więcej

"Zabierz babci login" - ten żart zaszkodzi Komorowskiemu?.

Wprost | dodane 2010-03-13 (15:55)
drukuj

"Zabierz babci login" - taki sms krąży wśród polityków Platformy popierających Radosława Sikorskiego. Akcja ma utrwalić wizerunek Bronisława Komorowskiego jako kandydata, na którego chcą głosować tylko osoby starsze - pisze "Wprost".

Chodzi o oczywiście o internetowy login, za pomocą którego członkowie Platformy będą głosować w prawyborach prezydenckich. W PO nikt nie przyznaje się do autorstwa hasła "Zabierz babci login".

Wiadomo za to, że sms takiej treści od kilku dni krąży wśród zwolenników Radosława Sikorskiego. - Radek jest politykiem nowoczesnym i międzynarodowym, popierają go głównie młodzi ludzie. A Bronisław Komorowski to tradycjonalista z wąsem o sarmackim wyglądzie. Jego elektorat to osoby starsze - tłumaczy polityk PO.

- Bronisław Komorowski jest i do tańca, i do różańca - odpowiada na te zarzuty poseł PO Waldy Dzikowski, członek zarządu Platformy.

Żart jest nawiązaniem do innego żartu: "Idą wybory. Uratuj kraj. Zabierz babci dowód", który krążył wśród młodych ludzi przed wyborami w 2007 r. Wówczas eksperci Państwowej Komisji Wyborczej uznali, że to nieodpowiedzialna akcja, nazwali ją nawet podżeganiem do przestępstwa.


oceń
14
35
Podziel się

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


  • Skomentuj
  • WP.PL
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
Realista101 [2010-03-13 16:09]

To początek końca PO!!
Zbyt wielu chciałoby być wodzem, a może tylko jeden. Zbyt wiele koterii i odłamów. To się musi rozpaść. Pierwszym testem będą wybory prezydenckie, a później przygotowywanie list do sejmu (tam jest kasa i interesy, a nie w samorządzie). Później oddzieli się Gowin z Sikorskim itd.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~tyle [2010-03-13 16:07]

eksperci państwowej komisji wyborczej
to jakis żart?od kiedy tam siedzą eksperci?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~b. PO [2010-03-13 16:06]

*** koniec PO bardzo bliski ***
jak sie postaramy to *** w 2011 nie będzie już żadnego PO *** bo... PO zna sie tylko na "zamiataniu" problemow Polski i na wyslugiwaniu sie Rosji i Niemcom, ewentualnie innym jeszcze, za pieniadze. Czytajcie na niezalezna.pl / Gazeta Polska ten numer ile Bielecki zalatwil mafii wloskiej z Kalabrii, a ile -- jak zwykle Rosji. NASZYM KOSZTEM...

odpowiedz

Szukaj w serwisie

reporter wp24 chcę wyslać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Ostatnio dodane przez reporterów WP24

Pogoda długoterminowa materiał foto Pogoda długoterminowa dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody materiał foto Prognoza pogody dodane przez: Internauta WP24

więcej

Sonda

Jaki prezent dasz swojej Mamie?

liczba oddanych głosów: 264