więcej

"To skandal, czemu zrobiono to twórcy antykomor.pl?" .

wp.pl, PAP |  aktualizacja 2012-02-09 (16:37) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 8 godzin i 26 minut temu
drukuj

Klub parlamentarny Solidarna Polska zwrócił się do premiera Donalda Tuska o natychmiastowe przedłożenie umowy ratyfikacyjnej ACTA do laski marszałkowskiej w celu odrzucenia jej przez parlament. Na konferencji wystąpił także Robert Frycz będący autorem słynnej strony antykomor.pl. Według członków klubu skandaliczne jest także to, że internaucie zarekwirowano komputer, na którym miał wiele ważnych plików i danych, i do tej pory go nie zwrócono.

Odnosząc się do zapowiedzi premiera, że nie skieruje projektu ustawy ratyfikacyjnej w sprawie porozumienia ACTA do sejmu, jeśli podczas konsultacji i debat przekona się, że nie należy tego robić, Ziobro powiedział, że Tusk "jest mistrzem w niewywiązywaniu się ze swoich zobowiązań".

- Kierowani starannością i zapobiegliwością prosimy pana premiera Donalda Tuska, również w imieniu szeregu internautów, którzy się do nas zwrócili, aby zechciał skorzystać ze swoich prerogatyw i doprowadził do niezwłocznego przedłożenia do decyzji sejmu ustawy ratyfikującej umowę ACTA. Można tę sprawę natychmiast przeciąć i zamknąć, odrzucając tę umowę. Sprawa będzie historią i o to przecież tym setkom tysięcy młodych internautów chodzi - powiedział Ziobro.

W ocenie wiceprezesa SP, europosła Jacka Kurskiego, premier wprowadza "pseudoprocedury" zawieszenia ratyfikacji, której - jak podkreślił - de facto nie ma w polskim prawie.

- Dopatrujemy się tutaj wytrychu, żeby przeczekać kryzys związany ze wzmożoną aktywnością polskiej młodzieży, polskich internatów w obronie wolności, aby przetrwać te nastroje i potem poddać tylnymi drzwiami ACTA, być może skutecznej, ratyfikacji - powiedział Kurski.

- Chcemy dzisiaj powiedzieć: "sprawdzam" całemu światu polityki, który deklaruje sprzeciw wobec ACTA. Rozstrzygnijmy tę sprawę najszybciej, jak się da. Niech premier Donald Tusk przedłoży ustawę ratyfikującą do Sejmu, a my zdecydowaną większością głosów odrzućmy to niedobre pseudoprawo, żeby już przestało straszyć Polskę, Polaków, internautów i wolność w internecie - podkreślił Kurski.

Z kolei sekretarz klubu PO Paweł Olszewski powiedział, że traktuje wystąpienie polityków SP, jako dowód "skrajnego cynizmu". - Bowiem wczoraj na forum PE odbyła się konferencja, przede wszystkim na temat wolności w internecie w kontekście umowy ACTA, gdzie prelegentami byli przedstawiciele Komisji Europejskiej, OECD i jakoś dziwnym trafem w pracach merytorycznych koledzy z Solidarnej Polski brać udziału nie zamierzali - powiedział polityk PO. Zamiast tego - jak mówił - "brylowali w mediach mówiąc o ACTA".

Frycz apeluje do Internautów

- W maju 2011r. do mojego domu wkroczyli uzbrojeni funkcjonariusze ABW. Dopatrzyli się bowiem oni w prowadzonym przeze mnie blogu zagrożenia dla państwa - mówił Robert Frycz, twórca strony antykomor.pl na konferencji prasowej. - ABW powinna zajmować się łapaniem przestępców, a nie internautów, którzy wyrażają swoją opinię. Jeśli takie działania miały miejsce przed podpisaniem ACTA, należy zastanowić się, jak bardzo zostaną zaostrzone represje wobec internautów - dodał. Frycz zaapelował do internautów, by poparli wniosek Solidarnej Polski.

W opinii Solidarnej Polski doszło do poważnego nadużycia władzy przez ABW wobec Frycza, a zastosowane środki były nieproporcjonalne do jego domniemanego przewinienia. Od 8 miesięcy Fryczowi nie postawiono żadnych zarzutów, nie wie on więc, czy będzie oskarżony, czy uniewinniony.

Według członków klubu skandaliczne jest także to, że internaucie zarekwirowano komputer, na którym miał wiele ważnych plików i danych, i do tej pory go nie zwrócono. Dlatego też Solidarna Polska zamierza złożyć skargę do prokuratora Seremeta na przewlekłość postępowania. Klub żąda także - jako oświadczono na konferencji - jasnej deklaracji od PO czy są za czy przeciwko ACTA.


Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 541 93.76%
nie 36 6.24%

Przeczytaj też

PiS: projekt znoszący karę więzienia za znieważenie prezydenta

dodane 2012-07-21 (10:10) 2 lata 4 dni 14 godzin i 53 minuty temu

Odroczono rozpoczęcie procesu ws. portalu Antykomor.pl

dodane 2012-07-20 (10:35) 2 lata 5 dni 14 godzin i 28 minut temu

Zarzuty dla twórcy strony Antykomor.pl. Grozi mu pięć lat więzienia

dodane 2012-04-12 (22:45) 2 lata 3 miesiące 13 dni 2 godziny i 18 minut temu

Przedłużono śledztwo ws. strony AntyKomor.pl

aktualizacja 2012-03-02 (11:16) 2 lata 4 miesiące 23 dni 13 godzin i 47 minut temu

Ponadpartyjnie i ekspercko chcą ocenić ACTA

dodane 2012-02-02 (15:00) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 10 godzin i 3 minuty temu

To już koniec wolności w internecie - nie mamy szans

dodane 2012-02-02 (09:47) 2 lata 5 miesięcy 23 dni 15 godzin i 16 minut temu

Wotum nieufności dla ministra kultury za ACTA

aktualizacja 2012-02-01 (15:48) 2 lata 5 miesięcy 24 dni 9 godzin i 15 minut temu

Palikot założy maskę Chrystusowi? "W zamian świński ryj"

dodane 2012-01-31 (14:30) 2 lata 5 miesięcy 24 dni 10 godzin i 33 minuty temu

Śledztwo ws. Antykomora to test dla ACTA

dodane 2012-01-31 (03:50) 2 lata 5 miesięcy 24 dni 21 godzin i 13 minut temu

Palikot tworzy parlamentarny zespół ds. ACTA

aktualizacja 2012-01-30 (17:03) 2 lata 5 miesięcy 25 dni 8 godzin i 1 minutę temu

materiał foto

Gdynia przeciw ACTA

dodane 2012-01-25 (20:19) 2 lata 6 miesięcy 4 godziny i 44 minuty temu
materiał foto

Stop ACTA

dodane 2012-01-24 (17:23) 2 lata 6 miesięcy 1 dzień 7 godzin i 40 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (754)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

5
49
~edek 2012-02-09 (18:17) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 6 godzin i 46 minut temu

Słuchaj Frycz,nie życze sobie zeby takie dupki ja ty obrazali Prezydenta mojego kraju Swoje opinie wyrazaj o rownych tobie!

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

2
0
~ja 2012-02-09 (21:28) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 3 godziny i 35 minut temu

Dla znawców prawa! Pytanie: Dlaczego Policja zabiera całe komputery przy jakiejkolwiek akcji ?? Z Tego co wiem to policja ma prawo zatrzymać nośniki danych a nie całeye komputery !! czyli płyty CD Dyski twarde karty pamieci itp a nie cały sprzęt !! co ma procesor do danych !! i następna sprawa dlaczego takie komputery są przetrzymywane kilka a nie zadko kilkanascie miesiecy ?? Wiem bo koledze zrobiono wjazd na chatę zabrano komputer po 2 latach mu go oddano i sprawę umożono z braku dowodów więc ja sie pytam jakim prawem ??

odpowiedz

4
31
bhojczyzna 2012-02-09 (19:04) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 5 godzin i 59 minut temu

Trzeba jasno stwierdzić, że Lech Kaczyński był słabym (p)rezydentem i reprezentował nie Polski naród tylko Prawo i Sprawiedliwość. Szereg jego poczynań o tym świadczyło. Wystarczy poczytać o wydarzeniach z tamtego okresu. Za kilkadziesiąt lat będą ostudzone całkowicie emocje o Smoleńsku, więc historię będzie się pisało w sposób racjonalny i logiczny. Ponadto swoją wypowiedzią Lech Kaczyński obrażał a Jarosław obraża wielu ludzi, którzy są patriotami w tym i mnie. Lemingi pisowskie, wbijcie sobie raz i porządnie do swojej głowy, że Patriotyzm do Ojczyzny to nie popieranie PiS-u a patriota to nie tylko ten, który popiera PiS i sieje nienawiść i brak szacunku do osób o innych poglądach. A co do polityki zagranicznej to właśnie wtedy, za czasów naszego drogiego byłego zaczęliśmy być postrzegani, jako kraj samolubny i egoistyczny. Zamiast uczyć znaczenia SOLIDARNOŚĆ naszej EUROPY to dawaliśmy przykład egoizmu. Tak jak tysiące lat temu za czasów Mieszka pierwszego plemiona słowiańskie nie chciały się jednoczyć i tylko dzięki najazdom na nich zrozumieli, że siła jest w jedności. PiS uczy patriotyzmu z okresu XIX wieku a mamy XXI wiek. To jest TRAGEDIA!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
51
bhojczyzna 2012-02-09 (19:04) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 5 godzin i 59 minut temu

