więcej

mazowieckie

Politycy komentują wirtualne wystąpienie Piotra Glińskiego w sejmie.

wp.pl |  dodane 2013-03-07 (13:33) 1 rok 6 miesięcy 13 dni 8 godzin i 27 minut temu
drukuj


Politycy komentują wirtualne wystąpienie Piotra Glińskiego w sejmie
opinie video
Na Twitterze zawrzało po wirtualnym wystąpieniu na sejmowej mównicy profesora Piotra Glińskiego. Wystąpienie profesora odtworzył z tabletu Jarosław Kaczyński.

Tego w sejmie jeszcze nie było. Kaczyński zaskoczył wszystkich!

"To nie może być prawda..." - napisał na swoim koncie na Paweł Graś.

Radosław Sikorski dodał: "Prezes Kaczyński w roli uchwytu dla IPada" (pisownia oryginalna).

Sławomir Nowak postanowił odpowiedzieć Radosławowi Sikorskiemu: "Co Apple na to?".

To zapewne troska ministra transportu o Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ firma Apple znana jest z wytaczania procesów sądowych za kopiowanie ich opatentowanych rozwiązań.

A Sławomir Nitras wirtualnego wystąpienia profesora Glińskiego się wstydzi: "Beda to pokazywać w tv na całym swiecie tak jak pokazują bijacych sie w parlamentach Ukrainy lub Indii. Gratulacje dla autorów.Kompromitacja". Dziwne, że dla europosła Nitrasa kompromitujący jest fakt odtwarzania wideo z tabletu a pisanie bez polskich znaków już nie.

Rzeczowo do dyskusji przystąpił Marek Jurek: "Skoro Konstytucja domaga się (przy wotum nieufności) wskazania Sejmowi kandydata na premiera; jak marszałek Sejmu może odmawiać mu głosu?".

Jeden z internautów zadał niecodzienne pytanie Radosławowi Sikorskiemu: "Jakie jest stanowisko PO ws powołania IPAD'a na premiera Polski?". Niecodzienna była też odpowiedź ministra spraw zagranicznych: "Teraz lepiej rozumiem znaczenie terminu premier techniczny".

Sławomir Nowak daje byłemu premierowi korepetycje z informatyki: "Kto takie głupoty na temat infrastruktury włożył JK do głowy? Gdzie i co budujemy Prezes może sprawdzić na ipadzie na http://gddkia.gov.pl".

Adam Hofman zamiast słuchać wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego postanowił posłuchać utworu Wojciecha Młynarskiego "Co by tu jeszcze?" dedykując go premierowi Tuskowi.

Z kolei Andrzej Rozenek pisze: "Kaczyński nie mówi, puszcza Glińskiego z iPada. Program zawiera lokowanie produktu".


(miko)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 61 24.9%
nie 184 75.1%

Przeczytaj też

Jarosław Kaczyński: możliwe kolejne wnioski o wotum nieufności

aktualizacja 2013-03-08 (15:01) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 6 godzin i 59 minut temu

Jarosław Kaczyński: Donald Tusk był po prostu przerażony

aktualizacja 2013-03-08 (11:29) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 10 godzin i 31 minut temu

Michał Kamiński: problemem prezesa Kaczyńskiego jest...

dodane 2013-03-08 (09:14) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 12 godzin i 46 minut temu

Sejm zdecyduje o konstruktywnym wotum nieufności dla rządu Donalda Tuska

dodane 2013-03-08 (06:00) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 16 godzin i 1 minutę temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (351)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
1
~luk 2013-03-10 (15:39) 1 rok 6 miesięcy 10 dni 6 godzin i 21 minut temu

Tusk jak zwykle zrobił z siebie idiotę nie potrafiąc sensownie odpowiedzieć PiSowi.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~kasia 2013-04-09 (15:15) 1 rok 5 miesięcy 11 dni 6 godzin i 45 minut temu

To rzeczywiscie wstyd przed swiatem,to dowod na to w jakim systemie zyjemy! Dowod,ze demokracji niema! Nic dziwnego,ze Jaroslaw Kaczynski spiewal aby" Polsa wolna byla"! To jest najlepszy dowod na to!

