Strona główna serwisu
Poufny raport niemieckiej policji: w sylwestra napadano na kobiety w 12 landach

Poufny raport niemieckiej policji: w sylwestra napadano na kobiety w 12 landach

• Poufny raport Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej o napaściach w sylwestra
• Skala napaści jest większa niż dotychczas podawano
• Kobiety były molestowane i okradane w 12 landach
Policja w Kolonii Policja w Kolonii ()
Skala sylwestrowych napaści na kobiety w Niemczech jest większa niż dotychczas podawano. Z poufnego raportu Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej (BKA), który cytują rozgłośnie WDR, NDR oraz dziennik „Sueddeutsche Zeitung” („SZ”) wynika, że w noc sylwestrową kobiety były molestowane i okradane w 12 landach.

Z raportu BKA sporządzonego na zlecenie szefów resortów spraw wewnętrznych krajów związkowych, wynika że sprawcy działali według podobnego wzoru: grupy mężczyzn osaczały ofiary, molestowały je seksualnie i okradały. Z raportu wynika jednak, że nic nie wskazuje na zorganizowane działanie. W większości przypadków sprawcy nie byli ze sobą w kontakcie i nie planowali wspólnie przestępstw.

Dział prasowy BKA potwierdził, że podobne do kolońskich ekscesy miały miejsce „w różnej formie” i „różnej liczbie” w innych krajach związkowych Niemiec. Nie zdradził jednak szczegółów.


Dziennikarze WDR, NDR i „SZ“ ujawnili, że w miastach Nadrenii Północnej-Westfalii (przede wszystkim w Kolonii, Duesseldorfie i Bielefeld) policja odnotowała do 13 stycznia łącznie 1076 zawiadomień o przestępstwach w noc sylwestrową. 692 z nich to przypadki uszkodzenia ciała połączone z kradzieżą, 384 to przypadki molestowania seksualnego, przy czym 116 z nich połączonych było z kradzieżą.

W Hamburgu zgłoszono 195 przypadków, z czego w większości to przestępstwa o podłożu seksualnym. Podobne ekscesy miały miejsce w Hesji (31 przypadków), w Bawarii (27), Badenii-Wirtembergii (25), Bremie (11) i Berlinie (6). Pojedyncze przypadki miały miejsce w Dolnej Saksonii, Brandenburgii, Saksonii, Nadrenii-Palatynacie i Kraju Saary.

Wszystkie ofiary tych przestępstw to kobiety. Ich sprawcami, jak wynika z zeznań poszkodowanych i świadków, byli młodzi mężczyźni w wieku 17-30 lat o „południowym” lub „arabskim” wyglądzie.
IAR, dw.de

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (765)
Nie zgadzam się z opinią
41
Zgadzam się z opinią
4668
~lili 2016-01-24 (13:55) 14 godzin i 21 minut temu

Tajny raport w demokratycznych Niemczech-to się nie godzi!Kto tam rządzi Niemcy czy już muzułmanie?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 31

Nie zgadzam się z opinią
30
Zgadzam się z opinią
4055
~Bajo 2016-01-24 (13:59) 14 godzin i 17 minut temu

I co? I nic !! Niemcy dalej brną w to g... no !! Aż przekroczą granicę i już nic nie da się zrobić! Kolejne społeczeństwo, które zatraciło instynkt samozachowawczy !!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
37
Zgadzam się z opinią
3055
~Pegaz 2016-01-24 (14:00) 14 godzin i 16 minut temu

W niemczech jest juz wojna domowa. ..porozmawiajcie z niemcami. ..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 25