Strona główna serwisu
Poufny raport niemieckiej policji: w sylwestra napadano na kobiety w 12 landach

Poufny raport niemieckiej policji: w sylwestra napadano na kobiety w 12 landach

• Poufny raport Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej o napaściach w sylwestra
• Skala napaści jest większa niż dotychczas podawano
• Kobiety były molestowane i okradane w 12 landach
Policja w Kolonii Policja w Kolonii ()
Skala sylwestrowych napaści na kobiety w Niemczech jest większa niż dotychczas podawano. Z poufnego raportu Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej (BKA), który cytują rozgłośnie WDR, NDR oraz dziennik „Sueddeutsche Zeitung” („SZ”) wynika, że w noc sylwestrową kobiety były molestowane i okradane w 12 landach.

Z raportu BKA sporządzonego na zlecenie szefów resortów spraw wewnętrznych krajów związkowych, wynika że sprawcy działali według podobnego wzoru: grupy mężczyzn osaczały ofiary, molestowały je seksualnie i okradały. Z raportu wynika jednak, że nic nie wskazuje na zorganizowane działanie. W większości przypadków sprawcy nie byli ze sobą w kontakcie i nie planowali wspólnie przestępstw.

Dział prasowy BKA potwierdził, że podobne do kolońskich ekscesy miały miejsce „w różnej formie” i „różnej liczbie” w innych krajach związkowych Niemiec. Nie zdradził jednak szczegółów.


Dziennikarze WDR, NDR i „SZ“ ujawnili, że w miastach Nadrenii Północnej-Westfalii (przede wszystkim w Kolonii, Duesseldorfie i Bielefeld) policja odnotowała do 13 stycznia łącznie 1076 zawiadomień o przestępstwach w noc sylwestrową. 692 z nich to przypadki uszkodzenia ciała połączone z kradzieżą, 384 to przypadki molestowania seksualnego, przy czym 116 z nich połączonych było z kradzieżą.

W Hamburgu zgłoszono 195 przypadków, z czego w większości to przestępstwa o podłożu seksualnym. Podobne ekscesy miały miejsce w Hesji (31 przypadków), w Bawarii (27), Badenii-Wirtembergii (25), Bremie (11) i Berlinie (6). Pojedyncze przypadki miały miejsce w Dolnej Saksonii, Brandenburgii, Saksonii, Nadrenii-Palatynacie i Kraju Saary.

Wszystkie ofiary tych przestępstw to kobiety. Ich sprawcami, jak wynika z zeznań poszkodowanych i świadków, byli młodzi mężczyźni w wieku 17-30 lat o „południowym” lub „arabskim” wyglądzie.
IAR, dw.de

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (765)
Nie zgadzam się z opinią
40
Zgadzam się z opinią
4666
~lili 2016-01-24 (13:55) 12 godzin i 31 minut temu

Tajny raport w demokratycznych Niemczech-to się nie godzi!Kto tam rządzi Niemcy czy już muzułmanie?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 31

Nie zgadzam się z opinią
29
Zgadzam się z opinią
4052
~Bajo 2016-01-24 (13:59) 12 godzin i 27 minut temu

I co? I nic !! Niemcy dalej brną w to g... no !! Aż przekroczą granicę i już nic nie da się zrobić! Kolejne społeczeństwo, które zatraciło instynkt samozachowawczy !!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
36
Zgadzam się z opinią
3051
~Pegaz 2016-01-24 (14:00) 12 godzin i 26 minut temu

W niemczech jest juz wojna domowa. ..porozmawiajcie z niemcami. ..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 25

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
1121
~Tomasz 2016-01-24 (13:55) 12 godzin i 31 minut temu

Pytanie. Gdzie Niemcy mężczyźni byli?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 15

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1109
~stipo 2016-01-24 (13:58) 12 godzin i 28 minut temu

W rzeczy samej to nie byla zorganizowana akcja, oni tak maja, ze stadami napadają na kobiety, kpiny...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
1100
~marek 2016-01-24 (13:56) 12 godzin i 30 minut temu

Demokracja PO Niemiecku !!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
1062
~Gość 2016-01-24 (13:57) 12 godzin i 29 minut temu

No to mają multi-kulti

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
981
~Misiu 2016-01-24 (14:01) 12 godzin i 25 minut temu

A to dopiero początek Multi-Kulti !!!!! Mają co chcieli !!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
912
~Seksuolog z Malopolski 2016-01-24 (13:55) 12 godzin i 31 minut temu

"WYGŁODZONE BYCZKI" NIE POPRZESTANA NA JEDNEJ SYLWESTROWEJ NOCY....TO ARABSKI ZEW GORĄCEJ KRWI.....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
55
Zgadzam się z opinią
957
ko-ko-68 2016-01-24 (14:00) 12 godzin i 26 minut temu

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
874
~OJJ 2016-01-24 (13:55) 12 godzin i 31 minut temu

Bo oni myślą że biała kobieta służy do r.......a za darmo????? proponuje KASTROWAĆ na wjazd do Europy

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
867
~nukakis 2016-01-24 (14:01) 12 godzin i 25 minut temu

Nawet kobiet nie potraficie dumni niemcy , ponoć rasa panów obronić . Zal mi was!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
767
~kodi 2016-01-24 (13:56) 12 godzin i 30 minut temu

W przepowiedniach pisze , że świat nawiedzi szarancza i to jest ta szarancza a zniszczyć ją można tylko " napalmem" !!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
734
~dexo8 2016-01-24 (13:57) 12 godzin i 29 minut temu

dzicy atakuja taki powinien byc tytuł

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
31
Zgadzam się z opinią
706
~buchaaa 2016-01-24 (13:55) 12 godzin i 31 minut temu

Niemcy to zakala Europy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
673
~Misia 2016-01-24 (14:01) 12 godzin i 25 minut temu

Setki tysięcy facetów pozbawionych seksu przez dłuższy okres i napalonych na seks i bez szans na inny seks przez najbliższy okres. Chcieli ich, wpuścili ich, niech teraz ponoszą konsekwencje naiwności i głupoty Merkel, która pozwoliła ich wpuścić. Niech wyborcy podziękują Merkel jak my PO. To oczywiście dopiero początek. Gdy poczują się pewniej, gdy skumają się z istniejącą islamską przestępczością Niemcy będą mieli wesoło. Merkel zafundowała raj dla uchodźców, czyli piekło dla Niemców. Przykro jest myśleć, że Europą rządzą pomyleńcy i samobójcy. My się na to nie zgadzamy i będziemy walczyć z KAŻDYM kto nam spróbuje to narzucić !!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
641
~Sprawiedliwy 2016-01-24 (14:06) 12 godzin i 20 minut temu

Niemcy mają problem z demokracją i wolnością mediów! Proponuje interwencje zbrojną, musimy ich uratować przed skrajnie lewackimi rzędami Angeli M.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
615
~Stop islamizacji 2016-01-24 (13:55) 12 godzin i 31 minut temu

Wcale nie musza sie ze soba kontaktowac - ta sama krew, to samo zachowanie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
62
Zgadzam się z opinią
503
~bolek 2016-01-24 (13:55) 12 godzin i 31 minut temu

To samo czeka nas w Polsce.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
41
Zgadzam się z opinią
345
~Hermenegildus 2016-01-24 (13:59) 12 godzin i 27 minut temu

Nie w żadnych landach, tylko w krajach. Uczcie się polskiego, a jak nie umiecie: schreiben Sie Deutsch.

odpowiedz