więcej

Komorowski wszystko zrozumiał? Film rozbawia do łez.

youtube.com/WP.PL |  dodane 2013-04-12 (07:41) 1 rok 5 miesięcy 19 dni i 17 minut temu
drukuj

Ten film jest jeszcze z grudnia 2012 roku, ale rozbawia do łez. Prezydent Bronisław Komorowski był wówczas z wizytą na Śląsku podczas uroczystości nadania gmachowi Sejmu Śląskiego statusu Pomnika Historii. Podczas tego spotkania zdobywca tytułu Dziecięcego Ślązaka Roku 4-letni Mikołaj Dziedzic opowiedział o swojej zawodowej przyszłości, czym rozbawił wszystkich zgromadzonych.




(kab, mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 64 37.87%
nie 105 62.13%

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (168)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

18
2
~WISNIA 2013-04-12 (12:04) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 19 godzin i 54 minuty temu

No , wreszcie coś zrozumiałem co mówią w polityce! Pewnie też zna ortografię lepiej niż Prezydent Komoroski.

odpowiedz

5
7
~kik 2013-04-12 (11:59) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 19 godzin i 59 minut temu

Długie i nudne.

odpowiedz

17
4
~mg73 2013-04-12 (09:01) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 22 godziny i 57 minut temu

Gorole wszystko chcom kieby my sie nawet miyndzy nami hanysami gryźli. Kaś coś fultnom ło PO abo ło PIS a my sie chcymy jyno szychta zrobić łogrodek łoplewić, chałpa łogarnonć i gadzinie futru dać no i z babom sie pokochać. I zodnych egipow ani turkow nom niy cza. Tyn synek właśnie ło tym godo. naszych bolonczkach i ło tym co dali na Ślonsku chcymy robić i jak sie tak głymbi pomyśli to niy jest tak wesoło. Na gruba ciynżko sie dostać bo tam już same gorole łopanowali, nowocześnie to sie teroz nazywo nepotyz czy jakoś tam. Za dochtora tyż cinżko bo tam sie kiedyś uwłaszyli partyjni a wiymy skon prziszli, i nasz młody niy dostanie punktów za pochodzynie no i staż. A ksiyndzym a po tym farożym tyż niy bezpiecznie bo to może synek jest jak ci łod Palikota. Jednym słowym przesrane, ale tyn bajtel dowiy sie ło tym dopiyro za pytnoście lot.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
23
~lolo 2013-04-12 (11:55) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 20 godzin i 3 minuty temu

PIS to ponuraki, chodzą jak nakręceni nic ich nie bawi. Maja jeden temat, każdy wie?

odpowiedz

26
6
~matel 2013-04-12 (10:43) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 21 godzin i 15 minut temu

super chłopczyk , ekstra wierszyk , telekamety się należą

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

23
8
~Rek 2013-04-12 (11:08) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 20 godzin i 50 minut temu

A mnie odważny Mikołaj rozbawił nie tylko do łez. Uśmiałam się jak rzadko. Piękna gwara "śląsko" i zdolny malec. Brawo! Pozdrawiam całą rodzinkę małego Mikołaja !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
3
~Vi 2013-04-12 (11:29) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 20 godzin i 29 minut temu

Super dzieciak!!! Super Super Super. Szacunek dla jego rodziców. Zazdroszczę im takiego dzieciaka :) A dla wszystkich którzy biją pianę o Smoleńsku itp to powiem że Ślązak, hanys, góral, kaszub, i wiele innych grup zamieszkujących to Polacy, 100% POLACY. Nie rozumiem dlaczego niektórzy w postach ich obrażają ze won do niemiec i takie tam. Idą za przykładem p. Prezesa :( niestety to bardzo smutne. Co ma wspólnego ten materiał ze Smoleńskiem???????? A pełno tu wpisów dotyczących tej KATASTROFY (nie ZAMACHU). Może chociaż raz PiS zajął by się budowaniem Polski a nie jej dzieleniem. Jeszcze raz SUPER dzieciak. Niewiarygodne szczęście spotkało rodziców tego malca że mają takiego świetnego synka POLAKA. Dla wszystkich PRZESTAŃCIE DZIELIĆ ZACZNIJCIE BUDOWAĆ POLSKĘ.

