więcej

Antoni Macierewicz: istnieje nagranie ze spotkania Tuska z Putinem w Smoleńsku.

niezalezna.pl |  dodane 2013-11-27 (19:21) 1 rok 23 dni 22 godziny i 57 minut temu
drukuj


Antoni Macierewicz: istnieje nagranie ze spotkania Tuska z Putinem w Smoleńsku
opinie
- Niewątpliwie istnieje nagranie ze spotkania Donalda Tuska z Władimirem Putinem 10 kwietnia 2010 roku. Nie ma wątpliwości - powiedział Antoni Macierewicz w rozmowie z portalem niezalezna.pl. Wiceprezes PiS był pytany o komentarz do ujawnionych niedawno przez tygodnik "Do Rzeczy" zdjęć polityków, które miały pochodzić ze Smoleńska.

Macierewicz zwrócił także uwagę, że na niektórych zdjęciach widać osoby robiące notatki. - Doświadczenie ostatnich lat uczy, że jeżeli coś zostało utrwalone, to prędzej czy później dostanie się do opinii publicznej - uważa Macierewicz.

Pytany o same zdjęcia Macierewicz ocenił, że "są okropne". Polityk przewiduje jednak, że w najbliższym czasie dowiemy się, co "zostało załatwione w Smoleńsku". - Dowiemy się, co oznaczały te wyciągnięte wzajemnie do siebie i przybijane piąstki. Im szybciej pan Donald Tusk spróbuje nam wyjaśnić, tym dla niego i dla nas jako narodu w jakimś sensie po prostu lepiej - zaapelował Macierewicz. - Może jest na to jakieś naturalne wyjaśnienie, nie mogę odrzucić takiej możliwości, że ono jest, wiec niech je pan premier Donald Tusk poda. Jeżeli nie poda, to zostaną tylko te najstraszniejsze - dodał wiceprezes PiS.

Tygodnik "Do Rzeczy" ujawnił 12 niepublikowanych dotąd zdjęć ze spotkania Donalda Tuska z Władimirem Putinem w Smoleńsku. Seria fotografii ma być dowodem na to, że zdjęcie - które jako pierwszy opublikował tygodnik "w Sieci" - przedstawiające uśmiechniętych Donalda Tuska i Władimira Putina 10 kwietnia 2010 r. nie jest ani fotomontażem, ani przypadkowym jednorazowym kadrem. Cezary Gmyz, autor tekstu okładkowego, twierdził, że wyciekło ono z Centrum Informacyjnego Rządu.

CIR twierdzi z kolei, że "w archiwum KPRM nie ma fotografii opublikowanej w tygodniku 'W sieci' oraz w tygodniku 'Do Rzeczy', którą rzekomo wykonano 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku".

Czytaj więcej na ten temat: "Do Rzeczy" publikuje zdjęcia ze Smoleńska klatka po klatce

Źródło: niezalezna.pl

(db, bart)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1403 88.52%
nie 182 11.48%

Przeczytaj też

Paweł Huelle: Smoleńsk to polska niekompetencja. Prawica zrobiła kabaret

dodane 2014-01-15 (16:25) 11 miesięcy 6 dni 1 godzinę i 53 minuty temu

Biskupi poproszą Rosjan o zwrot wraku tupolewa?

dodane 2013-11-30 (08:53) 1 rok 21 dni 9 godzin i 25 minut temu

NPW: Rosja przekazała m.in. akta remontu Tu-154 w Rosji

dodane 2013-11-28 (10:47) 1 rok 23 dni 7 godzin i 31 minut temu

CIR nie przyznaje się do kontrowersyjnego zdjęcia Donalda Tuska z Władimirem Putinem

aktualizacja 2013-11-27 (13:27) 1 rok 24 dni 4 godziny i 51 minut temu

Antoni Macierewicz o zdjęciach ze Smoleńska: niech premier powie, co go tak rozśmieszyło

dodane 2013-11-25 (14:34) 1 rok 26 dni 3 godziny i 44 minuty temu

"Do Rzeczy" publikuje zdjęcia ze Smoleńska klatka po klatce

dodane 2013-11-24 (14:28) 1 rok 27 dni 3 godziny i 50 minut temu

Kto zrobił zdjęcie Tuska z Putinem? Oświadczenie Grzegorza Rogińskiego

dodane 2013-11-14 (12:44) 1 rok 1 miesiąc 7 dni 5 godzin i 34 minuty temu

Zdjęcie Donalda Tuska i Władimira Putina na okładce "w Sieci". Komentarz Tuska

dodane 2013-11-08 (12:07) 1 rok 1 miesiąc 13 dni 6 godzin i 11 minut temu

Sikorski: okładka "W Sieci" obrzydliwa, obleśna, potworna

dodane 2013-10-28 (20:03) 1 rok 1 miesiąc 22 dni 22 godziny i 15 minut temu

Niepublikowane dotąd zdjęcie Donalda Tuska i Władimira Putina na okładce tygodnika "W Sieci"

dodane 2013-10-27 (05:03) 1 rok 1 miesiąc 24 dni 13 godzin i 15 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (1053)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

