Strona główna serwisu
Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu 3 osoby nie żyją

Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu 3 osoby nie żyją

Mazda na nowotarskich numerach rejestracyjnych uderzyła w drzewo w Czarnym Dunajcu. Trzy osoby nie żyją - informuje o tragicznym wypadku 24tp.pl.


Do tragedii doszło o godz. 4:45 na łuku drogi w Czarnym Dunajcu, przy wyjeździe w stronę Ratułowa. Kierowca mazdy stracił panowanie nad kierownicą i samochód, którym kierował uderzył w drzewo.

Autem jechało pięcioro młodych ludzi w wieku 17-22 lata. Nie żyją trzy osoby, dwie zostały ranne. Na miejscu są policjanci i prokurator.

Nie ma jeszcze informacji o stanie osób rannych.
24tp.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (70)
Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
16
~mio 2013-09-08 (10:44) 19 godzin i 31 minut temu

pewnie wracali z diskotei i chcial kolega przyszpanować przy laskach... no i nie poszło.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
12
collins01 2013-09-08 (11:16) 18 godzin i 59 minut temu

Po czym poznac ze mamy weekend?Po smierci na drogach...A to Polska wlasnie....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
11
Jacek agent 2013-09-08 (11:26) 18 godzin i 49 minut temu

A PO TESTY ZMIENILI NA PRAWO JAZDY.I CO TO DAŁO.NIC TO NIE ZMIENI.PRZEZ TESTY ROZUMU NIKOGO SIĘ NIE NAUCZY.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
8
~Dekiel 2013-09-08 (11:48) 18 godzin i 27 minut temu

Szybcierj, szybcierj i potem narzekajta na drzewa przy drodze

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
8
~Nick 2013-09-08 (13:52) 16 godzin i 23 minut temu

Alkohol, narkotyki i mądrowanie się jeden przed drugim podobnie jak w internecie na forum.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
12
~ppp 2013-09-08 (11:57) 18 godzin i 18 minut temu

Biedne drzewo??????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~keczap 2013-09-08 (14:45) 15 godzin i 30 minut temu

Nie znamy przyczyn wypadku także grzecznie zamykamy mordy i czekamy na dalsze informacje. Pierw powieśić potem sądzić.Najlepiej.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
6
~kierowca 2013-09-08 (12:01) 18 godzin i 14 minut temu

płakać nie będę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~zetka 2013-09-11 (09:21) 20 godzin i 54 minut temu

takie straszne bzdury piszecie internauci,taka wielka tragedia się stała szkoda młodych ludzi a jak to było i dlaczego Pan Bóg wie,każdemu z nas to może się stać lub się stanie nie oczerniajcie się nawzajem,takie czasy że będzie dużo śmierci nie tylko za kółkiem ale i za pomocą noża bo diabeł jest w nas....wyrazy współczucia dla rodzin,mędrkujemy jak nas to nie dotyczy ale zaręczam że nie wiemy kiedy nas śmierć spotka nawet siedząc na krześle ,znam taki przypadek z ostatnich dni -więc..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~HELENA 2013-09-08 (12:29) 17 godzin i 46 minut temu

EMOL@> cZYTAJ UWAŻNIE, ONI BYLI W WIEKU OD 17 =STU DO 22_LAT.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~kraj sumo 2013-09-08 (18:23) 11 godzin i 52 minut temu

Stara się jak widać jak może Matka Natura wyręczyć nieudolną policję , i choć trochę "oczyścić" nasze drogi z kretynów i ich fanów . Szkoda , że tak niedokładnie skoro część przeżyła . Szkoda tylko mazdy i drzewa . Może następnym razem będzie skuteczniejsza !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~kol 2013-09-08 (13:31) 16 godzin i 44 minut temu

Czarny Dunajec to rozpusta!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
1
golgi 2013-09-08 (12:59) 17 godzin i 16 minut temu

Proponuję zlikwidować drogówkę i wszystkie radary a jeśli policjanci będą stali i radary to co najmniej kilometr wcześniej informować o tym kierowców. Opisanych w artykule przypadków będzie znacznie więcej i to o każdej porze dnia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
25
Zgadzam się z opinią
21
~kobieta bez prawa jazdy 2013-09-08 (10:43) 19 godzin i 32 minut temu

co tzn nowatorskich nr rejestracyjnych?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 11

Nie zgadzam się z opinią
23
Zgadzam się z opinią
12
~Jola 2013-09-08 (11:52) 18 godzin i 23 minut temu

Ja mam tylko nadzieję, że to byli wyborcy PiS bo inaczej po prostu szkoda ludzi by było

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
42
Zgadzam się z opinią
16
~emol 2013-09-08 (11:08) 19 godzin i 7 minut temu

Jakoś nikt nie pisze, że takim starym, po 60-tce powinno się odbierać prawko.

odpowiedz