więcej

Jacek Kurski żartuje: Donald Tusk z dzieckiem przy piersi, a tak jak Lenin - przecież mógłby zabić.

TVN24 |  dodane 2013-04-28 (12:41) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 3 godziny i 15 minut temu
drukuj

- Badanie CBA, zamiast badania CBOS, Tusk jak Lenin - Jacek Kurski z Solidarnej Polski rozbawił polityków goszczących w programie "Kawa na Ławę". - Moment, w którym Schetyna prześcignął Tuska w badaniach popularności, to był dla niego sygnał alarmowy. Stąd nagle Tusk z dzieckiem przy piersi, a tak jak Lenin - przecież mógłby zabić - żartował europoseł Solidarnej Polski.


Ponadto Kurski pytany o ewentualną dymisję Gowina, zaznaczył, że premier nie musi się martwić, iż nie znajdzie kandydata na nowego ministra sprawiedliwości. - Ma świetną kandydatkę na ministra sprawiedliwości. Pani Beata Sawicka (uniewinniona z zarzutu korupcji - przyp. red.), doświadczony polityk, otrzaskana z sądami i bez etatu. Panie premierze, proszę ani chwili nie czekać i brać Sawicką na ministra sprawiedliwości - ironizował Kurski.

Zdaniem Kurskiego, los Gowina jest przesądzony, bo Tusk "wziął go do rządu, aby go zużyć i wyzerować politycznie". - Jeśli Tusk uzna, że afera z zarodkami ośmieszyła Gowina na tyle, że można się go już pozbyć, to go wyrzuci. Jeśli uzna, że nie, to znajdzie lepszy pretekst, który będzie bardziej stygmatyzował Gowina - stwierdził Kurski.

Jutro premier Donald Tusk ma ogłosić decyzję ws. przyszłości Jarosława Gowina w rządzie. Spekulacje dotyczące ewentualnej dymisji ministra pojawiły się po wypowiedzi na temat zarodków, która wywołała medialną i polityczną burzę.


(msz, ula)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 688 61.05%
nie 439 38.95%

Przeczytaj też

Jan Rokita: strategia Kaczyńskiego jest obliczona na sukces

dodane 2013-05-01 (12:55) 1 rok 7 miesięcy 21 dni 3 godziny i 1 minutę temu

Urlop macierzyński dla matek I kwartału; 1 zł za dodatkową godzinę w przedszkolu

aktualizacja 2013-04-26 (15:25) 1 rok 7 miesięcy 26 dni i 31 minut temu

Donald Tusk spotka się z "matkami I kwartału". Kobiety przyjdą z dziećmi

dodane 2013-04-26 (10:03) 1 rok 7 miesięcy 26 dni 5 godzin i 53 minuty temu

Rodzice dzieci urodzonych po 17 marca będą mieć prawo do dłuższych urlopów

dodane 2013-03-17 (10:25) 1 rok 9 miesięcy 5 dni 5 godzin i 31 minut temu

Paweł Kowal: Donald Tusk jest dziś kompletnie niewiarygodny

dodane 2013-03-16 (11:57) 1 rok 9 miesięcy 6 dni 3 godziny i 59 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (1056)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~ciul; 2013-04-28 (15:37) 1 rok 7 miesięcy 24 dni i 19 minut temu

Politycy to kłamcy!!! Nie maja nic wspólnego z patrityzmem.Tu chodzi tylko o lekkei i dostatnie życie it o po kazdej stronie sejmu.

odpowiedz

3
1
~Gtft 2013-04-28 (15:34) 1 rok 7 miesięcy 24 dni i 22 minuty temu

Wiedzialem ze polecicie po kuraku ale wiecie co? On dawno juz rzadzi te wasz donalducze zepsul prawie Wszystko wiec cokolwiek bucefaly.

odpowiedz

3
1
~Polak 2013-04-28 (15:05) 1 rok 7 miesięcy 24 dni i 51 minut temu

tusk to ryżaPyta !!!!

odpowiedz

5
3
~Pisior 2013-04-28 (14:56) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 1 minutę temu

