Strona główna serwisu
14-​latka z Piaseczna skoczyła z dziesiątego piętra apartamentowca

14-​latka z Piaseczna skoczyła z dziesiątego piętra apartamentowca

Czternastoletnia Wiktoria W. wyskoczyła z dziesiątego piętra apartamentowca w Piasecznie pod Warszawą - podaje rp.pl. Prokuratura ustala, co skłoniło dziewczynkę do targnięcia się na własne życie.
Do tragedii doszło w czwartek około godz. 17. Wiktoria W., uczennica gimnazjum, spotkała się z dwoma koleżankami i razem podeszły pod nowoczesny apartamentowiec Sand City Tower przy ul. Młynarskiej w Piasecznie. - Poczekajcie tu, mam sprawę do załatwienia - powiedziała dziewczynka do swoich koleżanek. Wiktoria windą wjechała na ostatnie piętro. Potem dozorczyni usłyszała huk. Kobieta zobaczyła ciało gimnazjalistki leżące przed apartamentowcem i wezwała pogotowie oraz policję. Lekarze stwierdzili śmierć gimnazjalistki.

- Podczas wstępnych oględzin ustalono, że obrażenia u nastolatki powstały na skutek upadku z dużej wysokości - mówi Dariusz Ślepokura, rzecznik stołecznej prokuratury.

Przesłuchane koleżanki Wiktorii mówiły, że nic nie wskazywało na to by chciała ona targnąć się na własne życie. W domu gimnazjalistki znaleziono jednak dwa listy pożegnalne - jeden do rodziców, w którym m.in. dziękowała im za wychowanie i drugi, do koleżanek.


Prokuratura w Piasecznie wszczęła śledztwo z art. 151 kodeksu karnego. W czasie postępowania sprawdzi czy ktoś nakłaniał gimnazjalistkę do targnięcia się na własne życie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mogły to być problemy osobiste.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (210)
Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
19
~oli 2012-11-16 (16:51) 19 godzin i 53 minut temu

Coraz więcej ludzi nie chce żyć w kraju bez perspektyw, w którym nie ma miejsca na inność, a Ty musisz być taki jak inni, nie wyróżniać się niczym, bo inaczej możesz zostać zlinczowany. Tym co nie mają twardego tył*a trudno jest się odnaleźć w dzisiejszych, podobno lepszych czasach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
12
~Ela 2012-11-16 (16:13) 20 godzin i 31 minut temu

Aż mi ciarki przeszły po plecach. Jakież straszne problemy musiało mieć to nieszczęsne dziecko, że nie chciało już żyć. Czasem nie widzi się już nic przed sobą, a jeszcze jak jest się młodą, wrażliwą dziewczynką... Wyrazy szczerego współczucia dla Rodziców. Trzymajcie się jakoś

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
13
~jajo 2012-11-16 (17:30) 19 godzin i 14 minut temu

Sand City Tower, czy w tym kraju nie ma już polskich nazw? polskiego rządu?polaków? tylko jakieś niedojebki mamuta rządzą?

odpowiedz

zgłoś do moderacji