więcej

małopolskie

Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu 3 osoby nie żyją.

24tp.pl |  dodane 2013-09-08 (10:20) 11 miesięcy 25 dni 5 godzin i 39 minut temu
drukuj

Mazda na nowotarskich numerach rejestracyjnych uderzyła w drzewo w Czarnym Dunajcu. Trzy osoby nie żyją - informuje o tragicznym wypadku 24tp.pl.



Do tragedii doszło o godz. 4:45 na łuku drogi w Czarnym Dunajcu, przy wyjeździe w stronę Ratułowa. Kierowca mazdy stracił panowanie nad kierownicą i samochód, którym kierował uderzył w drzewo.

Autem jechało pięcioro młodych ludzi w wieku 17-22 lata. Nie żyją trzy osoby, dwie zostały ranne. Na miejscu są policjanci i prokurator.

Nie ma jeszcze informacji o stanie osób rannych.

(mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 14 38.89%
nie 22 61.11%

Przeczytaj też

Zderzenie autobusu z cysterną koło Włocławka - 2 ofiary śmiertelne, 7 rannych

aktualizacja 2013-09-11 (10:41) 11 miesięcy 22 dni 5 godzin i 18 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (70)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

8
0
~Dekiel 2013-09-08 (11:48) 11 miesięcy 25 dni 4 godziny i 11 minut temu

Szybcierj, szybcierj i potem narzekajta na drzewa przy drodze

odpowiedz

74
1
~AMC 2013-09-08 (10:37) 11 miesięcy 25 dni 5 godzin i 22 minuty temu

Za dużo młodych osób ponosi brawura i nierozwaga na drodze. Niestety spora grupa młodych ludzi zdawających i otrzymujących prawo jazdy nie potrafi zachować bezpieczeństwa na drodze. Przykre to i szalenie niebezpieczne dla pozostałych użytkowników drogi.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

21
25
~kobieta bez prawa jazdy 2013-09-08 (10:43) 11 miesięcy 25 dni 5 godzin i 16 minut temu

co tzn nowatorskich nr rejestracyjnych?

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

11
1
Jacek agent 2013-09-08 (11:26) 11 miesięcy 25 dni 4 godziny i 33 minuty temu

A PO TESTY ZMIENILI NA PRAWO JAZDY.I CO TO DAŁO.NIC TO NIE ZMIENI.PRZEZ TESTY ROZUMU NIKOGO SIĘ NIE NAUCZY.

odpowiedz

23
0
~pawel1975 2013-09-08 (11:25) 11 miesięcy 25 dni 4 godziny i 34 minuty temu

Dyskoteki zbierają swoje żniwo

odpowiedz

19
2
~Gość 2013-09-08 (11:25) 11 miesięcy 25 dni 4 godziny i 34 minuty temu

Pewnie znów ktos się chciał popisać... Całe szczęscie, że nie uderzyli w inny samochód! Kiedy wreszcie w Polsce zacznie się brawurowym kierowcom zabierać DOŻYWOTNIO prawo jazdy i samochód???

odpowiedz

12
1
collins01 2013-09-08 (11:16) 11 miesięcy 25 dni 4 godziny i 43 minuty temu

Po czym poznac ze mamy weekend?Po smierci na drogach...A to Polska wlasnie....

odpowiedz

32
0
~wolo 2013-09-08 (10:52) 11 miesięcy 25 dni 5 godzin i 7 minut temu

Drzewo wbiegło przed samochód, wyciąć wszystkie drzewa w odległości 1 kilometra od dróg. A na serio, prędkość, godzina poranna i trzeźwość prowadzącego.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

27
1
~MAŁA 2013-09-08 (10:59) 11 miesięcy 25 dni 5 godzin i 1 minutę temu

BRAWURA BRAWURA BRAWURA OT CO !! W TYM CAŁYM NIESZCZESZESCIU DOBRZE ZE NIE UDERZYŁ W DRUGIE AUTO .......PRAWO JAZDY po 25 r.życia powinno byc dopiero dla nie których wogóle!!! wyjedziesz normalnie a cie zabije taki gówniarz i twoja rodzine !!!!! jak wariaci jezdza i w wieku włałsnie 20 paru lat i też młodsi ////// powinni zdjecia pokazywać z wypadków moze byłoby to przestrogą chociaz nie jestem pewna ......taki idiota jedzie szybko i wiezie kolegów czy rodzine na smierc!!!! totalny kretynizm !!! dlatego nie warto z byle jakim kierwcą jezdzic samochodem.....

odpowiedz

31
0
~rob 2013-09-08 (10:59) 11 miesięcy 25 dni 5 godzin i 1 minutę temu

tatus dal auto synkowi na dyskoteke wziol dwie mlode dziewczyny I kolegow no I trzeba bylo przyszpanowac umiejetnosci .upsss troche nie poszlo tylko najgorzej ze niewinne osoby zginely

odpowiedz

37
2
~normalny kierowca 2013-09-08 (10:56) 11 miesięcy 25 dni 5 godzin i 3 minuty temu

To jest tak jak się pożyczy samochód od tatusia i chce się przy szpanować wracając z dyskoteki

odpowiedz

27
1
~kas1 2013-09-08 (10:53) 11 miesięcy 25 dni 5 godzin i 6 minut temu

Bo szybciej się nie dało ??!!!

odpowiedz

24
0
~pawel1975 2013-09-08 (10:52) 11 miesięcy 25 dni 5 godzin i 7 minut temu

Dyskoteki zbierają swoje żniwo

odpowiedz

20
0
~dudi 2013-09-08 (10:49) 11 miesięcy 25 dni 5 godzin i 10 minut temu

młody dostał samochód i chciał się popisać a teraz zal i lament

odpowiedz

16
3
~mio 2013-09-08 (10:44) 11 miesięcy 25 dni 5 godzin i 15 minut temu

pewnie wracali z diskotei i chcial kolega przyszpanować przy laskach... no i nie poszło.

odpowiedz

25
2
~Krzysztof 2013-09-08 (10:37) 11 miesięcy 25 dni 5 godzin i 22 minuty temu

Współczuję i co by nie było przyczyną,szkoda młodych ludzi

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Kancelaria Prezydenta: rozmowy ws. nowego premiera po dymisji Tuska
dodane 2014-09-02 (13:54) 2 godziny i 5 minut temu

"Rzeczpospolita": NATO wierzy w dobrego Putina
dodane 2014-09-02 (12:47) 3 godziny i 12 minut temu

Indie i Chiny skazane na konflikt? Świat może być dla nich za mały
dodane 2014-09-02 (12:40) 3 godziny i 19 minut temu

Donald Tusk w programie "Tomasz Lis na żywo"
dodane 2014-09-01 (22:03) 17 godzin i 56 minut temu

Minister Wolfgang Schaeuble ironizuje: Nagrodę Karola Wielkiego - Putinowi
dodane 2014-09-01 (19:25) 20 godzin i 34 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto powinien zastąpić Donalda Tuska na stanowisku premiera?

liczba oddanych głosów: 12089