26
5
~babo 2013-11-28 (17:45) 1 rok 23 dni i 33 minuty temu

SMOLEŃSK!!!ZDRADZENI O ŚWICIE>ja wierzę,że prawda kiedyś wyjdzie na jaw.może nie doczekam,ale moje wnuki na pewno!!!

odpowiedz

24
4
~Pan Sułek 2013-11-27 (22:59) 1 rok 23 dni 19 godzin i 19 minut temu

Grzegorz Schetyna jest bardzo ważnym elementem PO. Dlatego Donald Tusk nie może sobie pozwolić na wyrzucenie go z partii. Wiązałoby się to bowiem z odpływem części elektoratu oraz członków PO średniego szczebla. Tymczasem Platforma Obywatelska nie może sobie pozwolić na dalsze spadki. Tusk jest więc w sytuacji patowej. Jednocześnie Grzegorz Schetyna ma czego się bać, chociażby w związku z cieniem, jaki rzucają na niego ostatnio ujawnione afery korupcyjne. Zapewne stara się szukać jakiejś formuły ugody z Tuskiem. Jednak to, co aktualnie proponuje mu premier, prowadzi do jego marginalizacji politycznej. Teraz pozostaje pytanie, kiedy Schetyna uzna, że Donald Tusk proponuje mu tak mało, iż nie ma już nic do stracenia i wyjdzie z tej partii. To będzie koniec Platformy.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

34
14
~Palestyńczyk 2013-11-27 (22:15) 1 rok 23 dni 20 godzin i 3 minuty temu

Pakt Putin - Tusk trwa, ale już nie długo. Tusk pożałujesz tego haniebnego czynu!!! Jesteś ZEREM!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

26
7
~vejderus 2013-11-30 (18:23) 1 rok 20 dni 23 godziny i 55 minut temu

tusk zlecił, a putin wykonał, chyba że na odwrót

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

21
2
~Olo 2013-11-27 (21:31) 1 rok 23 dni 20 godzin i 47 minut temu

Mnie bardziej interesuje ile byłoby bezrobotnych w Polsce gdyby Wielka Brytania nie stworzyła miliona miejsc pracy dla polskich obywateli. To więcej niż nasze demokratycznie wybierane rządy w latach(2001- 2013) 40- 50% z nas nie miało by pracy, ludzie żebrali by masowo na ulicach? Ciekawe czy ktoś, kiedykolwiek odpowie za tę nieudolność. Warto zastanowić się przy kolejnych wyborach. Prawda?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

32
13
~marko31 2013-11-27 (21:24) 1 rok 23 dni 20 godzin i 54 minuty temu

Z tego zdjęcia można snuć takie przypuszczenie . KURDE , UDAŁO SIĘ I JUŻ NIE BĘDĄ BRUŹDZIĆ , DZIEKI

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

29
10
Bóg Honor i Ojczyzna 2013-11-27 (21:21) 1 rok 23 dni 20 godzin i 57 minut temu

Jak to możliwe, że skorumpowany rząd Donalda Tuska nie został jeszcze POddany do dymisji?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

20
1
~oklo 2013-11-27 (20:32) 1 rok 23 dni 21 godzin i 46 minut temu

spojrzenie PUTINA na TUSKA ty Polska marionetko

odpowiedz

22
3
~LM 2013-11-27 (20:18) 1 rok 23 dni 22 godziny i 1 minutę temu

Ciekawe kiedy Tusk zrobi w portki?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

34
16
Bóg Honor i Ojczyzna 2013-11-27 (21:23) 1 rok 23 dni 20 godzin i 55 minut temu

"Przyznaję, Antek mnie fascynował. Był ciekawy. Przyciągały mnie jego wyważone, katolickie poglądy - wspominał w rozmowie z "Wprost" Antoni Mężydło, dziś poseł PO. Bardzo odpowiadał mi też jego 'Głos'. Poza tym był profesjonalistą. Pamiętam, że wpadliśmy kiedyś razem w milicyjną obławę. Był przygotowany. Jeszcze w suce wyjął tabliczkę czekolady i dał mi połowę" - opowiadał w 2010 r. Mężydło." No teraz to nie Mężydło, tylko Straszydło. Boi się własnego cienia, bo jest z PO.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

