więcej

Zmarła Czesława Emilia Palikot, mama Janusza Palikota.

Logo dostawcy  WP.PL |  dodane 2013-10-20 (12:11) 1 rok 2 miesiące 3 godziny i 58 minut temu
drukuj


Janusz Palikot
Janusz Palikot opinie
Zmarła mama Janusza Palikota - Czesława Emilia Palikot. O jej śmierci polityk poinformował na swoim Twitterze.

"Niespodziewanie odeszła wczoraj od nas nasza mama Czesława. Ze smutkiem, Monika i Janusz" - opublikował Janusz Palikot na swoim profilu na Twitterze.

Polityk nie ujawnił szczegółów śmierci mamy.

(fot. twitter.com/Palikot_Janusz)








Lider Twojego Ruchu mało mówił o swojej rodzinie. Janusz Palikot wspomniał o mamie w swojej autobiografii "Płoną koty w Biłgoraju", kiedy opisywał członków rodzinnego domu. "Moja mama, Czesława Palikot, była zastępcą dyrektora w zakładach metalowych i też musiała się zapisać do PZPR” – wspominał Palikot.

Jedną z informacji, która przedostała się do mediów był fakt, że Emilia Palikot była ocalałą więźniarką nazistowskiego obozu zagłady KL Lublin na Majdanku. Ale Janusz Palikot nie poruszał tego tematu.

(msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Śmierć
  • WP.TV: Janusz Palikot kandydatem na prezydenta

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (933)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

49
40
~mirek123 2013-10-20 (12:20) 1 rok 2 miesiące 3 godziny i 49 minut temu

wyrazy wspołczucia spowodu smierci panie Januszu

odpowiedz

11
2
~fda 2013-10-20 (12:17) 1 rok 2 miesiące 3 godziny i 52 minuty temu

Jest już wolna od tego zasyfionego świata.

odpowiedz

12
4
~emigrant 2013-10-27 (00:52) 1 rok 1 miesiąc 23 dni 15 godzin i 17 minut temu

Kondolencje dla calej Rodziny

odpowiedz

16
8
~observer 2013-10-21 (10:26) 1 rok 1 miesiąc 29 dni 5 godzin i 43 minuty temu

Wieczny odpoczynek ... [*] Zmarła chyba ostatnia osoba,która modliła się za nawrócenie p.Palikota.Musimy kontynuować te modlitwy,żeby ratować naszego bliźniego.Może przy okazji śmierci matki sam się opamięta,póki nie jest za późno

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
1
~surprise 2013-10-20 (19:14) 1 rok 1 miesiąc 29 dni 20 godzin i 55 minut temu

Czyżby seryjny samobójca się odnalazł? Może to jest próba zastraszenia Palikota, że jak nie przyłączy się do koalicji PO i SLD, to czeka go ... niesPOodzianka.

odpowiedz

23
15
~Matka innego syna. 2013-10-20 (18:50) 1 rok 1 miesiąc 29 dni 21 godzin i 19 minut temu

Pokój jej duszy. Mając takiego syna, niech ten syn wie, że łatwiej jej będzie na tamtym Świecie bo tutaj będąc świadkiem wszystkich skandali syna było jej bardzo, bardzo ciężko. Panie Palikot niech Pan ma tego świadomość !!!!!

odpowiedz

16
8
~Inna mama 2013-10-20 (18:35) 1 rok 1 miesiąc 29 dni 21 godzin i 34 minuty temu

Jak była normalną matka to głęboko należy współczuć że wychowała takiego syna na pewno z tego powodu cierpiała jeśli było inaczej to niema o czym mówić wszak Stalin też miał matkę.

odpowiedz

11
3
~Alina 2013-10-20 (18:27) 1 rok 1 miesiąc 29 dni 21 godzin i 42 minuty temu

|**|. Spokój Jej duszy.

odpowiedz

10
2
~nonasz 2013-10-20 (18:11) 1 rok 1 miesiąc 29 dni 21 godzin i 58 minut temu

kto odprawi nabożeństwo moze ksiadz były ksiadz ktliński z jego ruchu????

