więcej

Olejnik o zdjęciu zwłok Jadwigi Kaczyńskiej: skandal!.

Radio Zet, WP |  dodane 2013-01-20 (09:54) 2 lata 12 dni 12 godzin i 18 minut temu
drukuj


Dziennikarka Monika Olejnik opinie video
Dziennikarka Radia ZET Monika Olejnik rozpoczęła program "7 Dzień Tygodnia" od zdjęcia na drugiej stronie weekendowego wydania "Super Expresu". - Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. To jest zdjęcie ze szpitala, jak wynoszona jest mama Jarosława Kaczyńskiego. To jest po prostu skandal - mówiła Olejnik. Zgodzili się z nią politycy obecni w studiu.

- W żaden sposób nie powinno się w ten sposób zarabiać na życie. To jest straszne - powiedział Stanisław Żelichowski z PSL.

- Absolutnie podzielam tę opinię. Też byłem zszokowany tym zdjęciem - dodał Jacek Protasiewicz.

- Straszne - stwierdził Adam Hofman, rzecznik prasowy PiS.

Nałęcz: "Bardzo przepraszam za tę wypowiedź"

Monika Olejnik zapytała również Tomasza Nałęcza o jego wypowiedź z wywiadu dla "Super Expressu". Nałęcz w rozmowie z redaktorem naczelnym tabloidu powiedział, że „nie wykluczone, że śmierć jeszcze bardziej osamotni Jarosława Kaczyńskiego i że będzie on jeszcze bardziej pełnym bólu odyńcem, jeszcze mocniej szarżującym na różne barykady.

Tomasz Nałęcz przeprosił za tę wypowiedź. - Niepotrzebnie odpowiedziałem na niepotrzebne pytanie. To nie jest czas, żeby takie pytania zadawać i żeby na nie odpowiadać. Bardzo przepraszam wszystkich, których ta wypowiedź dotknęła - mówił doradca prezydenta w Radiu ZET.

Zobacz film Jadwiga Kaczyńska - wspomnienie:




Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 635 17%
nie 3101 83%

Przeczytaj też

Ostatnie pożegnanie Jadwigi Kaczyńskiej

aktualizacja 2013-01-23 (15:40) 2 lata 9 dni 6 godzin i 32 minuty temu
materiał foto

Pogrzeb Jadwigi Kaczyńskiej

dodane 2013-01-23 (12:00) 2 lata 9 dni 10 godzin i 12 minut temu

Po śmierci mamy to politycy PiS będą rodziną Jarosława Kaczyńskiego

dodane 2013-01-21 (08:45) 2 lata 11 dni 13 godzin i 27 minut temu

Jarosław Kaczyński po śmierci matki Jadwigi odejdzie z polityki?

dodane 2013-01-21 (06:07) 2 lata 11 dni 16 godzin i 5 minut temu

materiał wideo

Fragmenty rozmowy z Jadwigą Kaczyńską - film

dodane 2013-01-17 (20:36) 2 lata 15 dni 1 godzinę i 36 minut temu
materiał foto

Jadwiga Kaczyńska nie żyje

dodane 2013-01-17 (14:39) 2 lata 15 dni 7 godzin i 33 minuty temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Śmierć
  • Film: Jarosław Kaczyński

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (2936)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

22
4
~polka 2013-01-20 (22:30) 2 lata 11 dni 23 godziny i 42 minuty temu

Wieczny Odpoczynek Racz Jej Dac Panie... [*]

odpowiedz

21
3
~Tom. 2013-01-20 (21:33) 2 lata 12 dni i 39 minut temu

Oto Polityka Miłości.

odpowiedz

21
3
~dobrzyk21 2013-01-20 (20:48) 2 lata 12 dni 1 godzinę i 24 minuty temu

"Jezyk milosci PO"

odpowiedz

21
3
~kuba 2013-01-20 (19:58) 2 lata 12 dni 2 godziny i 14 minut temu

brak kultury, jak szydło z worka - zawsze wyuchodzi.

