistycznych koszulkach i wziąć ze sobą bezalkoholowego szampana, by nie dawać policji pretekstu do aresztowania.

Policja nie chce komentować sprawy. Z ustaleń portalu tvp.info wynika jednak, że z powodu gróźb nacjonalistów, kawiarnia zastanawia się nad zmianą planów, rozważa nawet odwołanie imprezy.

Więcej na: www. tvp.info
oceń
tak 211 92.14%
nie 18 7.86%

Przeczytaj też

Lewicowi ekstremiści pozostają bezkarni

dodane 2012-07-12 (07:30) 1 rok 9 miesięcy 12 dni 11 godzin i 35 minut temu

"Dzięki Tuskowi to był rok Krytyki Politycznej"

aktualizacja 2011-12-30 (15:26) 2 lata 3 miesiące 25 dni 3 godziny i 39 minut temu

Zaskoczy to wielu warszawiaków, koniec znanego lokalu

dodane 2011-12-02 (15:45) 2 lata 4 miesiące 22 dni 3 godziny i 20 minut temu

Żądają odebrania dotacji "Krytyce Politycznej"

dodane 2011-11-16 (15:10) 2 lata 5 miesięcy 8 dni 3 godziny i 55 minut temu

Janusz Korwin-Mikke skarży policję

dodane 2011-11-15 (18:48) 2 lata 5 miesięcy 9 dni i 17 minut temu

Skąd pałki i gaz u Niemców? Policja bada dwa wątki

dodane 2011-11-15 (15:59) 2 lata 5 miesięcy 9 dni 3 godziny i 6 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (204)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~Teo 2012-07-06 (15:14) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 3 godziny i 51 minut temu

Raz sierpem raz młotem czerowną hołotę.

odpowiedz

3
0
~bercek 2012-07-06 (15:13) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 3 godziny i 52 minuty temu

Wszyscy normalni ludzie żyjący w tym kraju dokładnie wiedzą i rozumieją komu zawdzięczamy że lewaków nie pożegnaliśmy w 1989r a w zamian za to urządzono nas organizując okrągły stół który umownie był okrągły a naprawdę był kanciasty lub pełen kantów.

odpowiedz

53
3
Mieciu 2012-07-06 (15:08) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 3 godziny i 57 minut temu

Kaczyński z Seremetem poprowadzą ich na "komucha"? Cóż może, pójdą pod hasłem "bij antyfaszystę"???

odpowiedz

9
0
~Rafo 2012-07-06 (15:06) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 3 godziny i 59 minut temu

To była prowokacja finansowana przez niemieckie lewactwo podczas polskiego Świeta Niepodległości. Na dodatek usłużne polskojęzyczne media dopuściły się obrzydliwej manipulacji pokazując obraz z jednej manifestacji, a mówiąc o innej. Nie pozwolimy się tak traktować! Tu jest Polska!

odpowiedz

8
67
~Stańczyk 2012-07-06 (15:06) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 3 godziny i 59 minut temu

Lance do boju, szable w dłoń. Bolszewika goń, goń, goń :)))

odpowiedz

4
3
~XXL 2012-07-06 (15:04) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 4 godziny i 1 minutę temu

Temat- właściciel i administrator nie chcą przedłuzyć umowy najmu . A co tu wypisujecie ; jakaś komuna,jakieś zadymy, jakiś widma historii jakiś paszkwile i rozliczenia - puknijcie sie wszyscy w łeb ..i to mocno....i z lewej ...i z prawej strony!!!!

odpowiedz

6
8
~V 2012-07-06 (14:59) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 4 godziny i 6 minut temu

NOWY WSPANIAŁY ŚWIAT = NWO

odpowiedz

22
4
~logik 2012-07-06 (14:20) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 4 godziny i 45 minut temu

"mieli schronić się ę lewicowi niemieccy bojówkarze, a policjanci znaleźć w środku tarcze, pałki, miotacze gazu i kastety". Więc jak to się ostatecznie skończyło: znaleźli, czy nie? Podgrzewanie atmosfery, szczucie na siebie poszczególnych środowisk, to właśnie domena mediów! Nie macie innych tematów?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
1
~cyt 2012-07-06 (13:51) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 5 godzin i 14 minut temu