odpowiedz

16
16
~martin 2013-03-08 (11:34) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 10 godzin i 26 minut temu

kiedyś dyrektorów fabryk przywożono w teczkach, dzisiaj kaczyński próbuje przemycic premiera w tablecie

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~kasia 2013-04-09 (14:43) 1 rok 5 miesięcy 11 dni 7 godzin i 17 minut temu

Uwazam,ze Kaczynski dokonal super wspanialego" wejscia" Pana Glinskiego do Sejmu! Genialny pomysl! To swiadczy ze w Pisie sa geniusze i ludzie ktorycm nie mozna ot tak zamknac usta!!!Brawo !

odpowiedz

1
1
~jaro 2013-03-11 (07:14) 1 rok 6 miesięcy 9 dni 14 godzin i 46 minut temu

Jarek pedzio niech odda 300 mil. zł które z nieudolnym braciszkiem bliźniakiem dał zydowi Rydzykowi na wody termalne w Toruniu. Wód niem 300 mil. też nie ma

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~wijna 2013-03-20 (19:24) 1 rok 6 miesięcy 2 godziny i 36 minut temu

Ciekawe jak by wyglądał w tablecie generał w ciemnych okularach?

odpowiedz

1
1
~ligia 2013-03-18 (17:47) 1 rok 6 miesięcy 2 dni 4 godziny i 13 minut temu

Czy nasi politycy mają jakieś zainteresowania intelektualne? Czy czytają książki? Czy ogladają filmy? Czy chodzą na koncerty lub opery? Czy interesują się sztuką lub historią sztuki? Czy jak jacyś troglotydzi interesują się tylko walkami i podchodami "plemion partyjnych"?

odpowiedz

39
7
~ona 2013-03-07 (14:29) 1 rok 6 miesięcy 13 dni 7 godzin i 31 minut temu

PO tak się juz boi PIS, że odbiera jej rozum....i dobrze...już niedługo panowie i panie!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~Łoj tadek 2013-03-14 (21:50) 1 rok 6 miesięcy 6 dni i 10 minut temu

O tych głupkach co chcieli ukraśc księżyc to pozostał jeszcze jeden niespełna rozumu,bo drugi poleciał na Katyń a padł pod Smoleńskiem.Bo był nielotem.

odpowiedz

2
0
~lama 2013-03-11 (11:51) 1 rok 6 miesięcy 9 dni 10 godzin i 9 minut temu

W "Dwóch takich co ukradli Księżyc" nie takie były numery, była jedna kapa, a rogi cztery.

odpowiedz

1
0
~mnj 2013-03-11 (05:32) 1 rok 6 miesięcy 9 dni 16 godzin i 28 minut temu

Za to zdjecie-nagroda powinna byc.Kaczor wyglada na nim na niedorozwoja!!!

odpowiedz

1
0
~fota 2013-03-10 (20:18) 1 rok 6 miesięcy 10 dni 1 godzinę i 42 minuty temu

Zagłoba by się zaczerwienił po samo bielmo w oku, widząc na jakie psy zeszły polskie fortele!

odpowiedz

30
25
~wrocławianin 2013-03-08 (04:55) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 17 godzin i 5 minut temu

Wielkie brawa dla Jarosława Kaczyńskiego ! Należy bronić się wszelkimi sposobami przed antypolakami wzorującymi się na propagandzie III Rzeszy !

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

32
9
~Kolo 2013-03-08 (10:02) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 11 godzin i 58 minut temu

Złożenie konstruktywnego wotum nieufności to konstytucyjne prawo, PiS spełnił wszystkie wymogi formalne aby podjąć taka próbę. PO-wskie szumowiny nie dość że celowo uniemożliwiły Glińskiemu występ na żywo, to jeszcze sobie pokpiwają. A ten tweeterowy minister mógłby się przymknąć, jeśli nie ma nic mądrego do powiedzenia

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~lusia 2013-03-10 (18:10) 1 rok 6 miesięcy 10 dni 3 godziny i 50 minut temu

Czy numer z tabletem nie rozwiał ostatecznie mitu o ponadpartyjności i niezależnosci politycznej Kandydata? Czy nie pokazał rzeczywistości taką jaka jest, a więc wcale nie do nieodżałowania? Czy nie pokazał bezwolnej "jawajki" w rękach prowadzącego Aktora?

