więcej

Komorowski wszystko zrozumiał? Film rozbawia do łez.

youtube.com/WP.PL |  dodane 2013-04-12 (07:41) 1 rok 9 miesięcy 15 dni 1 godzinę i 40 minut temu
drukuj

Ten film jest jeszcze z grudnia 2012 roku, ale rozbawia do łez. Prezydent Bronisław Komorowski był wówczas z wizytą na Śląsku podczas uroczystości nadania gmachowi Sejmu Śląskiego statusu Pomnika Historii. Podczas tego spotkania zdobywca tytułu Dziecięcego Ślązaka Roku 4-letni Mikołaj Dziedzic opowiedział o swojej zawodowej przyszłości, czym rozbawił wszystkich zgromadzonych.




(kab, mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 64 37.87%
nie 105 62.13%

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (169)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

24
2
~wz 2013-04-12 (12:10) 1 rok 9 miesięcy 14 dni 21 godzin i 11 minut temu

Zrozumial Zrozumial--- bo Komorowskiemu i poplecznikom sie udalo nic nie robić a dużo zarobic!!!!!

odpowiedz

60
38
~Maitre 2013-04-12 (09:10) 1 rok 9 miesięcy 15 dni i 11 minut temu

Śmieszne? Wcale. Tragiczne, że rodzice ze swojego dziecka robią lub pozwalaja zrobić cos na kształt uciesznej małpki.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

29
7
~kasienka 2013-04-12 (08:25) 1 rok 9 miesięcy 15 dni i 56 minut temu

Znowu jakies POdbijanie obcasow specjaliscie od bigosowania do bulu i beznadzieji.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

24
2
~Zasz 2013-04-12 (08:23) 1 rok 9 miesięcy 15 dni i 58 minut temu

Fajny maly Slonzok.

odpowiedz

44
23
~JAKI POLAK.... 2013-04-12 (09:34) 1 rok 9 miesięcy 14 dni 23 godziny i 47 minut temu

PRECZ Z BULEM-SZCZYNUKOWYCZEM -ZDRAJCA ,ROSYJSKIM AGENTEM ,MAJACYM KREW NA REKACH,DOSZEDL PO TRUPACH DO WLADZY.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

24
3
~matar 2013-04-12 (08:42) 1 rok 9 miesięcy 15 dni i 39 minut temu

Typowa pijarowska zagrywka, żeby Komorowskiemu wyrabiać "ludzką twarz" ojca narodu. Tyle tylko, że ludzie poznali się już na tych propagandowych chwytach.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

26
6
~matel 2013-04-12 (10:43) 1 rok 9 miesięcy 14 dni 22 godziny i 38 minut temu

super chłopczyk , ekstra wierszyk , telekamety się należą

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

22
2
~xccx 2013-04-12 (09:08) 1 rok 9 miesięcy 15 dni i 13 minut temu

Za co on kase bierze?Za pokazywanie się z dziećmi ?Dorabia jako niańka?Mam nadzieję że na takie pokazy bierze urlop a nie w godzinach pracy sobie fotki pstryka dla poklasku,ciekawe czy on by takiego pracownika utrzymywał jak sam jest?

odpowiedz

20
1
~rusz 2013-04-12 (22:32) 1 rok 9 miesięcy 14 dni 10 godzin i 49 minut temu

Chłopczyk rozbawił wszystkich do bulu.

odpowiedz

25
6
~oligarchooon 2013-04-12 (08:28) 1 rok 9 miesięcy 15 dni i 53 minuty temu

Czy ktoś wreszcie wyjaśni, ile milionów ma Komorowski ???

