więcej

łódzkie

Wjechała na rolkach pod tira. 10-latka nie żyje .

TVN24 |  dodane 2013-10-07 (20:21) 1 rok 2 miesiące 12 dni 21 godzin i 54 minuty temu
drukuj


Wjechała na rolkach pod tira. 10-latka nie żyje
opinie mapy
Do tragicznego wypadku doszło w Bełchatowie (woj. łódzkie). 10-letnia dziewczynka wjechała na rolkach na ulicę wprost pod koła tira. Dziecko zginęło na miejscu - podaje TVN24.

Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych przy al. Wyszyńskiego. 10-latka jadąca na rolkach nagle wjechała na ulicę wprost pod koła przejeżdżającego tira. Dziewczynka zginęła na miejscu.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Mężczyzna jest w szoku.

Policja ustala okoliczności wypadku.



Źródło: TVN24

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 24 7.48%
nie 297 92.52%

Przeczytaj też

Tragiczny wypadek na drodze z Kielc do Krakowa - 1 osoby nie żyje, 3 są ranne

dodane 2013-10-08 (07:50) 1 rok 2 miesiące 12 dni 10 godzin i 25 minut temu

Tragiczny wypadek. Zginęła dwuletnia dziewczynka

dodane 2013-09-28 (18:58) 1 rok 2 miesiące 21 dni 23 godziny i 17 minut temu

Śmiertelny wypadek w Warszawie. Autobus potrącił 9-letnie dziecko

dodane 2013-09-07 (16:03) 1 rok 3 miesiące 13 dni 2 godziny i 12 minut temu

Zmarł 10-latek ranny w wypadku busa w Małopolsce

aktualizacja 2013-08-28 (10:03) 1 rok 3 miesiące 22 dni 8 godzin i 12 minut temu

Wypadek na "siódemce" w Józefowie. Dziecko wśród rannych

dodane 2013-08-12 (19:24) 1 rok 4 miesiące 7 dni 22 godziny i 51 minut temu

Ciężarna 16-latka zginęła w wypadku, dziecko uratowano

dodane 2013-08-11 (15:55) 1 rok 4 miesiące 9 dni 2 godziny i 20 minut temu

Dramatyczny wypadek. 1,5-roczne dziecko wypadło z okna w Łęczycy

aktualizacja 2013-08-08 (13:18) 1 rok 4 miesiące 12 dni 4 godziny i 57 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Wypadek w taksówce

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (739)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

8
6
~S. 2013-10-07 (21:52) 1 rok 2 miesiące 12 dni 20 godzin i 23 minuty temu

Internauci. Czy Wy w ogóle z prześć dla pieszych nie korzystacie? Czy Wy nie widzicie jakich "manewrów" na przejściu niekiedy należy dokonywać, aby przejść na drugą stronę jezdni?...Obrońcy piratów za kółkiem się znaleźli.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~romo 2013-10-07 (21:51) 1 rok 2 miesiące 12 dni 20 godzin i 24 minuty temu

to nie TIR tylko ciężarówka na uczcie się tego

odpowiedz

2
0
~Młody 2013-10-07 (21:48) 1 rok 2 miesiące 12 dni 20 godzin i 27 minut temu

No dziwne żeby przeżyła...

odpowiedz

2
0
~Putins 2013-10-07 (21:46) 1 rok 2 miesiące 12 dni 20 godzin i 29 minut temu

ale ekolodzy !!! pamiętajcie NIE DLA OBWODNIC MIAST!!

odpowiedz

5
3
~Eteer 2013-10-07 (21:27) 1 rok 2 miesiące 12 dni 20 godzin i 48 minut temu

Jestem ojcem i mężem.....nie mogę sobie wyobrazić tragedii tej rodziny i ich rodziców,z jednej strony dziecka które straciło ojca,a z drugiej strony jest życie...dajcie z siebie wszystko..................

odpowiedz

3
1
~jaxa 2013-10-07 (21:24) 1 rok 2 miesiące 12 dni 20 godzin i 51 minut temu

zal dziecka i kierowcy bo do konca zycia to zapamieta...ale prawda jest taka ze ludzie czy to dzieci czy dorosli czesto wchodza na pasy nawet nie patrząc czy coś jedzie...

odpowiedz

2
0
~PytamJakJest 2013-10-07 (21:19) 1 rok 2 miesiące 12 dni 20 godzin i 56 minut temu

Nikt nie napisał w artykule pod którą oś pojazdu wpadł. Jeśli pod tylne koło ciągnika lub pod naczepę kierowaca nie miał szans i nie należy mu współczyć. Jeśli przez przednie sprawę zbada policja. Także spokojnie z komentarzami póki nie wiemy JAK JEST.

odpowiedz

2
0
~asa 2013-10-07 (21:11) 1 rok 2 miesiące 12 dni 21 godzin i 4 minuty temu

Tiry na tory - idiotyczne hasło.

odpowiedz

2
0
~pphi 2013-10-07 (21:11) 1 rok 2 miesiące 12 dni 21 godzin i 4 minuty temu

Rolki,rolki..glupota granic nie zna. Dzieci nie znaja przepisow a sa uzytkownikami ruchu..czy to na rolkach,hulajnogach,rowerach,motocyklach..itd. Kto na to zezwolil nieletnim. Tir nie wyhamuje na miejscu mimo tych swoich 8 abs-w...dziewczyna rozpedzina na rolkach tez predko sie nie pozbiera..tak mialo byc?zgubila ich brawura. Wyrazy wspolczucia rodzinom..malej...wieczny odpoczynek.