20
2
~obserwator1 2013-11-27 (20:17) 1 rok 23 dni 22 godziny i 1 minutę temu

Teraz będzie NAGONKA na fotografa , jak swego czasu na MARIUSZA KAMIŃSKIEGO ( uwczesnego szefa CBA ) który UJAWNIŁ AFERĄ HAZARDOWĄ Z UDZIAŁEM MIRA ; ZDZICHA i ZBYCHA . AFERĘ UNIEWINNIONO A TEGO CO WYKRYŁ W DALSZYM CIĄGU tuSSek chce OSADZIĆ W WIĘZIENIU . Ludzie a ile tych afer było ??Teraz PO przekręciło na 2 miliardy i cisza ! , afera taśmowa i cisza ! , Amber Gold i cisza ! ,AFERA ŚMIECIOWA i cisza ! ,sawicka uniewinniona !! i wiele innych i CISZA !!!!.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

18
0
~westeq 2013-11-27 (20:06) 1 rok 23 dni 22 godziny i 12 minut temu

ocena - POLITYK NIE POWSTRZYMAŁ EMOCJI .

odpowiedz

18
1
~od do 2013-12-04 (13:20) 1 rok 17 dni 4 godziny i 58 minut temu

czas na trybunał stanu dla tuska i całego po-psl , sld i ruchu palikota

odpowiedz

25
8
~mm 2013-11-30 (15:05) 1 rok 21 dni 3 godziny i 13 minut temu

Pierwsze opinie na temat przyczyn tej tragedii pojawiły się w mediach już po paru minutach. Zamach, atak terrorystyczny - te słowa były jakby tabu i ani razu nie padły. Dlaczego?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

21
4
~Miś 2013-11-27 (21:30) 1 rok 23 dni 20 godzin i 48 minut temu

PO uśmiechach widać, że spisek się udał !...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

21
5
~sdvb 2013-11-28 (01:26) 1 rok 23 dni 16 godzin i 52 minuty temu

k....na tym zdjeciu rzeczywiscie jest jakies niehalo- tusk wyglada jakby dziekowal-cieszyl sie do putuna za sciagniecie samolotu na ziemie- a putin robi mine jakby mowil - a nie mowilem ci

odpowiedz

25
9
~obywatel 2013-11-27 (22:09) 1 rok 23 dni 20 godzin i 9 minut temu

A jeżeli się okaże że ci co nawoływali do mordu na Polakach ( dorżnąć watahę ) dokonali zamachu ( mord polityczny) w celu przejęcia władzy i ograbienia , rozprzedania majątku narodowego? Nie dziwi was fakt że Tusk i Komorowski zaraz po " katastrofie " obwinili pilotów jeszcze zanim zaczęło się śledztwo.Samo zmuszanie posłów PO ( esemesy w których była instrukcja by obwiniać pilotów) to sprawa dla prokuratury.W wersje katastrofy wierzy chyba tylko ekipa Laska.. To taki magik , szaman ,jedyny na świecie który do śledztwa nie potrzebuje podstawowych dowodów : wraku samolotu ,rejestratorów , sekcji zwłok ,czy analizy miejsca wypadku .wystarczy mu publiczne obwinianie pilotów przez Tuska i Komorowskiego.

odpowiedz

23
7
~bufetowa 2013-11-27 (20:38) 1 rok 23 dni 21 godzin i 40 minut temu

Bolszewikom jeszcze nic sie nie udalo. Tylko czekac kiedy prawda wyjdzie na jaw !!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

20
5
~vejderus 2013-11-30 (18:24) 1 rok 20 dni 23 godziny i 54 minuty temu

putin - pułkownik KGB odebrał gratulacje

odpowiedz

19
4
~ori 2013-11-30 (08:50) 1 rok 21 dni 9 godzin i 28 minut temu

przy tej katastrofie przewijają się same dziwne sytuacje nic nie jest tak jak być powinno

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Na Ukrainie trwają rozmowy Petra Poroszenki z Aleksandrem Łukaszenką
dodane 2014-12-21 (16:15) 2 godziny i 3 minuty temu

Ewa Kopacz do weteranów: służycie Polsce i światu
dodane 2014-12-21 (15:00) 3 godziny i 18 minut temu

Ostatnie przygotowania do startu rakiety nośnej Angara-A5 w Rosji
dodane 2014-12-21 (16:25) 1 godzinę i 53 minuty temu

Donald Tusk otworzył dom dziecka w Odporyszowie koło Tarnowa
dodane 2014-12-21 (15:35) 2 godziny i 43 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 31128