odpowiedz

1
0
~kasia 2013-03-10 (16:37) 1 rok 6 miesięcy 10 dni 5 godzin i 23 minuty temu

EUR0 2012 było dla Ukrainy spoiwem narodowym, ku lepszemu i lącznemu. Dla naszego Kraju odwrotnie, bo gdy jedni nagromadzą trochę takiego materiału, drudzy go obrócą w "guano" ptasie i rozkurzą.

odpowiedz

32
1
~Rudy na pysku 2013-03-07 (15:43) 1 rok 6 miesięcy 13 dni 6 godzin i 17 minut temu

Czy to Tusk obalał legalnie wybrany,w demokratycznych wyborach Rząd Olszewskiego

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

2
1
~gucio 2013-03-10 (13:54) 1 rok 6 miesięcy 10 dni 8 godzin i 6 minut temu

POlitycy komentują jak zwykle formę, bo to jest na ich POziomie, a nas niestety interesuje treść wystąpienia. Ale wtedy musielibyście być tytanami intelektu, a tak w moich oczach jesteście "tytanami głupoty", dlatego będę was określał nadal jako "gdakające półgłówki"

odpowiedz

8
2
~wiosnq2013 2013-03-08 (12:23) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 9 godzin i 37 minut temu

Czy moze ktos odpowiedziec w ktorym roku naprawde rzadziul PIS bo z tego co mi wiadomo to takiego roku jeszcze nie bylo owszem byl przy czesciowej wladzy ale nie sam tylko z partiami kture do tej pory mieszaja a wiadomo jest ze gdy za duzo partii w rzadzie to z tego nic dobrego nie wyjdzie bo parta pod partia dolki kopie dlatego zadzc powinna jedna partia a juz w ostatecznosci gora dwie ,karzda partia powinna byc utrzymywana z przekazania 1cz2% odpisu od. podatku a nie utrzymywana z budrzetu panstwa to by bylo naprawde sprawiedliwe bo odpisy byly by do tej partii ktura cos naprawde robi a nie tak jak jest obecnie w jakim panstwie jest tyle partii co w Polsce wszystko na utrzymaniu budrzetu

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
9
~obywatel 2013-03-09 (00:26) 1 rok 6 miesięcy 11 dni 21 godzin i 34 minuty temu

Politycy sejmowi doskonale wiedzą, że był to sprytny wybieg p. Kaczyńskiego by pokazać "szarym" obywatelom inne wyjście. Ulica już "rozumie" że tak dłużej dawać się wykorzystywać przez ten pseudo rząd nie można, politycy PO z sejmowych ław udają że chodziło o coś innego bo to niewygodne dla Tuska. Za późno panowie z PO ! Zróbcie sobie sondaż co na to prawdziwi obywatele tego kraju a nie udający obywateli. Wybieg PiSu przeszedł do historii a transmisja z sejmu umożliwiła zapoznanie się z materiałami p. Glińskiego i to bez proszenia się. Wynik głosowania był wiadomy ale cóż trzeba udawać politycznego głupa by utrzymać się u Thuskowego żłobu.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Eksperci: Polacy zapomnieli, że grypa jest wciąż groźną chorobą
dodane 2014-09-20 (10:20) 11 godzin i 40 minut temu

O krok od katastrofy w Warszawie. Maszyniści użyli urządzenia "radio-stop"
dodane 2014-09-19 (21:21) 1 dzień i 39 minut temu

materiał wideo

Czarzasty: Grabarczyk był fatalnym ministrem, teraz jest najbliższym przyjacielem Kopacz
dodane 2014-09-19 (12:24) 1 dzień 9 godzin i 36 minut temu

Prof. Kazimierz Kik: Teresa Piotrowska to najsłabsze ogniwo nowego rządu
dodane 2014-09-19 (12:02) 1 dzień 9 godzin i 58 minut temu

Grzegorz Schetyna: Ewa Kopacz potrafi podejmować trudne decyzje
dodane 2014-09-19 (19:50) 1 dzień 2 godziny i 10 minut temu

Skandal w Kambodży. Pedofile odwiedzają sierocińce jak domy publiczne
dodane 2014-09-19 (12:28) 1 dzień 9 godzin i 32 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Twoim zdaniem Ewa Kopacz będzie lepszym premierem niż Donald Tusk?

liczba oddanych głosów: 28962