więcej

Olejnik o zdjęciu zwłok Jadwigi Kaczyńskiej: skandal!.

Radio Zet, WP.PL |  dodane 2013-01-20 (09:54) 1 rok 9 miesięcy 5 dni 6 godzin i 39 minut temu
drukuj


Dziennikarka Monika Olejnik opinie video
Dziennikarka Radia ZET Monika Olejnik rozpoczęła program "7 Dzień Tygodnia" od zdjęcia na drugiej stronie weekendowego wydania "Super Expresu". - Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. To jest zdjęcie ze szpitala, jak wynoszona jest mama Jarosława Kaczyńskiego. To jest po prostu skandal - mówiła Olejnik. Zgodzili się z nią politycy obecni w studiu.

- W żaden sposób nie powinno się w ten sposób zarabiać na życie. To jest straszne - powiedział Stanisław Żelichowski z PSL.

- Absolutnie podzielam tę opinię. Też byłem zszokowany tym zdjęciem - dodał Jacek Protasiewicz.

- Straszne - stwierdził Adam Hofman, rzecznik prasowy PiS.

Nałęcz: "Bardzo przepraszam za tę wypowiedź"

Monika Olejnik zapytała również Tomasza Nałęcza o jego wypowiedź z wywiadu dla "Super Expressu". Nałęcz w rozmowie z redaktorem naczelnym tabloidu powiedział, że „nie wykluczone, że śmierć jeszcze bardziej osamotni Jarosława Kaczyńskiego i że będzie on jeszcze bardziej pełnym bólu odyńcem, jeszcze mocniej szarżującym na różne barykady.

Tomasz Nałęcz przeprosił za tę wypowiedź. - Niepotrzebnie odpowiedziałem na niepotrzebne pytanie. To nie jest czas, żeby takie pytania zadawać i żeby na nie odpowiadać. Bardzo przepraszam wszystkich, których ta wypowiedź dotknęła - mówił doradca prezydenta w Radiu ZET.

Zobacz film Jadwiga Kaczyńska - wspomnienie:




Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 635 17%
nie 3101 83%

Przeczytaj też

Ostatnie pożegnanie Jadwigi Kaczyńskiej

aktualizacja 2013-01-23 (15:40) 1 rok 9 miesięcy 2 dni i 53 minuty temu
materiał foto

Pogrzeb Jadwigi Kaczyńskiej

dodane 2013-01-23 (12:00) 1 rok 9 miesięcy 2 dni 4 godziny i 33 minuty temu

Po śmierci mamy to politycy PiS będą rodziną Jarosława Kaczyńskiego

dodane 2013-01-21 (08:45) 1 rok 9 miesięcy 4 dni 7 godzin i 48 minut temu

Jarosław Kaczyński po śmierci matki Jadwigi odejdzie z polityki?

dodane 2013-01-21 (06:07) 1 rok 9 miesięcy 4 dni 10 godzin i 26 minut temu

materiał wideo

Fragmenty rozmowy z Jadwigą Kaczyńską - film

dodane 2013-01-17 (20:36) 1 rok 9 miesięcy 7 dni 19 godzin i 57 minut temu
materiał foto

Jadwiga Kaczyńska nie żyje

dodane 2013-01-17 (14:39) 1 rok 9 miesięcy 8 dni 1 godzinę i 54 minuty temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Śmierć
  • Film: Jarosław Kaczyński

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (2937)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

19
8
~student 2013-01-27 (15:35) 1 rok 8 miesięcy 28 dni i 58 minut temu

ob.nałęcz jesteś jeszcze gorszy od odyńca wypowiadając się w ten sposób.

odpowiedz

18
9
~leszek 2013-01-27 (09:23) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 7 godzin i 10 minut temu

Ile zła jest w niej i podłości oj Monia nieładnie tak .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
25
dr 2013-01-27 (10:24) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 6 godzin i 9 minut temu

ciekawe kto ją zabił ( bo chyba nie wierzycie że umarła sama z siebie.) prawdopodobnie tusk i putin, ale poczekam jeszcze 2 dni, wtedy jarek sam to ogłosi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
7
~tfu tfu 2013-01-27 (15:31) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 1 godzinę i 2 minuty temu

Córo czerwieńca Tubo zdrajców Tobie do krowieńca I POsrańców

odpowiedz

17
3
~:) 2013-01-27 (11:22) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 5 godzin i 11 minut temu

Nie przepadam za tą panią ale cieszę się, że nawet ona ma już dosyć tego buractwa i chamstwa.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

16
5
~SYLWIA 2013-01-27 (13:35) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 2 godziny i 58 minut temu

