więcej

Komorowski wszystko zrozumiał? Film rozbawia do łez.

youtube.com/WP.PL |  dodane 2013-04-12 (07:41) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 17 godzin i 1 minutę temu
drukuj

Ten film jest jeszcze z grudnia 2012 roku, ale rozbawia do łez. Prezydent Bronisław Komorowski był wówczas z wizytą na Śląsku podczas uroczystości nadania gmachowi Sejmu Śląskiego statusu Pomnika Historii. Podczas tego spotkania zdobywca tytułu Dziecięcego Ślązaka Roku 4-letni Mikołaj Dziedzic opowiedział o swojej zawodowej przyszłości, czym rozbawił wszystkich zgromadzonych.




(kab, mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 64 37.87%
nie 105 62.13%

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (168)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

24
2
~wz 2013-04-12 (12:10) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 12 godzin i 32 minuty temu

Zrozumial Zrozumial--- bo Komorowskiemu i poplecznikom sie udalo nic nie robić a dużo zarobic!!!!!

odpowiedz

60
38
~Maitre 2013-04-12 (09:10) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 15 godzin i 32 minuty temu

Śmieszne? Wcale. Tragiczne, że rodzice ze swojego dziecka robią lub pozwalaja zrobić cos na kształt uciesznej małpki.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

29
7
~kasienka 2013-04-12 (08:25) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 16 godzin i 17 minut temu

Znowu jakies POdbijanie obcasow specjaliscie od bigosowania do bulu i beznadzieji.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

24
2
~Zasz 2013-04-12 (08:23) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 16 godzin i 19 minut temu

Fajny maly Slonzok.

odpowiedz

44
23
~JAKI POLAK.... 2013-04-12 (09:34) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 15 godzin i 8 minut temu

PRECZ Z BULEM-SZCZYNUKOWYCZEM -ZDRAJCA ,ROSYJSKIM AGENTEM ,MAJACYM KREW NA REKACH,DOSZEDL PO TRUPACH DO WLADZY.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

24
3
~matar 2013-04-12 (08:42) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 16 godzin i 1 minutę temu

Typowa pijarowska zagrywka, żeby Komorowskiemu wyrabiać "ludzką twarz" ojca narodu. Tyle tylko, że ludzie poznali się już na tych propagandowych chwytach.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

26
6
~matel 2013-04-12 (10:43) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 13 godzin i 59 minut temu

super chłopczyk , ekstra wierszyk , telekamety się należą

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

22
2
~xccx 2013-04-12 (09:08) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 15 godzin i 34 minuty temu

Za co on kase bierze?Za pokazywanie się z dziećmi ?Dorabia jako niańka?Mam nadzieję że na takie pokazy bierze urlop a nie w godzinach pracy sobie fotki pstryka dla poklasku,ciekawe czy on by takiego pracownika utrzymywał jak sam jest?

odpowiedz

20
1
~rusz 2013-04-12 (22:32) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 2 godziny i 10 minut temu

Chłopczyk rozbawił wszystkich do bulu.

odpowiedz

25
6
~oligarchooon 2013-04-12 (08:28) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 16 godzin i 14 minut temu

Czy ktoś wreszcie wyjaśni, ile milionów ma Komorowski ???

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

23
5
~STAN 2013-04-12 (09:45) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 14 godzin i 57 minut temu

FANTASTYCZNY BAJTEL !!!!

odpowiedz

26
8
~HANS 2013-04-12 (09:26) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 15 godzin i 16 minut temu

WSIowy prezydent !

odpowiedz

21
3
~pl. 2013-04-12 (09:08) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 15 godzin i 34 minuty temu

parszywe promowanie opcji niemieckiej

odpowiedz

26
8
~svs 2013-04-12 (08:14) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 16 godzin i 28 minut temu

inteligencja ta sama u obu panów

odpowiedz

18
2
~WISNIA 2013-04-12 (12:04) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 12 godzin i 38 minut temu

No , wreszcie coś zrozumiałem co mówią w polityce! Pewnie też zna ortografię lepiej niż Prezydent Komoroski.

odpowiedz

19
3
~Vi 2013-04-12 (11:29) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 13 godzin i 13 minut temu

Super dzieciak!!! Super Super Super. Szacunek dla jego rodziców. Zazdroszczę im takiego dzieciaka :) A dla wszystkich którzy biją pianę o Smoleńsku itp to powiem że Ślązak, hanys, góral, kaszub, i wiele innych grup zamieszkujących to Polacy, 100% POLACY. Nie rozumiem dlaczego niektórzy w postach ich obrażają ze won do niemiec i takie tam. Idą za przykładem p. Prezesa :( niestety to bardzo smutne. Co ma wspólnego ten materiał ze Smoleńskiem???????? A pełno tu wpisów dotyczących tej KATASTROFY (nie ZAMACHU). Może chociaż raz PiS zajął by się budowaniem Polski a nie jej dzieleniem. Jeszcze raz SUPER dzieciak. Niewiarygodne szczęście spotkało rodziców tego malca że mają takiego świetnego synka POLAKA. Dla wszystkich PRZESTAŃCIE DZIELIĆ ZACZNIJCIE BUDOWAĆ POLSKĘ.

odpowiedz

21
5
~ewa 2013-04-12 (09:54) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 14 godzin i 48 minut temu

mały zdolniacha !

odpowiedz

18
2
~ciekawy 2013-04-12 (09:09) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 15 godzin i 33 minuty temu

Czy chłopców z WSI też rozbawił do łez , tak jak ich ulubieńca ?

odpowiedz

18
3
~luk 2013-04-12 (22:28) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 2 godziny i 14 minut temu

Chcialem wiedziec, kiedy Komorowski i Kwasniewski przestana utrwalac przed swiatem wizerunek Polaka jako niedorozwinietego idioty i anlfabety. Kompromituja Polske.

odpowiedz

23
8
~Rek 2013-04-12 (11:08) 1 rok 8 miesięcy 8 dni 13 godzin i 34 minuty temu

A mnie odważny Mikołaj rozbawił nie tylko do łez. Uśmiałam się jak rzadko. Piękna gwara "śląsko" i zdolny malec. Brawo! Pozdrawiam całą rodzinkę małego Mikołaja !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Frank-Walter Steinmeier ostrzega przed zaostrzaniem sankcji wobec Rosji
dodane 2014-12-20 (05:55) 18 godzin i 47 minut temu

Matka zamordowanych dzieci aresztowana za zabójstwo
dodane 2014-12-20 (00:55) 23 godziny i 47 minut temu

Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej
dodane 2014-12-20 (07:45) 16 godzin i 57 minut temu

Co obcokrajowców dziwi w naszym Bożym Narodzeniu
dodane 2014-12-20 (05:18) 19 godzin i 24 minuty temu

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 dzień 13 godzin i 42 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 30459