J. Kurski na Łuku Kurskim podczas sepuku postrzelił się z łuku..

odpowiedz

2
0
~dec 2013-04-28 (14:48) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 8 minut temu

A jak tam kochanka panie Jacku?

odpowiedz

2
0
~Lesm 2013-04-28 (14:48) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 8 minut temu

Panie Kurski a co pan powie na temat swojego postępowania ?

odpowiedz

2
0
~marecki 2013-04-28 (14:47) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 9 minut temu

kurski najpierw zapłać mandaty, póżniej oddaj kase za leśniczówkę a póżniej zabieraj głos

odpowiedz

2
0
~kuta 2013-04-28 (14:41) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 15 minut temu

........................................................, na w kanciapie komentarzy chyba podpalaja grilla z moich opini

odpowiedz

110
108
~miki 2013-04-28 (14:28) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 28 minut temu

PO - Przestępcza Organizacja.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

7
5
~lech 2013-04-28 (14:12) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 44 minuty temu

brawo kurski, sawicka najlepsza kandydatka na ministra sprawiedliwosci . PO mafia.

odpowiedz

3
1
~PL 2013-04-28 (14:05) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 51 minut temu

Wampir i pijawa narodu

odpowiedz

5
3
~1 2013-04-28 (13:47) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 2 godziny i 9 minut temu

zero moralne

odpowiedz

5
3
~Cinu 2013-04-28 (13:26) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 2 godziny i 30 minut temu

hahahaa super Brawo Jacek

odpowiedz

5
3
~jov 2013-04-28 (13:22) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 2 godziny i 34 minuty temu

Jacuś Kurski to chłopak morowy chodzi po ulicy po mojej dzielnicy Ten D...l to jak pamientam grał na gitarze iśpiewał ruskie piosrnki u Olejnik.. Ludzie kogo wybraliście ??? Klauna - cwacyngierka???

odpowiedz

5
3
~lotos 2013-04-28 (13:20) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 2 godziny i 36 minut temu

Panie Kurski , tak trzymać !!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

3
1
~lotos 2013-04-28 (13:18) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 2 godziny i 38 minut temu

A mógby zabić , to prawda !!!!!!!!!!! PO to jak kiedyś metody za czasów " II wojny " !!!!!!!

odpowiedz

4
2
~wredny emeryt 2013-04-28 (13:13) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 2 godziny i 43 minuty temu

Przypomnijcie mi bo zapomniałem jak nazywa się kłamca co obiecywał zniesienie opłat radiotelewizyjnych

odpowiedz

4
2
~xxxx 2013-04-28 (13:11) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 2 godziny i 45 minut temu

Tak Jest!!! Niewinna Sawicka ministrem sprawiedliwości!!!

odpowiedz

3
1
~narca POkraki 2013-04-28 (13:10) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 2 godziny i 46 minut temu

o widzę że tonący donek puścił hołotkę internetowych burków, POrobki na nic wasze starania wy qrewki się już nie liczycie.

odpowiedz

4
2
~gumel2 2013-04-28 (13:06) 1 rok 7 miesięcy 24 dni 2 godziny i 50 minut temu

j...j się w łeb kurski pzdr dla moderatorów

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

CBOS: Bronisław Komorowski i Angela Merkel politykami roku 2014
dodane 2014-12-22 (14:55) 1 godzinę i 1 minutę temu

Lokowanie produktów obok wywiadu z Ewą Kopacz. Kancelaria Premiera reaguje
dodane 2014-12-22 (13:29) 2 godziny i 27 minut temu

materiał wideo

Izabella C. uznana za niepoczytalną
dodane 2014-12-22 (14:14) 1 godzinę i 42 minuty temu

Służba więzienna alarmuje: Breivik buduje zza krat siatkę terrorystyczną
dodane 2014-12-22 (11:55) 4 godziny i 1 minutę temu

Donald Tusk o pierwszym unijnym szczycie
dodane 2014-12-22 (10:51) 5 godzin i 5 minut temu

Zabójca 19-letniej Dominiki usłyszał zarzuty. 45-latkowi grozi dożywocie
dodane 2014-12-22 (10:26) 5 godzin i 30 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 31955