więcej

małopolskie

Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu 3 osoby nie żyją.

24tp.pl |  dodane 2013-09-08 (10:20) 1 rok 2 miesiące 20 dni 11 godzin i 1 minutę temu
drukuj

Mazda na nowotarskich numerach rejestracyjnych uderzyła w drzewo w Czarnym Dunajcu. Trzy osoby nie żyją - informuje o tragicznym wypadku 24tp.pl.



Do tragedii doszło o godz. 4:45 na łuku drogi w Czarnym Dunajcu, przy wyjeździe w stronę Ratułowa. Kierowca mazdy stracił panowanie nad kierownicą i samochód, którym kierował uderzył w drzewo.

Autem jechało pięcioro młodych ludzi w wieku 17-22 lata. Nie żyją trzy osoby, dwie zostały ranne. Na miejscu są policjanci i prokurator.

Nie ma jeszcze informacji o stanie osób rannych.

(mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 14 38.89%
nie 22 61.11%

Przeczytaj też

Zderzenie autobusu z cysterną koło Włocławka - 2 ofiary śmiertelne, 7 rannych

aktualizacja 2013-09-11 (10:41) 1 rok 2 miesiące 17 dni 10 godzin i 40 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (70)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

8
0
~Dekiel 2013-09-08 (11:48) 1 rok 2 miesiące 20 dni 9 godzin i 33 minuty temu

Szybcierj, szybcierj i potem narzekajta na drzewa przy drodze

odpowiedz

74
1
~AMC 2013-09-08 (10:37) 1 rok 2 miesiące 20 dni 10 godzin i 44 minuty temu

Za dużo młodych osób ponosi brawura i nierozwaga na drodze. Niestety spora grupa młodych ludzi zdawających i otrzymujących prawo jazdy nie potrafi zachować bezpieczeństwa na drodze. Przykre to i szalenie niebezpieczne dla pozostałych użytkowników drogi.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

21
25
~kobieta bez prawa jazdy 2013-09-08 (10:43) 1 rok 2 miesiące 20 dni 10 godzin i 38 minut temu

co tzn nowatorskich nr rejestracyjnych?

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

11
1
Jacek agent 2013-09-08 (11:26) 1 rok 2 miesiące 20 dni 9 godzin i 55 minut temu

A PO TESTY ZMIENILI NA PRAWO JAZDY.I CO TO DAŁO.NIC TO NIE ZMIENI.PRZEZ TESTY ROZUMU NIKOGO SIĘ NIE NAUCZY.

odpowiedz

23
0
~pawel1975 2013-09-08 (11:25) 1 rok 2 miesiące 20 dni 9 godzin i 56 minut temu

Dyskoteki zbierają swoje żniwo

odpowiedz

19
2
~Gość 2013-09-08 (11:25) 1 rok 2 miesiące 20 dni 9 godzin i 56 minut temu

Pewnie znów ktos się chciał popisać... Całe szczęscie, że nie uderzyli w inny samochód! Kiedy wreszcie w Polsce zacznie się brawurowym kierowcom zabierać DOŻYWOTNIO prawo jazdy i samochód???

odpowiedz

12
1
collins01 2013-09-08 (11:16) 1 rok 2 miesiące 20 dni 10 godzin i 5 minut temu

Po czym poznac ze mamy weekend?Po smierci na drogach...A to Polska wlasnie....

odpowiedz

32
0
~wolo 2013-09-08 (10:52) 1 rok 2 miesiące 20 dni 10 godzin i 29 minut temu

Drzewo wbiegło przed samochód, wyciąć wszystkie drzewa w odległości 1 kilometra od dróg. A na serio, prędkość, godzina poranna i trzeźwość prowadzącego.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

27
1
~MAŁA 2013-09-08 (10:59) 1 rok 2 miesiące 20 dni 10 godzin i 22 minuty temu

BRAWURA BRAWURA BRAWURA OT CO !! W TYM CAŁYM NIESZCZESZESCIU DOBRZE ZE NIE UDERZYŁ W DRUGIE AUTO .......PRAWO JAZDY po 25 r.życia powinno byc dopiero dla nie których wogóle!!! wyjedziesz normalnie a cie zabije taki gówniarz i twoja rodzine !!!!! jak wariaci jezdza i w wieku włałsnie 20 paru lat i też młodsi ////// powinni zdjecia pokazywać z wypadków moze byłoby to przestrogą chociaz nie jestem pewna ......taki idiota jedzie szybko i wiezie kolegów czy rodzine na smierc!!!! totalny kretynizm !!! dlatego nie warto z byle jakim kierwcą jezdzic samochodem.....

odpowiedz

31
0
~rob 2013-09-08 (10:59) 1 rok 2 miesiące 20 dni 10 godzin i 22 minuty temu

tatus dal auto synkowi na dyskoteke wziol dwie mlode dziewczyny I kolegow no I trzeba bylo przyszpanowac umiejetnosci .upsss troche nie poszlo tylko najgorzej ze niewinne osoby zginely

odpowiedz

37
2
~normalny kierowca 2013-09-08 (10:56) 1 rok 2 miesiące 20 dni 10 godzin i 25 minut temu

To jest tak jak się pożyczy samochód od tatusia i chce się przy szpanować wracając z dyskoteki

odpowiedz

27
1
~kas1 2013-09-08 (10:53) 1 rok 2 miesiące 20 dni 10 godzin i 28 minut temu

Bo szybciej się nie dało ??!!!

odpowiedz

24
0
~pawel1975 2013-09-08 (10:52) 1 rok 2 miesiące 20 dni 10 godzin i 29 minut temu

Dyskoteki zbierają swoje żniwo

odpowiedz

20
0
~dudi 2013-09-08 (10:49) 1 rok 2 miesiące 20 dni 10 godzin i 32 minuty temu

młody dostał samochód i chciał się popisać a teraz zal i lament

odpowiedz

16
3
~mio 2013-09-08 (10:44) 1 rok 2 miesiące 20 dni 10 godzin i 37 minut temu

pewnie wracali z diskotei i chcial kolega przyszpanować przy laskach... no i nie poszło.

odpowiedz

25
2
~Krzysztof 2013-09-08 (10:37) 1 rok 2 miesiące 20 dni 10 godzin i 44 minuty temu

Współczuję i co by nie było przyczyną,szkoda młodych ludzi

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Policja zbada sprawę znęcania się w domu dziecka w Lidzbarku Welskim
dodane 2014-11-28 (20:10) 1 godzinę i 11 minut temu

materiał wideo

Uwolniony ksiądz Mateusz Dziedzic wraca do kraju
dodane 2014-11-28 (20:29) 52 minuty temu

Rosja ogłasza sukces. "Rakieta osiągnęła cel"
dodane 2014-11-28 (18:50) 2 godziny i 31 minut temu

Aerofłot bez zgody na loty do Charkowa i Dniepropietrowska
dodane 2014-11-28 (19:25) 1 godzinę i 56 minut temu

Apel Franciszka: to budzi szczególny niepokój
dodane 2014-11-28 (18:35) 2 godziny i 46 minut temu

Ukraina chce zrezygnować ze statusu "państwa niezależnego"
dodane 2014-11-28 (18:23) 2 godziny i 58 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 556