więcej

łódzkie

Wjechała na rolkach pod tira. 10-latka nie żyje .

TVN24 |  dodane 2013-10-07 (20:21) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 19 godzin i 8 minut temu
drukuj


Wjechała na rolkach pod tira. 10-latka nie żyje
opinie mapy
Do tragicznego wypadku doszło w Bełchatowie (woj. łódzkie). 10-letnia dziewczynka wjechała na rolkach na ulicę wprost pod koła tira. Dziecko zginęło na miejscu - podaje TVN24.

Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych przy al. Wyszyńskiego. 10-latka jadąca na rolkach nagle wjechała na ulicę wprost pod koła przejeżdżającego tira. Dziewczynka zginęła na miejscu.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Mężczyzna jest w szoku.

Policja ustala okoliczności wypadku.



Źródło: TVN24

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 24 7.48%
nie 297 92.52%

Przeczytaj też

Tragiczny wypadek na drodze z Kielc do Krakowa - 1 osoby nie żyje, 3 są ranne

dodane 2013-10-08 (07:50) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 7 godzin i 39 minut temu

Tragiczny wypadek. Zginęła dwuletnia dziewczynka

dodane 2013-09-28 (18:58) 1 rok 1 miesiąc 30 dni 20 godzin i 31 minut temu

Śmiertelny wypadek w Warszawie. Autobus potrącił 9-letnie dziecko

dodane 2013-09-07 (16:03) 1 rok 2 miesiące 20 dni 23 godziny i 26 minut temu

Zmarł 10-latek ranny w wypadku busa w Małopolsce

aktualizacja 2013-08-28 (10:03) 1 rok 3 miesiące 5 godzin i 26 minut temu

Wypadek na "siódemce" w Józefowie. Dziecko wśród rannych

dodane 2013-08-12 (19:24) 1 rok 3 miesiące 15 dni 20 godzin i 5 minut temu

Ciężarna 16-latka zginęła w wypadku, dziecko uratowano

dodane 2013-08-11 (15:55) 1 rok 3 miesiące 16 dni 23 godziny i 34 minuty temu

Dramatyczny wypadek. 1,5-roczne dziecko wypadło z okna w Łęczycy

aktualizacja 2013-08-08 (13:18) 1 rok 3 miesiące 20 dni 2 godziny i 11 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (739)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
1
~Mogi 2013-10-07 (22:46) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 43 minuty temu

gdzie w artykule jest napisane ze bylo zielone swiatlo dla pieszego, co sugeruja niektorzy? wielka tragedia, ale jezeli jadzie ciezki samochod nawet 30 km/h a z naprzeciwka (czy skadkolwiek) chodnikiem jedzie ktos na rolkach, czy na rowerze i wjedzie nagle na pasy to na pewno tak duzy, a nawet osobowy samochod nie zdazy wyhamowac, tragedia wielka ale wspolczuje i rodzinie dziewczynki i kierowcy

odpowiedz

3
0
~xyz 2013-10-07 (22:45) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 44 minuty temu

Kto jeździł za dzieciaka na rolkach ten wie, że ciężko jest z hamowaniem, niektóre rolki w ogóle nie mają hamulców, a przy przejściach są czasem obniżenia chodnika i wcale nie jest ciężko po prostu zjechać na jezdnię, zwłaszcza, jak nie ma czego się złapać po drodze, by wyhamować. Dziecka szkoda.

odpowiedz

33
8
~kk 2013-10-07 (22:21) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 17 godzin i 8 minut temu

Niektórzy z Was nie mają rozumu ... Zawsze winny kierowca ... Tak , mógł przewidzieć ! Ręce opadają ... Może w każdym samochodzie obok kierowcy obowiązkowy jasnowidz,co ?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
1
~yacyn 2013-10-07 (22:45) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 44 minuty temu

Dla polskich tirowców przejscie dla pieszych to nic nie znaczy,tak jak teren zabudowany

odpowiedz

2
0
~Watusss 2013-10-07 (22:45) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 44 minuty temu

Spoczywaj w pokoju aniolku [*]

odpowiedz

12
4
~123 2013-10-07 (22:26) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 17 godzin i 3 minuty temu

Rece do gory, ktory kierowca jezdzi zgodnie z przepisami.....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

62
170
~motyl 2013-10-07 (20:38) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 18 godzin i 51 minut temu

zamknac go wkoncu dziecko nie moglo popelnic bledu to wina kierowcy mogl przewidziec przyszlos kierowca powinien byc jasnowidzem

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

2
1
~ada222 2013-10-07 (22:40) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 49 minut temu

Ludzie dlaczego wy obwiniacie tylko tego kierowce a gdzie byli rodzice tego dziecka największą winę za śmierć tej dziewczynki ponoszą właśnie oni puszczając 10 letnie dziecko samo na łyżworolki bez w ogóle jakiegokolwiek namysłu. Każdy rodzic wie że dzieci są nie przewidywalne czy mają dwa czy jedenaście lat dziecko to dziecko powinno mieć opiekę. A kierowca może nie przewidział że ona wiedzie mu pod koła może wjechała pod nie bo straciła panowanie na nich każdy jest ofiarą swojego losu a losu tego dziecka bezmyślni rodzice dla których wszystko jest ważne tylko nie dziecko albo opieka nad nim w czasie zabawy. Nikt nie był z nas na miejscu zdarzenia i nie może powiedzieć że kierowca nie hamował przed pasami może ona mu wyjechała z nienacka i już było poprostu zapóźno żal rodziców ale może będą wiedzieli że za swoją bezmyślność zapłacili najwyższą cenę życie kochanego dziecka.