odpowiedz

2
0
~kerax 2013-10-07 (21:07) 1 rok 2 miesiące 12 dni 21 godzin i 8 minut temu

Na temat chamowania wypowiadają się osoby które w życiu nie jechały wiekszym autem niz golfem... przy predkosci 40km/h wiecie jak trudno wyhamowac 40T ciężaróka? wątpie... więc najpierw spróbujcie jechac większym autem (np. busem, to bedziecie widziec jak wydluza sie droga hamowania) a potem prosze o opinie....

odpowiedz

4
2
~werka 2013-10-07 (21:07) 1 rok 2 miesiące 12 dni 21 godzin i 8 minut temu

Współczuję kierowcy, rodzicom naprawdę brakuje wyobraźni, kto puszcza dzieciaka na rolki w pobliże ruchu drogowego.

odpowiedz

3
1
~swąd 2013-10-07 (20:57) 1 rok 2 miesiące 12 dni 21 godzin i 18 minut temu

Tiry to zmora i zabójcy na naszych drogach,nie ma autostrad,jeżdżą przez miasta,przykładem jest Augustów,Suwałki gdzie nawet obwodnicy nie ma.A co wyprawiają Litwini to głos o pomstę do nieba woła.

odpowiedz

3
1
~xxxx 2013-10-07 (20:56) 1 rok 2 miesiące 12 dni 21 godzin i 19 minut temu

Tragedia WSPÓŁCZUJĘ.Dlaczego w szkołach nie ma wychowania komunikacyjnego ,pogadanek z udziałem policji .

odpowiedz

2
0
~weteran 2013-10-07 (20:48) 1 rok 2 miesiące 12 dni 21 godzin i 27 minut temu

więcej desko-rolek, rolek, rowerów na drogach samochodowych = więcej nieszczęść.

odpowiedz

6
4
~DoorJan 2013-10-07 (20:38) 1 rok 2 miesiące 12 dni 21 godzin i 37 minut temu

Dobrze ze jak ja miałem 8 lat to nie było na swiecie rolel. Idzieki temu zyje.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
3
~Anioł 2013-10-08 (11:51) 1 rok 2 miesiące 12 dni 6 godzin i 24 minuty temu

Przecież Bozia dała ludziom wolną wolę, dziewczynka miała wolną wolę i skorzystała z niej. Bozia nas kocha i to jest najważniejsze.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
2
~wapniak 2013-10-08 (08:15) 1 rok 2 miesiące 12 dni 10 godzin i 1 minutę temu

pismaku a co to za auto TIR ?

odpowiedz

4
3
~kierowca ciężarówki 2013-10-08 (01:30) 1 rok 2 miesiące 12 dni 16 godzin i 45 minut temu

pewnie większość tych piszących te opinie nie wie co oznaczają te trzy litery TIR a gdyby wjechała nagle pod koła osobowego autka prowadzonego przez pijanego klechę albo ministra bądź posła to by nikt o tym się nie dowiedział a tak podano jak zwykle błędnie ze TIR przejechał dziewczynkę większość piszących ukamionowała by kierowcę i nie zdają sobie sprawy że bez ciężarówek nie byłoby niczego w sklepach że niemieli by czym se d..y podetrzeć ja tak samo jak ten będący w szoku kierowca ciężarówki zarabiam na utrzymanie domu i rodziny a jak mam wolny czas spędzam go z rodziną a jak chcę na chwilę zapomnieć się wsiadam na moto i jadę mobilki szerokości moto lewa w góre

odpowiedz

1
0
~rysa 2013-10-08 (00:44) 1 rok 2 miesiące 12 dni 17 godzin i 31 minut temu

ojej rolki zabujce!

odpowiedz

1
0
~safsffas 2013-10-08 (00:14) 1 rok 2 miesiące 12 dni 18 godzin i 1 minutę temu

Likwidacja połączeń kolejowych w naszym kochanym kraju, gdzie między miastem a miastem przewozić zamiast tirami które są nieekonomiczne, niszczą drogi, spowalniają ruch jak i powodują niebezpieczeństwo to najbardziej kretyński pomysł na świecie. Przewóz jednego wagonu kolejowego w większej skali był by to koszt max 500zł gdzie elektrowóz pociągnie takich bardzo dużo. I teraz nie ma niebezpieczeństw jesteśmy EKO. Monopol na paliwo i transport maleje. I nei było by problemu transport towarów torami nie ulicami ! Jeśli jest konieczność ulicą !

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Frank-Walter Steinmeier ostrzega przed zaostrzaniem sankcji wobec Rosji
dodane 2014-12-20 (05:55) 12 godzin i 20 minut temu

Matka zamordowanych dzieci aresztowana za zabójstwo
dodane 2014-12-20 (00:55) 17 godzin i 20 minut temu

Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej
dodane 2014-12-20 (07:45) 10 godzin i 30 minut temu

Co obcokrajowców dziwi w naszym Bożym Narodzeniu
dodane 2014-12-20 (05:18) 12 godzin i 57 minut temu

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 dzień 7 godzin i 15 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 30096