odpowiedz

16
4
lolekniebolek 2013-04-12 (11:28) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 20 godzin i 30 minut temu

co w tym śmiesznego? dzieciak musiał się nauczyć na pamięć opowieści dyjabli wiedzą o czym, po to żeby sietaki jeden z drugim ucieszył. tragikomedyja

odpowiedz

1
13
~he 2013-04-12 (11:21) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 20 godzin i 37 minut temu

Do zamrażalki.

odpowiedz

7
5
~robert 2013-04-12 (11:20) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 20 godzin i 38 minut temu

Mnie jakoś nierozbawił, ot taki drugi ferdek kiepski rośnie. Robić żeby zarobić ale się nie narobić, łatwa kaska szczęścia nie daje

odpowiedz

10
6
~robert 2013-04-12 (11:18) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 20 godzin i 40 minut temu

Ni nie zrozmałem z tej hanyskiej gadki

odpowiedz

3
5
alla61 2013-04-12 (11:15) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 20 godzin i 43 minuty temu

Pisiory wszystko krytykują i szukają każdej okazji żeby eszystko negować . Dzieci są szczere A ON był cudowny

odpowiedz

6
2
~on 2013-04-12 (11:12) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 20 godzin i 46 minut temu

PRZYSZLY POLITYK WIDAC. SUPER CHLOPCZYK SUPER

odpowiedz

3
2
~beata.kosinska.904 2013-04-12 (11:11) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 20 godzin i 47 minut temu

Warto posłuchać, jakie mamy mądre oredzie!

odpowiedz

1
2
~jolka 2013-04-12 (10:57) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 21 godzin i 1 minutę temu

oaebie ale zaebisty chopaczek

odpowiedz

60
38
~Maitre 2013-04-12 (09:10) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 22 godziny i 48 minut temu

Śmieszne? Wcale. Tragiczne, że rodzice ze swojego dziecka robią lub pozwalaja zrobić cos na kształt uciesznej małpki.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

23
11
~warbara 2013-04-12 (10:16) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 21 godzin i 42 minuty temu

Jak taki zdolny to powinien również nauczyć się Języka Polskiego. Mnie nie rozbawił do łez. Mnie się chce płakać jak go słucham. "nie narobić się a dobrze zarobić" Widać jaki styl pracy popierany jest przez Prezydenta i resztę. Ci wykiwani przez kombinatorów i cwaniaków, będą pogrążać się w "bulu" Normalni ludzie żeby zarobić muszą się nieźle napracować a potem co zarobią odbierają im tacy cwaniacy jak na tym filmiku.

odpowiedz

20
17
~Gość 2013-04-12 (10:13) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 21 godzin i 45 minut temu

Co za żenada ,ale godna naszego Prezydenta

odpowiedz

15
7
~swietny 2013-04-12 (10:10) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 21 godzin i 48 minut temu

jest boski hahahahahha

odpowiedz

5
1
~Ymif 2013-04-12 (10:07) 1 rok 5 miesięcy 18 dni 21 godzin i 51 minut temu

Ja mam taka robote pracuje 2godz

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Dreamliner zawrócił do Warszawy. Na pokładzie zmarł pasażer
dodane 2014-09-30 (20:11) 11 godzin i 47 minut temu

Telewizja Trwam ukarana karą 50 tys. zł za nawoływanie do niszczenia Tęczy
dodane 2014-09-30 (15:21) 16 godzin i 37 minut temu

UE nie złagodzi sankcji wobec Rosji
dodane 2014-09-30 (14:20) 17 godzin i 38 minut temu

Znany ksiądz "wyprał" 67 mln zł. Zapadły wyroki ws. afery Stella Maris
dodane 2014-09-30 (13:28) 18 godzin i 30 minut temu

Zmarł mężczyzna pobity przez ochroniarza w nocnym klubie
dodane 2014-09-30 (13:41) 18 godzin i 17 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz zapoznać się z treścią expose Ewy Kopacz?

liczba oddanych głosów: 2619