Strona główna serwisu
Marcin Mastalerek w Orlenie. Grzegorz Napieralski: Orlen nie powinien być synekurą dla działaczy partyjnych

Marcin Mastalerek w Orlenie. Grzegorz Napieralski: Orlen nie powinien być synekurą dla działaczy partyjnych

Takie spółki jak Orlen nie powinny być żadną synekurą dla działaczy partyjnych - oświadczył w #dziejesienazywo Grzegorz Napieralski, komentując objęcie przez b. rzecznika PiS Marcina Mastalerka funkcji dyrektora ds. komunikacji w PKN Orlen. Problemu nie widzi Krzysztof Łapiński (PiS). - Mastalerek wziął rozbrat z polityką, nie sprawuje żadnych funkcji - przekonywał.
Łapiński podkreślił, że Marcin Mastalerek jest świetnym fachowcem. - Orlen zyskał bardzo dobrego eksperta. Człowieka, który zna się na komunikacji i który miał ogromny udział w zwycięstwie PiS w dwóch kampaniach - oświadczył.

Zdaniem Grzegorza Napieralskiego "takie spółki jak Orlen nie powinny być synekurą dla działaczy partyjnych". Robert Mazurek przypomniał, że podobna sytuacja miała miejsce z Igorem Ostachowiczem [były doradca ds. wizerunku Donalda Tuska został powołany na stanowisko członka zarządu ds. korporacyjnych i komunikacji w Orlen. Zrezygnował z funkcji po dwóch dniach po fali krytyki]. - Tak, była burza medialna. Momentalnie po niej została podjęta decyzja, żeby takiej nominacji nie było. Przypominam, że rozpętał ją klub PiS, a dzisiaj robi to samo - stwierdził.

- Mastalerek to typowy polityk z pierwszego szeregu. I nagle okazuje się, że ma niesamowite kompetencje do działu komunikacji w spółce kluczowej dla państwa polskiego. PiS szło z dobrym ciekawym hasłem "dobrej zmiany". A dziś powiela te praktyki, zgodnie z założeniem: "no dobra, dawniej też tak robili, to my też tak możemy robić" - przekonywał Napieralski.


Dodał, że Mastalerek nigdy nie pracował w spółkach skarbu państwa, w korporacjach. - Orlen jest korporacją. To nie jest polityka, to nie jest kampania wyborcza - podkreślał.

Zdaniem Krzysztofa Łapińskiego, w przypadku Ostachowicza chodziło o dużo wyższe stanowisko - członka zarządu. - Mastalerek wziął rozbrat z polityką. Od czasu zakończenia kampanii wyborczej nie brał udziału w polityce, nie chodził do mediów. Dzisiaj nie jest politykiem - przekonywał.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (284)
Nie zgadzam się z opinią
28
Zgadzam się z opinią
565
~bberkowicz 2016-02-09 (12:20) 7 godzin i 40 minut temu

Tak się kręci lody. Grunt to znać kogo trzeba.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 13

Nie zgadzam się z opinią
44
Zgadzam się z opinią
519
~ciekawostkixxx.blogspot.com 2016-02-09 (11:46) 8 godzin i 14 minut temu

PIS w tym przypadku skopiowało posunięcia poprzednich rządów.To nieładnie rozdawać stanowiska po znajomości.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 10

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
310
~POPiSdów 2016-02-09 (11:59) 8 godzin i 1 minutę temu

Należy wnioskować że inne zależne od skaba państwa już mogą być synekurami? Nie śmiesz Waść - rozdania partyjno - kumoterskie zaczynają się od największych skarbkowych a kończąc na gminno-miejsko-powiatowych z wojewódzkimi po drodze.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
161
~ana 2016-02-09 (12:51) 7 godzin i 9 minut temu

Dobra zmiana- komisja smoleńska z chorymi fachowcami i sami swoi. Gratuluje pani sołtys ( nie obrażam innych sołtysów, ale to nie jest premier tylko jakaś makowa panienka, kwitnąca na sznurku Kaczora)Szydło. Oby te cztery lata szybko minęły, a mam nadzieję, że Polacy mądry naród poznają się na was już wiosną.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
147
~yogi 2016-02-09 (12:52) 7 godzin i 8 minut temu

Ciekawe jak długo ludzie jeszcze będą znosić rządy tych kanciarzy i i manipulatorów???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
141
GoliathS 2016-02-09 (12:55) 7 godzin i 5 minut temu

Arogancja pisiaków jest w drodze do apogeum: nepotyzm, kolesiostwo i hipokryzja nigdy jeszcze nie osiągnęła takiego wymiaru!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
134
~adelajda 2016-02-09 (12:55) 7 godzin i 5 minut temu

Już nie daj Panie Boże takiego dyrektora ds. komunikacji!! Już nie tylko sam fakt ,że śmierdzi partyjnym nepotyzmem , ale i jego sposób komunikacji może jedynie zaszkodzić firmie niż pomóc !!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
111
~aqq 2016-02-09 (13:10) 6 godzin i 50 minut temu

no i mamy teraz zlodzieji z pis jego kompetencja to skok na kase

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
106
~I co wychodzi szydło z wora!!? 2016-02-09 (13:08) 6 godzin i 52 minut temu

Wziął rozbrat z polityką a co miał zrobić jak już wiedział że będzie obsadzony na stanowisko w Orlenie .Ma plechi

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
105
~Kth3 2016-02-09 (13:09) 6 godzin i 51 minut temu

I PIS mówi,że gra uczciwie.Gra tak jak PO i PSL.Do koryta.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
102
~anna 2016-02-09 (13:16) 6 godzin i 44 minut temu

A cy ten pan ma odpowiednie wykształcenie do zajmowanego stanowiska , czy tylko doświadczenie polityczne i siano w głowie ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
101
~BoBI 2016-02-09 (13:00) 7 godzin temu

PiS najpierw pluje na poprzedników zatakie działania, a potem nie widzi problemów... buhahahah

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
91
~Ela 2016-02-09 (13:22) 6 godzin i 38 minut temu

I znowu swoi, a tyle było krytyki za rządów PO. To było do przewidzenia,a jednak "ciemny lud' to kupił.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
90
~#123 2016-02-09 (12:52) 7 godzin i 8 minut temu

Nie ma znaczenia: PO, PIS, SLD czy PSL - zawsze i wszędzie obowiązuje wszechobecna zasada TKM!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
88
GoliathS 2016-02-09 (13:10) 6 godzin i 50 minut temu

No ot mamy "TARGOWICĘ" w wydaniu pisiaków - sprzedajemy Polskę partyjnym aparatczykom po to, by tamci mogli przeprowadzać korupcyjne działania bez nadzoru, niby w majestacie prawa!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
75
~Olka 2016-02-09 (13:00) 7 godzin temu

Po czym poznać dobrego eksperta? To człowiek, który zna się na komunikacji i który miał ogromny udział w zwycięstwie PiS w dwóch kampaniach. Tak, firma PKN ORLEN właśnie takiego fachowca potrzebuje, jak będzie startowała w wyborach. Jakich wyborach? Nie ważne!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
68
~Tylko pytam 2016-02-09 (12:50) 7 godzin i 10 minut temu

Kim jest ten looser ze zdjęcia?

odpowiedz