Nałęcz, Niesiołowski, Palikot i inne tym podobne kreatury, bez kultury osobistej, szacunku dla drugiego człowieka, bez umiejętności merytorycznego rozwiązywania problemów... pastuchy polskiej polityki... PRECZ Z SALONÓW! Palikot do roboty, a dziadeczki (Nałęcz, Niesiołowski itp.) na emeryturę... i ustąpić miejsca młodym, wykształconym, światłym obywatelom. Dość waszego chamstwa i błyszczenia nim w mediach.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
4
~zibi64 2013-01-27 (15:21) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 1 godzinę i 12 minut temu

Olejnik ( TW. STOKROTKA) UB się kłania.

odpowiedz

12
4
~mat 2013-01-27 (15:17) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 1 godzinę i 16 minut temu

TO nie są przeprosiny panie NAŁECZ sam pan jest odyncem- co taki człowiek robi u Prezydenta , doradza mu, co? A morze jak załatwić się. to żenada.

odpowiedz

13
3
~cxz 2013-01-27 (14:44) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 1 godzinę i 49 minut temu

agentura WSI SB i obce wszystko beda robic zrby utracic kazda partie narodowa Polska ktora mogla by wygrac wybory i odebrac wladze postkomunie z zydolewica

odpowiedz

21
6
~ząbi 2013-01-27 (13:17) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 3 godziny i 16 minut temu

Panie profesorze sam pan jest intelektualnym odyńcem,nikogo to nie dotkneło to jest pański poziom.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
5
~real 2013-01-27 (11:12) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 5 godzin i 21 minut temu

Co za cynizm agentury komunistycznej ,,TW Stokrotka"{i skorumpowanego -Muza,zalganego i jatrzacego komucha.Skandal.Przyklad dobitny ze znow jak za komuny

odpowiedz

10
3
~Urbann 2013-01-27 (10:12) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 6 godzin i 21 minut temu

Wykazywać się trzeba czujnością rewolucyjną, towarzyszko. Wykazywać!

odpowiedz

15
5
~pan jędza 2013-01-27 (06:49) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 9 godzin i 44 minuty temu

pluj dalej jędzo - i na ciebie przyjdzie kres...

odpowiedz

19
3
~anty-głupkom 2013-01-26 (23:55) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 16 godzin i 38 minut temu

Nałęcz to śmieć. Poziom jego wypowiedzi świadczy o tym jakich mamy profesorów, którzy nie reagują na wypowiedzi takich jak on. Jest to obrzydliwie! Pseudupolitycy zamieniają ten kraj w szambo.

odpowiedz

15
3
~zofia 2013-01-26 (23:35) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 16 godzin i 58 minut temu

a co jej się stało ? już nie kocha PO?

odpowiedz

23
6
~ryszard 2013-01-26 (22:20) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 18 godzin i 13 minut temu

A co wychcecie od Olejnik czy Szczuki one obie suki

odpowiedz

5
5
~xionc 2013-01-26 (21:30) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 19 godzin i 3 minuty temu

przypominam , ze wszyscy to jedna zgraja !! vicemarszalek z pisiorow tez kase od peowcow pobral !!! Teraz tylko Nowa Prawica JKM moze cos zmienic

odpowiedz

18
4
~wawrzek 2013-01-26 (21:03) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 19 godzin i 30 minut temu

skandalem jest ogladanie twojego ubecko-zydowskiego ryja

odpowiedz

23
2
~nina 2013-01-26 (20:59) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 19 godzin i 34 minuty temu

Jaki prezydent taki doradca.

odpowiedz

16
1
~andrzej 2013-01-26 (20:56) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 19 godzin i 37 minut temu

Olejnik to jest skandal co ona wymyśla łapie co popadnie i robi aferę !!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińska CKW: wyborów nie będzie w 15 okręgach na wschodzie
dodane 2014-10-25 (13:43) 2 godziny i 50 minut temu

materiał wideo

Amerykanin skoczył z ponad 41 km. Pobił kosmiczny rekord Felixa Baumgartnera
dodane 2014-10-25 (14:56) 1 godzinę i 37 minut temu

"Samotne wilki" dżihadu polują na Zachodzie z inspiracji Al-Kaidy i IS
dodane 2014-10-25 (12:03) 4 godziny i 30 minut temu

Donald Tusk zabrał głos w sprawie spotkania z Władimirem Putinem
dodane 2014-10-24 (07:35) 1 dzień 8 godzin i 58 minut temu

Wybuch gazu w Katowicach. Akcja została zakończona
dodane 2014-10-24 (06:24) 1 dzień 10 godzin i 9 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Radosław Sikorski powinien zostać odwołany z funkcji marszałka sejmu?

liczba oddanych głosów: 14579