Jestem polskim patriotą, nienawidzę komuny, więc popieram Platformę. Jest to logiczne, bo PIS niszczy i zabija bezustannie to, co najwartościowsze w Narodzie: tkankę jedności narodowej i poczucie ciągłości historycznej. To jest zbrodnia wobec Narodu! To woła o pomstę do Nieba. I Niebo zresztą dało znaki, symbolicznie grzebiąc prawie całą elitę tej nienawistnej opcji w kilku kolejnych wyborach. Ocalałych Niebo wystawiło na próbę, ale oni nic nie zrozumieli. Dalej rozgrywają swą bratobójczą wojnę! Przecież to wszystko jest Polska i nasza Ojczyzna. O żadnej grupie Polaków nie wolno zapominać, ani jej poniżać, czy dyskredytować. Do kogo więc zwraca się Kaczyński o zakończenie tej wojny, którą sam rozpętał? Czy coś chce naprawić? Kogoś przeprosić? Po sześciu przegranych wyborach Kaczyński podjudza i szczuje swoich nieświadomych zwolenników przeciw pozostałym Polakom, wyprowadza ich na ulice, aby siali niepokój i burzyli demokratycznie ustalony porządek. Podsyca i legitymizuje ich warcholstwo. Kontestuje Państwo Polskie. Niszczy w Narodzie poczucie wspólnoty, odbiera mu świadomość narodową i jedność. Wznieca rokosz. Kompromitacja! Ile pokoleń musi minąć, aby Polacy znów byli jednością?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

24
165
bhojczyzna 2012-02-09 (18:24) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 6 godzin i 39 minut temu

Co nam groziło. . . Wygrywa PiS i . . . następnego dnia rankiem o godz. 5 funkcjonariusze wpadają do mieszkań opozycji i aresztują wszystkich. Żony płaczą, dzieci płaczą. Było kilka pomyłek, aresztowano niewinne osoby, w dwóch przypadkach zastrzelono osoby które krzyczały, że to nie one. Okazało się, że faktycznie to były osoby nie związane w ogóle z polityką, jeden stolarz i jeden listonosz. Stanęły wszelkie inwestycje, trzeba było je zbadać pod kątem korupcji jak nakazał koronowany zaraz po wyborach Jarosław Kaczyński I Wielki. Cała Polska stoi, całą Polskę toczy marazm i zwątpienie. Młodzi nie tego się spodziewali, zapomnieli co było 4 lata wcześniej i zagłosowali na PIS, teraz uciekają z kraju beznadziei, kraju w którym rządzi Ojciec Dyrektor radia którego działalność i linia programowa obraża Święte Imię Maryi. Środki z wstrzymanych inwestycji zostają transferowane na zbrojenia. Polska kupuje 700 czołgów, 200 rakiet ziemia-ziemia, kolejne 400 Rosomaków i inny sprzęt. Cofnięta zostaje decyzja o wojsku zawodowym. Wszyscy młodzi zostają wezwani do wojska. Liczebność wojska zwiększa się do 2 milionów. Następuje ograniczenie spożycia artykułów spożywczych, gromadzone są duże zapasy paliw. Wszystko wskazuje na to, że Polska przygotowuje się do wojny. Z kim? Na forum UE Kaczyński i min. Spraw zagranicznych, Ania Tęskniąca za Rozumem Fotyga krzyczą, że Rosjanie podle zamordowali prezydenta i ani Unia ani NATO nie może tego puścić płazem. Nikt ich tam oczywiście nie słucha, są za to próby mediacji ze strony USA. Całość zakończona niepowodzenie. USA i NATO mówią w wiadomościach telewizyjnych CNN, że jeśli Polska zaatakuje Rosję to zachowają się tak samo jak w Gruzji. Nie będą pomagać agresorowi mimo, że należy do tych organizacji powołując się na zapisy, że NATO jest paktem OBRONNYM. W Polsce bieda, ale za to codziennie są retransmisje przemówień obojga Kaczyńskich. Całymi dzielnicami miast rządzą hołubieni przez PiS kibole. Kwitnie narkotykowa dilerka ale Jarek pomny na cichy układ z nimi nic z tym nie robi. Policja ma zakaz interwencji wobec panoszących się band. Pieniędzy coraz mniej. Polska nie dostaje już żadnych kredytów, staje się państwem totalnie niewiarygodnym. Co tydzień w telewizji puszczana jest retransmisja pogrzebu Lecha Kaczyńskiego. W telewizji publicznej, za którą każdy musi płacić abonament lub jest wtrącany do więzienia. Nie istnieje TVN, Polsat, Radio Zet ani RMF i żadne stacje prywatne, zostały zlikwidowane. W piątkowy wieczór wpadli antyterroryści aresztując wszystkich pracowników tych stacji. Ci którzy podpisali lojalkę zostali wypuszczeni. Musieli napisać "Kocham IV RP i jaśnie króla Jarosława Kaczyńskiego". Istnieje wyłącznie TVP1 i jedno radio państwowe. Na półkach coraz mniej towaru. Dolar kosztuje 12zł, funt 20zł a EURO po równe 18zł. Wprowadzono bony towarowe, którymi wydaje się w luksusowych sklepach ludziom którzy płacą obcą walutą, zazwyczaj przesyłaną z zagranicy przez tych którzy zdążyli uciec. Na Krakowskim Przedmieściu powstaje wielki, o wysokości 100 metrów pomnik Lecha Kaczyńskiego. Pałac Kultury zostaje zburzony i w jego miejsce powstaje drugi pomnik Lecha Kaczyńskiego, tym razem 300 metrowy. Pieniądze na niego są z pieniędzy OFE, które zostały zlikwidowane. Najpierw pozwolono wybierać ludziom gdzie chcą mieć emeryturę. 90% wybrało ZUS. 10% niezbyt głośno protestowano gdy następowała likwidacja totalna OFE i przejęcie 200 miliardów złotych na budowę pomników Lecha Kaczyńskiego, największego Wolaka wszechczasów!