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

23
5
~STAN 2013-04-12 (09:45) 1 rok 9 miesięcy 14 dni 23 godziny i 36 minut temu

FANTASTYCZNY BAJTEL !!!!

odpowiedz

26
8
~HANS 2013-04-12 (09:26) 1 rok 9 miesięcy 14 dni 23 godziny i 55 minut temu

WSIowy prezydent !

odpowiedz

21
3
~pl. 2013-04-12 (09:08) 1 rok 9 miesięcy 15 dni i 13 minut temu

parszywe promowanie opcji niemieckiej

odpowiedz

26
8
~svs 2013-04-12 (08:14) 1 rok 9 miesięcy 15 dni 1 godzinę i 7 minut temu

inteligencja ta sama u obu panów

odpowiedz

18
2
~WISNIA 2013-04-12 (12:04) 1 rok 9 miesięcy 14 dni 21 godzin i 17 minut temu

No , wreszcie coś zrozumiałem co mówią w polityce! Pewnie też zna ortografię lepiej niż Prezydent Komoroski.

odpowiedz

19
3
~Vi 2013-04-12 (11:29) 1 rok 9 miesięcy 14 dni 21 godzin i 52 minuty temu

Super dzieciak!!! Super Super Super. Szacunek dla jego rodziców. Zazdroszczę im takiego dzieciaka :) A dla wszystkich którzy biją pianę o Smoleńsku itp to powiem że Ślązak, hanys, góral, kaszub, i wiele innych grup zamieszkujących to Polacy, 100% POLACY. Nie rozumiem dlaczego niektórzy w postach ich obrażają ze won do niemiec i takie tam. Idą za przykładem p. Prezesa :( niestety to bardzo smutne. Co ma wspólnego ten materiał ze Smoleńskiem???????? A pełno tu wpisów dotyczących tej KATASTROFY (nie ZAMACHU). Może chociaż raz PiS zajął by się budowaniem Polski a nie jej dzieleniem. Jeszcze raz SUPER dzieciak. Niewiarygodne szczęście spotkało rodziców tego malca że mają takiego świetnego synka POLAKA. Dla wszystkich PRZESTAŃCIE DZIELIĆ ZACZNIJCIE BUDOWAĆ POLSKĘ.

odpowiedz

21
5
~ewa 2013-04-12 (09:54) 1 rok 9 miesięcy 14 dni 23 godziny i 27 minut temu

mały zdolniacha !

odpowiedz

18
2
~ciekawy 2013-04-12 (09:09) 1 rok 9 miesięcy 15 dni i 12 minut temu

Czy chłopców z WSI też rozbawił do łez , tak jak ich ulubieńca ?

odpowiedz

18
3
~luk 2013-04-12 (22:28) 1 rok 9 miesięcy 14 dni 10 godzin i 53 minuty temu

Chcialem wiedziec, kiedy Komorowski i Kwasniewski przestana utrwalac przed swiatem wizerunek Polaka jako niedorozwinietego idioty i anlfabety. Kompromituja Polske.

odpowiedz

23
8
~Rek 2013-04-12 (11:08) 1 rok 9 miesięcy 14 dni 22 godziny i 13 minut temu

A mnie odważny Mikołaj rozbawił nie tylko do łez. Uśmiałam się jak rzadko. Piękna gwara "śląsko" i zdolny malec. Brawo! Pozdrawiam całą rodzinkę małego Mikołaja !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Wybuch w centrum Warszawy. 5 osób rannych
dodane 2015-01-26 (13:03) 20 godzin i 18 minut temu

materiał wideo
materiał wideo

Stan wyjątkowy na wschodzie Ukrainy
dodane 2015-01-26 (14:15) 19 godzin i 6 minut temu

Medinski o obchodach 70. rocznicy wyzwolenia Auschwitz-Birkenau
dodane 2015-01-26 (14:12) 19 godzin i 9 minut temu

Czołgi armii USA będą stacjonować na stałe w Polsce?
dodane 2015-01-26 (14:54) 18 godzin i 27 minut temu

Paweł Kowal o polityce UE wobec Rosji: to cicha Jałta
dodane 2015-01-26 (10:39) 22 godziny i 42 minuty temu

WP: Awaryjne lądowanie w Pyrzowicach. Samolotem leciało 38 pasażerów
dodane 2015-01-26 (10:12) 23 godziny i 9 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 18796