więcej

łódzkie

Wjechała na rolkach pod tira. 10-latka nie żyje .

TVN24 |  dodane 2013-10-07 (20:21) 1 rok 3 miesiące 24 dni 10 godzin i 16 minut temu
drukuj


Wjechała na rolkach pod tira. 10-latka nie żyje
opinie mapy
Do tragicznego wypadku doszło w Bełchatowie (woj. łódzkie). 10-letnia dziewczynka wjechała na rolkach na ulicę wprost pod koła tira. Dziecko zginęło na miejscu - podaje TVN24.

Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych przy al. Wyszyńskiego. 10-latka jadąca na rolkach nagle wjechała na ulicę wprost pod koła przejeżdżającego tira. Dziewczynka zginęła na miejscu.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Mężczyzna jest w szoku.

Policja ustala okoliczności wypadku.



Źródło: TVN24

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 24 7.48%
nie 297 92.52%

Przeczytaj też

Tragiczny wypadek na drodze z Kielc do Krakowa - 1 osoby nie żyje, 3 są ranne

dodane 2013-10-08 (07:50) 1 rok 3 miesiące 23 dni 22 godziny i 47 minut temu

Tragiczny wypadek. Zginęła dwuletnia dziewczynka

dodane 2013-09-28 (18:58) 1 rok 4 miesiące 3 dni 11 godzin i 39 minut temu

Śmiertelny wypadek w Warszawie. Autobus potrącił 9-letnie dziecko

dodane 2013-09-07 (16:03) 1 rok 4 miesiące 24 dni 14 godzin i 34 minuty temu

Zmarł 10-latek ranny w wypadku busa w Małopolsce

aktualizacja 2013-08-28 (10:03) 1 rok 5 miesięcy 3 dni 20 godzin i 34 minuty temu

Wypadek na "siódemce" w Józefowie. Dziecko wśród rannych

dodane 2013-08-12 (19:24) 1 rok 5 miesięcy 19 dni 11 godzin i 13 minut temu

Ciężarna 16-latka zginęła w wypadku, dziecko uratowano

dodane 2013-08-11 (15:55) 1 rok 5 miesięcy 20 dni 14 godzin i 42 minuty temu

Dramatyczny wypadek. 1,5-roczne dziecko wypadło z okna w Łęczycy

aktualizacja 2013-08-08 (13:18) 1 rok 5 miesięcy 23 dni 17 godzin i 19 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (739)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

8
6
~S. 2013-10-07 (21:52) 1 rok 3 miesiące 24 dni 8 godzin i 45 minut temu

Internauci. Czy Wy w ogóle z prześć dla pieszych nie korzystacie? Czy Wy nie widzicie jakich "manewrów" na przejściu niekiedy należy dokonywać, aby przejść na drugą stronę jezdni?...Obrońcy piratów za kółkiem się znaleźli.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~romo 2013-10-07 (21:51) 1 rok 3 miesiące 24 dni 8 godzin i 46 minut temu

to nie TIR tylko ciężarówka na uczcie się tego

odpowiedz

2
0
~Młody 2013-10-07 (21:48) 1 rok 3 miesiące 24 dni 8 godzin i 49 minut temu

No dziwne żeby przeżyła...

odpowiedz

2
0
~Putins 2013-10-07 (21:46) 1 rok 3 miesiące 24 dni 8 godzin i 51 minut temu

ale ekolodzy !!! pamiętajcie NIE DLA OBWODNIC MIAST!!

odpowiedz

5
3
~Eteer 2013-10-07 (21:27) 1 rok 3 miesiące 24 dni 9 godzin i 10 minut temu

Jestem ojcem i mężem.....nie mogę sobie wyobrazić tragedii tej rodziny i ich rodziców,z jednej strony dziecka które straciło ojca,a z drugiej strony jest życie...dajcie z siebie wszystko..................

odpowiedz

3
1
~jaxa 2013-10-07 (21:24) 1 rok 3 miesiące 24 dni 9 godzin i 13 minut temu

zal dziecka i kierowcy bo do konca zycia to zapamieta...ale prawda jest taka ze ludzie czy to dzieci czy dorosli czesto wchodza na pasy nawet nie patrząc czy coś jedzie...

odpowiedz

2
0
~PytamJakJest 2013-10-07 (21:19) 1 rok 3 miesiące 24 dni 9 godzin i 18 minut temu

Nikt nie napisał w artykule pod którą oś pojazdu wpadł. Jeśli pod tylne koło ciągnika lub pod naczepę kierowaca nie miał szans i nie należy mu współczyć. Jeśli przez przednie sprawę zbada policja. Także spokojnie z komentarzami póki nie wiemy JAK JEST.

odpowiedz

2
0
~asa 2013-10-07 (21:11) 1 rok 3 miesiące 24 dni 9 godzin i 26 minut temu

Tiry na tory - idiotyczne hasło.

odpowiedz

2
0
~pphi 2013-10-07 (21:11) 1 rok 3 miesiące 24 dni 9 godzin i 26 minut temu

Rolki,rolki..glupota granic nie zna. Dzieci nie znaja przepisow a sa uzytkownikami ruchu..czy to na rolkach,hulajnogach,rowerach,motocyklach..itd. Kto na to zezwolil nieletnim. Tir nie wyhamuje na miejscu mimo tych swoich 8 abs-w...dziewczyna rozpedzina na rolkach tez predko sie nie pozbiera..tak mialo byc?zgubila ich brawura. Wyrazy wspolczucia rodzinom..malej...wieczny odpoczynek.

