Strona główna serwisu
Komorowski wszystko zrozumiał? Film rozbawia do łez

Komorowski wszystko zrozumiał? Film rozbawia do łez

Ten film jest jeszcze z grudnia 2012 roku, ale rozbawia do łez. Prezydent Bronisław Komorowski był wówczas z wizytą na Śląsku podczas uroczystości nadania gmachowi Sejmu Śląskiego statusu Pomnika Historii. Podczas tego spotkania zdobywca tytułu Dziecięcego Ślązaka Roku 4-letni Mikołaj Dziedzic opowiedział o swojej zawodowej przyszłości, czym rozbawił wszystkich zgromadzonych.
youtube.com/WP.PL

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (169)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
24
~wz 2013-04-12 (12:10) 21 godzin i 43 minut temu

Zrozumial Zrozumial--- bo Komorowskiemu i poplecznikom sie udalo nic nie robić a dużo zarobic!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
38
Zgadzam się z opinią
60
~Maitre 2013-04-12 (09:10) 43 minut temu

Śmieszne? Wcale. Tragiczne, że rodzice ze swojego dziecka robią lub pozwalaja zrobić cos na kształt uciesznej małpki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
29
~kasienka 2013-04-12 (08:25) 1 godzinę i 28 minut temu

Znowu jakies POdbijanie obcasow specjaliscie od bigosowania do bulu i beznadzieji.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
24
~Zasz 2013-04-12 (08:23) 1 godzinę i 30 minut temu

Fajny maly Slonzok.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
23
Zgadzam się z opinią
44
~JAKI POLAK.... 2013-04-12 (09:34) 19 minut temu

PRECZ Z BULEM-SZCZYNUKOWYCZEM -ZDRAJCA ,ROSYJSKIM AGENTEM ,MAJACYM KREW NA REKACH,DOSZEDL PO TRUPACH DO WLADZY.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
24
~matar 2013-04-12 (08:42) 1 godzinę i 11 minut temu

Typowa pijarowska zagrywka, żeby Komorowskiemu wyrabiać "ludzką twarz" ojca narodu. Tyle tylko, że ludzie poznali się już na tych propagandowych chwytach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
26
~matel 2013-04-12 (10:43) 23 godzin i 10 minut temu

super chłopczyk , ekstra wierszyk , telekamety się należą

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
22
~xccx 2013-04-12 (09:08) 45 minut temu

Za co on kase bierze?Za pokazywanie się z dziećmi ?Dorabia jako niańka?Mam nadzieję że na takie pokazy bierze urlop a nie w godzinach pracy sobie fotki pstryka dla poklasku,ciekawe czy on by takiego pracownika utrzymywał jak sam jest?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
20
~rusz 2013-04-12 (22:32) 11 godzin i 21 minut temu

Chłopczyk rozbawił wszystkich do bulu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
25
~oligarchooon 2013-04-12 (08:28) 1 godzinę i 25 minut temu

Czy ktoś wreszcie wyjaśni, ile milionów ma Komorowski ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
23
~STAN 2013-04-12 (09:45) 8 minut temu

FANTASTYCZNY BAJTEL !!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
26
~HANS 2013-04-12 (09:26) 27 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
21
~pl. 2013-04-12 (09:08) 45 minut temu

parszywe promowanie opcji niemieckiej

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
26
~svs 2013-04-12 (08:14) 1 godzinę i 39 minut temu

inteligencja ta sama u obu panów

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
18
~WISNIA 2013-04-12 (12:04) 21 godzin i 49 minut temu

No , wreszcie coś zrozumiałem co mówią w polityce! Pewnie też zna ortografię lepiej niż Prezydent Komoroski.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
19
~Vi 2013-04-12 (11:29) 22 godzin i 24 minut temu

Super dzieciak!!! Super Super Super. Szacunek dla jego rodziców. Zazdroszczę im takiego dzieciaka :) A dla wszystkich którzy biją pianę o Smoleńsku itp to powiem że Ślązak, hanys, góral, kaszub, i wiele innych grup zamieszkujących to Polacy, 100% POLACY. Nie rozumiem dlaczego niektórzy w postach ich obrażają ze won do niemiec i takie tam. Idą za przykładem p. Prezesa :( niestety to bardzo smutne. Co ma wspólnego ten materiał ze Smoleńskiem???????? A pełno tu wpisów dotyczących tej KATASTROFY (nie ZAMACHU). Może chociaż raz PiS zajął by się budowaniem Polski a nie jej dzieleniem. Jeszcze raz SUPER dzieciak. Niewiarygodne szczęście spotkało rodziców tego malca że mają takiego świetnego synka POLAKA. Dla wszystkich PRZESTAŃCIE DZIELIĆ ZACZNIJCIE BUDOWAĆ POLSKĘ.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
21
~ewa 2013-04-12 (09:54) 23 godzin i 59 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
18
~ciekawy 2013-04-12 (09:09) 44 minut temu

Czy chłopców z WSI też rozbawił do łez , tak jak ich ulubieńca ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
18
~luk 2013-04-12 (22:28) 11 godzin i 25 minut temu

Chcialem wiedziec, kiedy Komorowski i Kwasniewski przestana utrwalac przed swiatem wizerunek Polaka jako niedorozwinietego idioty i anlfabety. Kompromituja Polske.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
23
~Rek 2013-04-12 (11:08) 22 godzin i 45 minut temu

A mnie odważny Mikołaj rozbawił nie tylko do łez. Uśmiałam się jak rzadko. Piękna gwara "śląsko" i zdolny malec. Brawo! Pozdrawiam całą rodzinkę małego Mikołaja !

odpowiedz