odpowiedz

pokaż 18 ukrytych odpowiedzi

11
91
bhojczyzna 2012-02-09 (19:07) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 5 godzin i 56 minut temu

Popieram każdą akcję, każdą manifestację, każdy protest, każde działanie, mogące przyśpieszyć usunięcie z polskiej polityki Prawa i Sprawiedliwości będącego de facto mafijną strukturą działającą na szkodę polskiego państwa i jego obywateli. I nie obchodzi mnie, czy działania te są uznawane przez "uczonych w piśmie" za legalne, czy też nie: byle były skuteczne, a Jarosław K. został jak najszybciej usunięty z polityki i za wyrządzone szkody surowo ukarany. A Ty?

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

9
102
bhojczyzna 2012-02-09 (19:05) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 5 godzin i 58 minut temu

Co spaja członków PiS? Powód jest banalny i prosty KORYTO. To dla koryta wszyscy w PiS obawiają się wchodzić w konflikt z wodzem. Ci, którzy próbowali samodzielności w tej partii polegli sromotnie. Zostali skutecznie przesunięci w cień, a popierający ich ludzie w Partii zastąpieni nowymi wiernymi lub wycięci w pień. PJN-owcy i SP-owcy dołączył do wcześniejszych ofiar wodza. Co jakiś czas wódz PiS- u wykorzystuje podstawowy atrybut władzy KORYTO. KORYTO to wielka sprawcza moc w rękach Jarka!

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

1
1
~żaba 2012-02-09 (20:52) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 4 godziny i 11 minut temu

zobaczył żaba konia kują podstawia łapę i ona PO Łodz - Niesioł-wioski -opluł pomnik ale to normalne z jego jadem

odpowiedz

17
3
~@@@ 2012-02-09 (20:07) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 4 godziny i 56 minut temu

Dlaczego administrator toleruje spamera - bhojczyzna. Spam jest zakazany a ten gościu zaśmieca to forum. Do kosza z jego WKLEJKAMI. On nic ne pisze tylko wkleja. Wywalić spamera.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
96
~wyborca 2012-02-09 (18:31) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 6 godzin i 32 minuty temu

ten co obraża głowę państwa,publicznie lży,powinien odpowiedzieć przed sądem.S.P niech nie broni łajdaków a zajmie się sobą,bo nic nowego nie potrafią.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

2
1
~Milicjant były 2012-02-09 (20:47) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 4 godziny i 16 minut temu

