Strona główna serwisu
Zmarła Czesława Emilia Palikot, mama Janusza Palikota
Zmarła Czesława Emilia Palikot, mama Janusza Palikota

Zmarła Czesława Emilia Palikot, mama Janusza Palikota

Zmarła mama Janusza Palikota - Czesława Emilia Palikot. O jej śmierci polityk poinformował na swoim Twitterze.
"Niespodziewanie odeszła wczoraj od nas nasza mama Czesława. Ze smutkiem, Monika i Janusz" - opublikował Janusz Palikot na swoim profilu na Twitterze.

Polityk nie ujawnił szczegółów śmierci mamy.

(fot. twitter.com/Palikot_Janusz)








Lider Twojego Ruchu mało mówił o swojej rodzinie. Janusz Palikot wspomniał o mamie w swojej autobiografii "Płoną koty w Biłgoraju", kiedy opisywał członków rodzinnego domu. "Moja mama, Czesława Palikot, była zastępcą dyrektora w zakładach metalowych i też musiała się zapisać do PZPR” – wspominał Palikot.

Jedną z informacji, która przedostała się do mediów był fakt, że Emilia Palikot była ocalałą więźniarką nazistowskiego obozu zagłady KL Lublin na Majdanku. Ale Janusz Palikot nie poruszał tego tematu.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (933)
Nie zgadzam się z opinią
40
Zgadzam się z opinią
49
~mirek123 2013-10-20 (12:20) 20 godzin i 17 minut temu

wyrazy wspołczucia spowodu smierci panie Januszu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
11
~fda 2013-10-20 (12:17) 20 godzin i 20 minut temu

Jest już wolna od tego zasyfionego świata.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
12
~emigrant 2013-10-27 (00:52) 7 godzin i 45 minut temu

Kondolencje dla calej Rodziny

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
16
~observer 2013-10-21 (10:26) 22 godzin i 11 minut temu

Wieczny odpoczynek ... [*] Zmarła chyba ostatnia osoba,która modliła się za nawrócenie p.Palikota.Musimy kontynuować te modlitwy,żeby ratować naszego bliźniego.Może przy okazji śmierci matki sam się opamięta,póki nie jest za późno

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
9
~surprise 2013-10-20 (19:14) 13 godzin i 23 minut temu

Czyżby seryjny samobójca się odnalazł? Może to jest próba zastraszenia Palikota, że jak nie przyłączy się do koalicji PO i SLD, to czeka go ... niesPOodzianka.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
23
~Matka innego syna. 2013-10-20 (18:50) 13 godzin i 47 minut temu

Pokój jej duszy. Mając takiego syna, niech ten syn wie, że łatwiej jej będzie na tamtym Świecie bo tutaj będąc świadkiem wszystkich skandali syna było jej bardzo, bardzo ciężko. Panie Palikot niech Pan ma tego świadomość !!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
16
~Inna mama 2013-10-20 (18:35) 14 godzin i 2 minuty temu

Jak była normalną matka to głęboko należy współczuć że wychowała takiego syna na pewno z tego powodu cierpiała jeśli było inaczej to niema o czym mówić wszak Stalin też miał matkę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
11
~Alina 2013-10-20 (18:27) 14 godzin i 10 minut temu

|**|. Spokój Jej duszy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
10
~nonasz 2013-10-20 (18:11) 14 godzin i 26 minut temu

kto odprawi nabożeństwo moze ksiadz były ksiadz ktliński z jego ruchu????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
11
~RABIN Z NOWEGO JORKU 2013-10-20 (17:37) 15 godzin temu

A pogrzeb w Synagodze, gdzie i jaki kapłan będzie kropił , czy wystarczy palma?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
11
~PolonusbUS 2013-10-20 (17:11) 15 godzin i 26 minut temu

Ciekawe czy laleczka tego gostka palikota co ma malego miedzy nogami za ksiedza sie przebierze ......?!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
10
~twardy 2013-10-20 (17:10) 15 godzin i 27 minut temu

Może janusz jak przyszła TRWOGA to WRÓCI DO BOGA !!???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
11
~czytajcie ze zrozumieniem 2013-10-20 (15:23) 17 godzin i 14 minut temu

Ale Palikot pisze że nie zmarła, tylko odeszła I nie od Janusza tylko - Czesława.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
15
~yeah 2013-10-20 (15:05) 17 godzin i 32 minut temu

super wiadomosc, wiadomosc dnia, tak szaro, a ta informacja rosswietlila mi dzien!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
9
~agis 2013-10-20 (14:39) 17 godzin i 58 minut temu

niedawno zmarł nasz znajomy, starszy ,miły człowiek, lokalny artysta ludowy, jego syn na popularnym portalu oprócz wiadomości śmierci zamieścił zdjęcie nekrologu , a jakby tego było mało jeszcze grobu w chwili pochówku. Dla rodziny i wszystkich ,którzy go znali smutek, ale te zdjęcia i wpisy syna i wnuczki ,,lubię to '' - niesmaczne .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
10
teshner 2013-10-20 (13:45) 18 godzin i 52 minut temu

Mieli palić gdy się kociła. Dla dobra narodu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
11
~ZAN56 2013-10-20 (13:42) 18 godzin i 55 minut temu

Ciekawe czy nieuyulony w żałości synuś zmądrzeje ,czy też będzie drwił z jej śmierci tak jak ze śmierci ofiar kat. Smoleńskiej? A może POchowa mamusię POd płotem cmętarza, ale na zewnątrz?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
8
~Lomax 2013-10-20 (13:31) 19 godzin i 6 minut temu

Bez urazy. Czy tylko Palikot miał mamę? Jak ktoś chce o tym wiedzieć to sam sobie to poszuka. Takie informację są niesmaczne. Co dzień umiera czyjaś mama. Czy są one gorsze od mamy Palikota?

odpowiedz