odpowiedz

22
4
~PPR Walcząca 2013-01-20 (19:42) 2 lata 12 dni 2 godziny i 30 minut temu

Pan Profesor Nałęcz ??? Nigdy bym nie uwierzył ! Jaki upadek i on reperezentuje PRezydentaaaa >>>> DNO.

odpowiedz

22
4
~Ktoś 2013-01-20 (18:57) 2 lata 12 dni 3 godziny i 15 minut temu

Prezydent za taką wypowiedz już dawno powinien go odsunąć i nie czekać na żadne tłumaczenia.On jest zwykłym prostakiem a nie profesorem!!!!

odpowiedz

25
7
~xxx 2013-01-20 (17:15) 2 lata 12 dni 4 godziny i 57 minut temu

Nałęcz doradcą Komorowskiego.Żałosne

odpowiedz

21
3
~jan 2013-01-20 (16:59) 2 lata 12 dni 5 godzin i 13 minut temu

ten pan to zwykly cham

odpowiedz

28
10
~Byłynawot 2013-01-20 (16:13) 2 lata 12 dni 5 godzin i 59 minut temu

Kto to jest Nałęcz? Paszport ,,Sikorskiego,, Oxfordzkiego dywersanta na usługach GRU!!!!

odpowiedz

27
9
~E.K 2013-01-20 (15:12) 2 lata 12 dni 7 godzin i 1 minutę temu

Nałęcz ja zawsze blysnol ale czego można spodziewać się po chorągiewce

odpowiedz

23
5
~HAK 2013-01-20 (13:58) 2 lata 12 dni 8 godzin i 14 minut temu

TYLKO W POLSCE TAKA KANALIA MOŻE BYĆ "PROFESORKIEM"I JAKIMŚ TAM DORADCĄ BULA.SĄ WIDAĆ SIEBIE WARCI.NIKT PORZĄDNY NIE ZATRUDNIŁBY TAKIEGO ĆWOKA NAWET DO CZYSZCZENIA KIBLI !!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

34
16
~Torress 2013-01-20 (11:38) 2 lata 12 dni 10 godzin i 34 minuty temu

Najważniejsze, że Nałęcz powiedział to co myśli pokazując siebie, swoje chamstwo i prostactwo w pełnej gali.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

26
8
~yj 2013-01-20 (11:18) 2 lata 12 dni 10 godzin i 54 minuty temu

szczerbata stokrotka jaja se robi?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

26
8
~szzary 2013-01-20 (10:47) 2 lata 12 dni 11 godzin i 25 minut temu

Nałęcz...ty ...., no włalsnie ty...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

21
3
~Kir 2013-01-20 (10:42) 2 lata 12 dni 11 godzin i 30 minut temu

Tematem tego artykułu jest podłość szmatławca "SE". Niechęć do Kaczyńskiego, Olejnik czy Nałęcza zostawcie sobie na inne okazje.

odpowiedz

31
13
~citizen 2013-01-20 (10:16) 2 lata 12 dni 11 godzin i 56 minut temu

Dorze że się Nałęcz zreflektowałeś bo chamskie to było do bólu co powiedziałeś

odpowiedz

22
5
~H@nys 2014-01-27 (11:25) 1 rok 5 dni 10 godzin i 47 minut temu

Oni mogą nas obrażać. Ale spróbujmy tylko sięgnąć po "resortowe dzieci" ....

odpowiedz

22
5
~niesmak 2014-01-08 (17:05) 1 rok 24 dni 5 godzin i 7 minut temu

Nałęcz to chyba knur, że w drugim człowieku widzi jakiegoś odyńca.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

26
9
~koko 2014-01-07 (12:28) 1 rok 25 dni 9 godzin i 44 minuty temu

oj Olejnik widać już u ciebie starość

odpowiedz

17
0
~W 2014-01-06 (20:02) 1 rok 26 dni 2 godziny i 10 minut temu

BĄDŹMY DLA SIEBIE DOBRZY, A ŚWIAT STANIE SIĘ LEPSZY. TO MY KREUJEMY RZECZYWISTOŚĆ!! ŚWIAT TO MY, NASZE PRAGNIENIA I EMOCJE.

odpowiedz