odpowiedz

2
0
~kerax 2013-10-07 (21:07) 1 rok 3 miesiące 24 dni 9 godzin i 30 minut temu

Na temat chamowania wypowiadają się osoby które w życiu nie jechały wiekszym autem niz golfem... przy predkosci 40km/h wiecie jak trudno wyhamowac 40T ciężaróka? wątpie... więc najpierw spróbujcie jechac większym autem (np. busem, to bedziecie widziec jak wydluza sie droga hamowania) a potem prosze o opinie....

odpowiedz

4
2
~werka 2013-10-07 (21:07) 1 rok 3 miesiące 24 dni 9 godzin i 30 minut temu

Współczuję kierowcy, rodzicom naprawdę brakuje wyobraźni, kto puszcza dzieciaka na rolki w pobliże ruchu drogowego.

odpowiedz

3
1
~swąd 2013-10-07 (20:57) 1 rok 3 miesiące 24 dni 9 godzin i 40 minut temu

Tiry to zmora i zabójcy na naszych drogach,nie ma autostrad,jeżdżą przez miasta,przykładem jest Augustów,Suwałki gdzie nawet obwodnicy nie ma.A co wyprawiają Litwini to głos o pomstę do nieba woła.

odpowiedz

3
1
~xxxx 2013-10-07 (20:56) 1 rok 3 miesiące 24 dni 9 godzin i 41 minut temu

Tragedia WSPÓŁCZUJĘ.Dlaczego w szkołach nie ma wychowania komunikacyjnego ,pogadanek z udziałem policji .

odpowiedz

2
0
~weteran 2013-10-07 (20:48) 1 rok 3 miesiące 24 dni 9 godzin i 49 minut temu

więcej desko-rolek, rolek, rowerów na drogach samochodowych = więcej nieszczęść.

odpowiedz

6
4
~DoorJan 2013-10-07 (20:38) 1 rok 3 miesiące 24 dni 9 godzin i 59 minut temu

Dobrze ze jak ja miałem 8 lat to nie było na swiecie rolel. Idzieki temu zyje.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
3
~Anioł 2013-10-08 (11:51) 1 rok 3 miesiące 23 dni 18 godzin i 46 minut temu

Przecież Bozia dała ludziom wolną wolę, dziewczynka miała wolną wolę i skorzystała z niej. Bozia nas kocha i to jest najważniejsze.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
2
~wapniak 2013-10-08 (08:15) 1 rok 3 miesiące 23 dni 22 godziny i 22 minuty temu

pismaku a co to za auto TIR ?

odpowiedz

4
3
~kierowca ciężarówki 2013-10-08 (01:30) 1 rok 3 miesiące 24 dni 5 godzin i 7 minut temu

pewnie większość tych piszących te opinie nie wie co oznaczają te trzy litery TIR a gdyby wjechała nagle pod koła osobowego autka prowadzonego przez pijanego klechę albo ministra bądź posła to by nikt o tym się nie dowiedział a tak podano jak zwykle błędnie ze TIR przejechał dziewczynkę większość piszących ukamionowała by kierowcę i nie zdają sobie sprawy że bez ciężarówek nie byłoby niczego w sklepach że niemieli by czym se d..y podetrzeć ja tak samo jak ten będący w szoku kierowca ciężarówki zarabiam na utrzymanie domu i rodziny a jak mam wolny czas spędzam go z rodziną a jak chcę na chwilę zapomnieć się wsiadam na moto i jadę mobilki szerokości moto lewa w góre

odpowiedz

1
0
~rysa 2013-10-08 (00:44) 1 rok 3 miesiące 24 dni 5 godzin i 53 minuty temu

ojej rolki zabujce!

odpowiedz

1
0
~safsffas 2013-10-08 (00:14) 1 rok 3 miesiące 24 dni 6 godzin i 23 minuty temu

Likwidacja połączeń kolejowych w naszym kochanym kraju, gdzie między miastem a miastem przewozić zamiast tirami które są nieekonomiczne, niszczą drogi, spowalniają ruch jak i powodują niebezpieczeństwo to najbardziej kretyński pomysł na świecie. Przewóz jednego wagonu kolejowego w większej skali był by to koszt max 500zł gdzie elektrowóz pociągnie takich bardzo dużo. I teraz nie ma niebezpieczeństw jesteśmy EKO. Monopol na paliwo i transport maleje. I nei było by problemu transport towarów torami nie ulicami ! Jeśli jest konieczność ulicą !

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Adam Jarubas kandydatem PSL na prezydenta
dodane 2015-01-31 (13:55) 16 godzin i 42 minuty temu

materiał wideo

Decyzja ws. kandydatury Ryszarda Kalisza na prezydenta - 28 lutego
dodane 2015-01-31 (14:50) 15 godzin i 47 minut temu

Rolnicy zablokują drogi w całej Polsce. Najpierw krajową "dwójkę"
dodane 2015-01-31 (14:32) 16 godzin i 5 minut temu

Ogromne korki na zakopiance. Policja: wybierajcie alternatywne trasy
dodane 2015-01-31 (14:59) 15 godzin i 38 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 5217