YouTube: Gen. Petelicki o rozkładzie państwa 1/2

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

29
271
~Lech z Lechistanu 2012-07-06 (14:14) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 4 godziny i 51 minut temu

Precz z komuną! Precz z lewactwem! Precz z faszyzmem!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
3
~MO 2012-07-06 (14:51) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 4 godziny i 14 minut temu

PisoTaliby..? zwinie ich się na dołek

odpowiedz

1
1
~babcia 2012-07-06 (14:47) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 4 godziny i 18 minut temu

e tam - ja ide na kaczonalia pod pałac 10-go - reszta to wyglupy!

odpowiedz

43
137
~no 2012-07-06 (14:11) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 4 godziny i 54 minuty temu

Dla mnie mgą oni nawet rozważayć opuszczenie Polski. Lewaccy antypolacy.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
3
~ber lin 2012-07-06 (14:46) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 4 godziny i 19 minut temu

Jak ustalił portal TVP, w Berlinie odbył się pierwszy kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, organizacji, która postuluje powrót do Polski trzech milionów Żydów i ustanowienie hebrajskiego drugim językiem urzędowym.

odpowiedz

21
33
~kowalski 2012-07-06 (14:12) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 4 godziny i 53 minuty temu

Jakich lewakow zegnac???oni byli sa i beda zawsze!!!!a rudy i jego banda zwani rzadem to niby kto?????.najgorsze to jest to ze w europie wogole nie istnieja zadne prawicowe rzady.sama zydo~komuna

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
0
~Omen 2012-07-06 (14:44) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 4 godziny i 21 minut temu

Antykomuniści to nacjonaliści??? Przecież faszyzm to był NARODOWY SOCJALIZM. Czyli nacjonalistami i faszystami są właśnie lewacy. Patrioci (wszelkch nacji) są na ogół republikanami, czasem konserwatywnymi a czasem liberalnymi (gospodarczo lub etycznie). A Sierakowski i spółka niech płaci rynkowy czynsz i działa za swoje, a nie za nasze, podatników pieniądze.

odpowiedz

3
1
~ww 2012-07-06 (14:42) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 4 godziny i 23 minuty temu

To tam niemieckich lewaków chowano, won z tym siedliskiem brudu.

odpowiedz

5
1
~km 2012-07-06 (14:41) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 4 godziny i 24 minuty temu

Pismaki na łańcuchu jak zwykle manipulują narodowcy to nie pseudokibice

odpowiedz

2
2
~Antymichnik 2012-07-06 (14:39) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 4 godziny i 26 minut temu

Najwiecej bylcy PZPROWCOW CZYLI LEWAKOW BYL W RZADZIE PiS NAWET PRZEBILI SLD I PO

odpowiedz

56
14
~kikir 2012-07-06 (12:50) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 6 godzin i 15 minut temu

Jakich gróźb???? Narodowców uważam za baaardzo nieciekawe kreatury, ale trzeba przyznać że wyraźnie NIE wzywają do przemocy - wprost przeciwnie, ma być zabawa, patriotyczne koszulki i szampan bezalkoholowy Piccolo. A więc wesoło i radośnie - zupełnie jak na "tęczowych" lewackich imprezach.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Władimir Putin: Internet to projekt CIA
dodane 2014-04-24 (18:10) 55 minut temu

Radio NPR: USA zwiększają dostawy broni dla rebeliantów w Syrii
dodane 2014-04-24 (16:25) 2 godziny i 40 minut temu

materiał wideo

Adam Bielan: nie wracam do PiS, ale go nie krytykuję
dodane 2014-04-24 (18:24) 41 minut temu

Największe od ponad 40 lat ćwiczenia antykryzysowe - film
dodane 2014-04-24 (18:41) 24 minuty temu

Papieski śmigłowiec
dodane 2014-04-24 (18:46) 19 minut temu

Polowanie na cudzoziemców w Afganistanie
dodane 2014-04-24 (17:50) 1 godzinę i 15 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz śledzić wydarzenia związane z kanonizacją Jana Pawła II?

liczba oddanych głosów: 4348