Złodziejowi nie zwraca się łupu.Tak jak za obelgi pod adresem Pana Prezydenta należy się kara,ja bym dał tylko 15.latek.To jest Głowa Państwa Polskiego i RP,nie wolno poniżac i obrażac.Kiedyś za dobrych czasów za strącenie czapki milicjantowi groziło 5latek,i tak powinno byc,obowiązywac,i respektowane.

odpowiedz

2
0
~:) 2012-02-09 (20:46) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 4 godziny i 17 minut temu

To dziwne, strona antykomor.pl znajduje się w serwerowni Verizon Internet Services w Arlington pod Washington'em w USA, a sojusznik jej nie zablokował. Co na to pan prezydent ?

odpowiedz

133
10
~Stan 2012-02-09 (18:49) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 6 godzin i 14 minut temu

Jakim cudem to PO wygrało , jak tu prawie wszyscy jadą po nich jak po psie ! Czy dopiero teraz naród przejrzał na oczy ????

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

4
0
~ojciec 2012-02-09 (20:44) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 4 godziny i 19 minut temu

PO to drugie dno KOMUNY

odpowiedz

2
1
~Don Don 2012-02-09 (20:43) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 4 godziny i 20 minut temu

Ty bhojczyzna,a Twój Donuś to lepszy,Rokitę wygryz,Shetynę też podgryza,innych usunął wcześniej.Dlaczego?Bo mieli inne zdanie.Jak przegrał wybory prezydenckie z Kaczyńskim L..Zaczął wojnę Polsko Polską.Do swojej prywatnej wojny z Kaczorami wplątał Naród i dalej podjudza.Dla władzy dla zemsty.Za wszelką cenę zniszczyć Kaczyńskich,jednego już załatwił.

odpowiedz

19
138
bhojczyzna 2012-02-09 (16:41) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 8 godzin i 22 minuty temu

Kłamstwa Jarka co ma KOTA. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem Nie będzie koalicji z Samoobroną Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70 Wybudujemy trzy miliony mieszkań. Wprowadzimy szybko niższe podatki. Wycofamy wojsko polskie z Iraku. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencję. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld zł.). Zredukujemy administrację państwową W rządzie nie będzie byłych członków PZPR. Dla mnie, raz dane słowo, jest święte...

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

35
4
~DArek 2012-02-09 (20:11) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 4 godziny i 52 minuty temu

PO jest jak MILICJA, tez.......... "OBYWATELSKA" !!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~xxl. 2012-02-09 (20:40) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 4 godziny i 23 minuty temu

Ja nie wiedzialem ze w Gdansku takie durnie mieszkaja jak bho,oni wszyscy maja cos wspolnego z Lejba kohne.

odpowiedz

1
1
~Ela 2012-02-09 (20:35) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 4 godziny i 28 minut temu

do bho, piąte przykazanie "Nie kradnij". Przywłaszczyłeś sobie powiedzenie, które dla nas Polaków było i jest świętością. Ty nawet nie wiesz kto to Bóg (bo zadrżałbyś na dźwięk jego imienia), co to Honor (bo do końca życia paliłbyś się ze wstydu), a Ojczyzny pewnie nie masz, bo się jej - jak kosmopolita, czy internacjonalista - wyrzekłeś, albo dla niej pracujesz, ale wtedy to na pewno nie jest Polska.

odpowiedz

48
3
~gucio 2012-02-09 (18:57) 2 lata 5 miesięcy 16 dni 6 godzin i 6 minut temu

Gdyby przed 10 kwietnia 2010r. istniala strona antykaczor.pl POmyleńcy zapewne temu człowiekowi POdarowli najnowszej generacji komputer i przyjęli go w POczet członków PO jako "głównego nienawidzącego Kaczora", a Olejnik z Lisiomordym wykombinowaliby specjalny program publicystyczny

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Samolot z polskimi turystami przymusowo lądował w Pradze
dodane 2014-07-25 (20:36) 4 godziny i 27 minut temu

Napastnicy na motocyklu strzelali do właściciela kantoru. Trwa obława
dodane 2014-07-25 (20:20) 4 godziny i 43 minuty temu

Pentagon: rosyjskie zestawy rakietowe jadą do separatystów na Ukrainie
dodane 2014-07-25 (19:05) 5 godzin i 58 minut temu

Katastrofa samolotu algierskich linii lotniczych
dodane 2014-07-25 (16:47) 8 godzin i 16 minut temu

"Leci do was ptaszek". Rozmowa separatystów na dwie minuty przed tragedią
dodane 2014-07-25 (18:56) 6 godzin i 7 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie czujesz się bezpiecznie w Polsce?

liczba oddanych głosów: 8633