odpowiedz

1
1
~uwaga 2013-10-07 (22:39) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 50 minut temu

Szanowni Polacy, na forum działają przedstawiciele agenji PR-owej: BrandAddicted sp. z o.o. (agencja FaceAddicted). którzy za pieniądze zachwalają rząd. Umowa została podpisana 28 Maja bierzącego roku. Od tego czasu Komentatorzy "za pieniądze" wychwalają Tuska i jego wszelkich klakierow.

odpowiedz

2
0
~keks 2013-10-07 (22:39) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 50 minut temu

a jaki ma to wszystko sens? jaki sens ma to wasze słodkie pierdzenie? winny srynny.... 10-latka, dziecko, nasza przyszłość, zginęła na drodze jak pies, rozjechana prze tira, czołg, nie ważne. jaki sens ma praca tego kierowcy, dla tego kierowcy, skoro zabił swoja maszyna do pracy niewinne dziecko? Najgorsze jet to, że tego nie da się już uniknąć, po prostu nie da, to się zdarza. wyrazy współczucia, dla rodziny dziewczynki i kierowcy.

odpowiedz

5
0
~ojciec 2013-10-07 (22:39) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 50 minut temu

Bez względu na szydercze komenterze, proszę pamiętac że zginęło czyjeś dziecko, które miało całe życie przed sobą\. Każdy z nas popełnia błędy ale pamiętajmy że brawura i przyzwyczajenie to druga natura człowieka. Szkoda dziecka...............................................................

odpowiedz

2
1
~omena 2013-10-07 (22:39) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 50 minut temu

Ale z Was krwiopijcy! Rodzice wyrodni, kierowca bezmyślny....A może gówniara się popisywała? A może zgubiła ją brawura i brak wyobraźni? A może po prostu zwyczajny pech? Kolega mojego brata zginął jako dziecko pod kołami autobusu bez niczyjej winy. Stał zimą na pasach, prawidłowo na czerwonym świetle. Kierowca jechał wolno, bo dopiero ruszał do skrętu. Chłopak się poślizgnął na kupce śniegu i zsunął prosto pod koła. Czyja wina?

odpowiedz

1
1
~Che 2013-10-07 (22:38) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 51 minut temu

Co TIR robił na ulicach miasta? Gdzie byli rodzice?

odpowiedz

4
4
~Adam 2013-10-07 (21:53) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 17 godzin i 36 minut temu

Pan Buk tak chciał !!! Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba !!! Skoro to 10 latka wjechała pod koła tira, znaczy się będzie duża frekwencja na pogrzebie. Da się zarobić :) A odnośnie przejścia jak nazwa wskazuje "dla pieszych" więc się przechodzi nie przejeżdża. Mała powinna zejść z rolek, hulajnogi, roweru, taczki i tym podobnym pojazdom kołowym i bezpiecznie przeprowadzić pojazd przez pasy uprzednio upewniając się, że jest bezpiecznie. Mała miała 10 lat !!! Mnie już w pierwszej klasie nauczyli w szkole, zatrzymaj się, spójrz w lewo, potem w prawo, znowu w lewo, nic nie jedzie, przejdź. A mała wziuuuuu, młodzieńcza fantazja, sorry tu nie ma replay ani gry komputerowej, akcja reakcja. Szkoda :( PS - Do jeżdżenia na rolkach służy plac zabaw, boisko szkolne, kategorycznie nie chodnik, tym bardziej droga !!!

odpowiedz

2
3
~Bezrobotny 2013-10-07 (22:36) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 53 minuty temu

kk całkowicie się z tobą zgadzam

odpowiedz

7
2
~`a 2013-10-07 (22:33) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 56 minut temu

[*]

odpowiedz

27
2
~kristo 2013-10-07 (22:32) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 57 minut temu

Dzieci potrafią założyć konto na Facebooku ,wrzucać fotki do sieci ściągać gry ,kody,mody a nie potrafią logicznie myśleć nie mają żadnego poczucia zagrożenia rośnie pokolenie głupków kopiuj wklej uzupełnij tekst

odpowiedz

11
6
~malolo 2013-10-07 (22:30) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 59 minut temu

Jak wtargnęła na ulicę to jest sama sobie winna.Ale i tak współczuję kierowcy i rodzicom.Rodzice powinni bardziej uważać na dzieci i je edukować jak się powinno prawidłowo przechodzić przez ulice tym bardziej że jest coraz więcej samochodów.

odpowiedz

11
4
~Hyży 2013-10-07 (22:30) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 16 godzin i 59 minut temu

Jakiś koślawy ten tytuł.Powinno być:10-ciolatka wjechała na rolkach pod tir-a.Nie żyje. Rezygnuję z honorarium za korektę.

odpowiedz

6
1
~pedro 2013-10-07 (22:29) 1 rok 1 miesiąc 20 dni 17 godzin i 1 minutę temu

Niedawno rząd ogłosił że nie jest potrzebna obwodnica Bełchatowa. Ciężki ruch towarowy jedzie DK8 przez miasto totalnie przez to zakorkowane - i to generuje wypadki. Nie podziękujemy panie premierze.

odpowiedz