odpowiedz

11
3
~RABIN Z NOWEGO JORKU 2013-10-20 (17:37) 1 rok 1 miesiąc 29 dni 22 godziny i 32 minuty temu

A pogrzeb w Synagodze, gdzie i jaki kapłan będzie kropił , czy wystarczy palma?

odpowiedz

11
3
~PolonusbUS 2013-10-20 (17:11) 1 rok 1 miesiąc 29 dni 22 godziny i 58 minut temu

Ciekawe czy laleczka tego gostka palikota co ma malego miedzy nogami za ksiedza sie przebierze ......?!

odpowiedz

10
2
~twardy 2013-10-20 (17:10) 1 rok 1 miesiąc 29 dni 22 godziny i 59 minut temu

Może janusz jak przyszła TRWOGA to WRÓCI DO BOGA !!???

odpowiedz

11
3
~czytajcie ze zrozumieniem 2013-10-20 (15:23) 1 rok 2 miesiące i 46 minut temu

Ale Palikot pisze że nie zmarła, tylko odeszła I nie od Janusza tylko - Czesława.

odpowiedz

15
7
~yeah 2013-10-20 (15:05) 1 rok 2 miesiące 1 godzinę i 4 minuty temu

super wiadomosc, wiadomosc dnia, tak szaro, a ta informacja rosswietlila mi dzien!!

odpowiedz

9
1
~agis 2013-10-20 (14:39) 1 rok 2 miesiące 1 godzinę i 30 minut temu

niedawno zmarł nasz znajomy, starszy ,miły człowiek, lokalny artysta ludowy, jego syn na popularnym portalu oprócz wiadomości śmierci zamieścił zdjęcie nekrologu , a jakby tego było mało jeszcze grobu w chwili pochówku. Dla rodziny i wszystkich ,którzy go znali smutek, ale te zdjęcia i wpisy syna i wnuczki ,,lubię to '' - niesmaczne .

odpowiedz

10
2
teshner 2013-10-20 (13:45) 1 rok 2 miesiące 2 godziny i 24 minuty temu

Mieli palić gdy się kociła. Dla dobra narodu.

odpowiedz

11
3
~ZAN56 2013-10-20 (13:42) 1 rok 2 miesiące 2 godziny i 27 minut temu

Ciekawe czy nieuyulony w żałości synuś zmądrzeje ,czy też będzie drwił z jej śmierci tak jak ze śmierci ofiar kat. Smoleńskiej? A może POchowa mamusię POd płotem cmętarza, ale na zewnątrz?

odpowiedz

8
0
~Lomax 2013-10-20 (13:31) 1 rok 2 miesiące 2 godziny i 38 minut temu

Bez urazy. Czy tylko Palikot miał mamę? Jak ktoś chce o tym wiedzieć to sam sobie to poszuka. Takie informację są niesmaczne. Co dzień umiera czyjaś mama. Czy są one gorsze od mamy Palikota?

odpowiedz

8
0
~ILKIM 2013-10-20 (13:09) 1 rok 2 miesiące 3 godziny i 1 minutę temu

niech film żuci na YT to jeszcze na tym zarobi jaką trzeba być miernotą moralną żeby się chwalić śmiercią matki na Twittcie

odpowiedz

8
0
~ja 2013-10-20 (13:09) 1 rok 2 miesiące 3 godziny i 1 minutę temu

A co mnie to obchodzi, to jego prywatna sprawa...

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Frank-Walter Steinmeier ostrzega przed zaostrzaniem sankcji wobec Rosji
dodane 2014-12-20 (05:55) 10 godzin i 14 minut temu

Matka zamordowanych dzieci aresztowana za zabójstwo
dodane 2014-12-20 (00:55) 15 godzin i 14 minut temu

Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej
dodane 2014-12-20 (07:45) 8 godzin i 24 minuty temu

Co obcokrajowców dziwi w naszym Bożym Narodzeniu
dodane 2014-12-20 (05:18) 10 godzin i 51 minut temu

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 dzień 5 godzin i 9 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 29977