więcej

małopolskie

Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu 3 osoby nie żyją.

24tp.pl |  dodane 2013-09-08 (10:20) 1 rok 4 miesiące 22 dni 20 godzin i 7 minut temu
drukuj

Mazda na nowotarskich numerach rejestracyjnych uderzyła w drzewo w Czarnym Dunajcu. Trzy osoby nie żyją - informuje o tragicznym wypadku 24tp.pl.



Do tragedii doszło o godz. 4:45 na łuku drogi w Czarnym Dunajcu, przy wyjeździe w stronę Ratułowa. Kierowca mazdy stracił panowanie nad kierownicą i samochód, którym kierował uderzył w drzewo.

Autem jechało pięcioro młodych ludzi w wieku 17-22 lata. Nie żyją trzy osoby, dwie zostały ranne. Na miejscu są policjanci i prokurator.

Nie ma jeszcze informacji o stanie osób rannych.

(mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 14 38.89%
nie 22 61.11%

Przeczytaj też

Zderzenie autobusu z cysterną koło Włocławka - 2 ofiary śmiertelne, 7 rannych

aktualizacja 2013-09-11 (10:41) 1 rok 4 miesiące 19 dni 19 godzin i 46 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (70)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

16
3
~mio 2013-09-08 (10:44) 1 rok 4 miesiące 22 dni 19 godzin i 43 minuty temu

pewnie wracali z diskotei i chcial kolega przyszpanować przy laskach... no i nie poszło.

odpowiedz

12
1
collins01 2013-09-08 (11:16) 1 rok 4 miesiące 22 dni 19 godzin i 11 minut temu

Po czym poznac ze mamy weekend?Po smierci na drogach...A to Polska wlasnie....

odpowiedz

11
1
Jacek agent 2013-09-08 (11:26) 1 rok 4 miesiące 22 dni 19 godzin i 1 minutę temu

A PO TESTY ZMIENILI NA PRAWO JAZDY.I CO TO DAŁO.NIC TO NIE ZMIENI.PRZEZ TESTY ROZUMU NIKOGO SIĘ NIE NAUCZY.

odpowiedz

8
0
~Dekiel 2013-09-08 (11:48) 1 rok 4 miesiące 22 dni 18 godzin i 39 minut temu

Szybcierj, szybcierj i potem narzekajta na drzewa przy drodze

odpowiedz

8
1
~Nick 2013-09-08 (13:52) 1 rok 4 miesiące 22 dni 16 godzin i 35 minut temu

Alkohol, narkotyki i mądrowanie się jeden przed drugim podobnie jak w internecie na forum.

odpowiedz

12
5
~ppp 2013-09-08 (11:57) 1 rok 4 miesiące 22 dni 18 godzin i 30 minut temu

Biedne drzewo??????

odpowiedz

5
1
~keczap 2013-09-08 (14:45) 1 rok 4 miesiące 22 dni 15 godzin i 42 minuty temu

Nie znamy przyczyn wypadku także grzecznie zamykamy mordy i czekamy na dalsze informacje. Pierw powieśić potem sądzić.Najlepiej.

odpowiedz

6
3
~kierowca 2013-09-08 (12:01) 1 rok 4 miesiące 22 dni 18 godzin i 26 minut temu

płakać nie będę

odpowiedz

1
0
~zetka 2013-09-11 (09:21) 1 rok 4 miesiące 19 dni 21 godzin i 6 minut temu

takie straszne bzdury piszecie internauci,taka wielka tragedia się stała szkoda młodych ludzi a jak to było i dlaczego Pan Bóg wie,każdemu z nas to może się stać lub się stanie nie oczerniajcie się nawzajem,takie czasy że będzie dużo śmierci nie tylko za kółkiem ale i za pomocą noża bo diabeł jest w nas....wyrazy współczucia dla rodzin,mędrkujemy jak nas to nie dotyczy ale zaręczam że nie wiemy kiedy nas śmierć spotka nawet siedząc na krześle ,znam taki przypadek z ostatnich dni -więc..

odpowiedz

2
1
~HELENA 2013-09-08 (12:29) 1 rok 4 miesiące 22 dni 17 godzin i 58 minut temu

> cZYTAJ UWAŻNIE, ONI BYLI W WIEKU OD 17 =STU DO 22_LAT.

odpowiedz

2
2
~kraj sumo 2013-09-08 (18:23) 1 rok 4 miesiące 22 dni 12 godzin i 4 minuty temu

Stara się jak widać jak może Matka Natura wyręczyć nieudolną policję , i choć trochę "oczyścić" nasze drogi z kretynów i ich fanów . Szkoda , że tak niedokładnie skoro część przeżyła . Szkoda tylko mazdy i drzewa . Może następnym razem będzie skuteczniejsza !

odpowiedz

2
2
~kol 2013-09-08 (13:31) 1 rok 4 miesiące 22 dni 16 godzin i 56 minut temu

Czarny Dunajec to rozpusta!!!

odpowiedz

1
3
golgi 2013-09-08 (12:59) 1 rok 4 miesiące 22 dni 17 godzin i 28 minut temu

Proponuję zlikwidować drogówkę i wszystkie radary a jeśli policjanci będą stali i radary to co najmniej kilometr wcześniej informować o tym kierowców. Opisanych w artykule przypadków będzie znacznie więcej i to o każdej porze dnia.

odpowiedz

21
25
~kobieta bez prawa jazdy 2013-09-08 (10:43) 1 rok 4 miesiące 22 dni 19 godzin i 44 minuty temu

co tzn nowatorskich nr rejestracyjnych?

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

12
23
~Jola 2013-09-08 (11:52) 1 rok 4 miesiące 22 dni 18 godzin i 35 minut temu

Ja mam tylko nadzieję, że to byli wyborcy PiS bo inaczej po prostu szkoda ludzi by było

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

16
42
~emol 2013-09-08 (11:08) 1 rok 4 miesiące 22 dni 19 godzin i 19 minut temu

Jakoś nikt nie pisze, że takim starym, po 60-tce powinno się odbierać prawko.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Znów ostrzał Doniecka. Co najmniej siedmiu zabitych
dodane 2015-01-30 (13:50) 16 godzin i 37 minut temu

SLD: jesteśmy wkurzeni, PO nas oszukała
dodane 2015-01-30 (13:35) 16 godzin i 52 minuty temu

CBOS: Polacy najbardziej lubią Włochów
dodane 2015-01-30 (12:50) 17 godzin i 37 minut temu

Rolnicy do Ewy Kopacz: rozmowy albo protest
dodane 2015-01-30 (07:03) 23 godziny i 24 minuty temu

Prof. Brzeziński: gdyby nie sankcje, to Rosja miałaby wolną rękę w likwidacji Ukrainy
dodane 2015-01-30 (03:10) 1 dzień 3 godziny i 17 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 3962